MSc kommunikatsiooni alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Luba kultuuridevaheline suhtlus

Kaasaegsete sidetehnoloogiate levik on hingekosutav: üha rohkem inimesi kogu maailmas avastavad uusi sidepidamise viise ja vahendeid - ületades suuri vahemaid, riiklikke ja kultuurilisi piire või isegi põlvkondade vahelisi lõhesid. Väga vähesed neist mõistavad tegelikult kultuuridevahelise suhtluse võimaldamiseks vajalikke keerukusi ja tehnilisi teadmisi. Magistriõpe „Kommunikatsioonitehnika“ üliõpilased saavad need teadmised omast käest.

Olge valmis digitaalse ümberkujundamise väljakutseteks

„Kommunikatsioonitehnika” valmistab osalejaid ette digitaalse transformatsiooni eelseisvateks väljakutseteks. Sellised tehnoloogiad nagu 5G või raadiosagedustuvastus (RFID) on juba digitaalse kommunikatsiooni mänge muutvad aspektid, mida erinevad tööstusharud alles avastavad. Õpilased saavad kogeda mitmesuguseid tehnika arenguid pidevalt muutuvas digitaalses maailmas. See praktiline, praktiline kraadiõppekava võimaldab üliõpilastel jälgida tehniliste võrkude arvukaid andmevooge ning kavandada ja hallata tänapäevaseid sidesüsteeme nagu optilised võrgud, hajutatud süsteemid või manustatud veebirakendused.

Profiil

Kommunikatsioonitehnika on kaheaastane magistrikraadiprogramm, mis on pühendatud õpilaste ettevalmistamisele digitaalse ümberkujundamise väljakutsetele vastamiseks. See hõlmab kõiki tänapäevase digitaalse kommunikatsiooni peamisi valdkondi, et lõpetajad saaksid leida uusi ja murrangulisi rakendusi, mis muudavad meie suhtlemisviisi ja suhtlust. Selle saavutamiseks on võtmetähtsusega sügav tehniline mõistmine ja teadmised - programmi eesmärk on edastada mitmesuguseid kaasaegseid tehnilisi valdkondi, sealhulgas 5G või RFID.

Programmi lõpetanud saavad valida karjääri vahel nii erasektori ettevõtetes kui ka teadusasutustes. Nad on otsitud eksperdid sellistes valdkondades nagu Advanced Programming, rakenduste algoritmid võrguehituses, sidevõrgud ja mobiilsidevõrgud. Kommunikatsiooniinseneridena töötavad nad meie infoühiskonna lahutamatu osa ja igapäevaelu keskmes.

125692_photo-1532186773960-85649e5cb70b.jpgLouis Reed / Unsplash

Kvalifikatsiooninõuded

Inseneri- ja IT-kooli üliõpilased peaksid näitama tugevusi järgmistes valdkondades:

 • Tehniline arusaam
 • Arutlusvõime, hea inglise keel, matemaatika ja arvuti kasutamise oskus
 • Loovus
 • Naudi uuenduslikke arenguid

CUASi inseneri- ja IT-kooli bakalaureuseõppe programme saab üldjuhul taotleda ilma ainepõhise hariduseta. Piisab palju huvist, pühendumusest ja muidugi ülikooli üldise sisseastumiskvalifikatsiooni omamisest.

Peamised õpitulemused

Kommunikatsioonitehnika magistrikursuse lõpetajad on võimelised:

 • Rakendage mitmesuguseid tarkvara keerukates ja tehnilistes võrkudes (rakendused, opsüsteemid, hajutatud süsteemid, UML - Unified Modeling Language, objektorienteeritud tarkvaraarendus (C ja Java), konfiguratsioonihaldussüsteemid).
 • Kasutage keerukate võrkude ülekandeteede kavandamisel, ehitamisel ja käitamisel kaasaegset ülekandemeediumide riistvara (traadita, optiline ja juhtmevaba edastamise tehnoloogia).
 • Kasutage algoritme sihipäraselt, et pakkuda lahendusi tehnilistele ja kommunikatsioonilistele ülesannetele (liiklusteooria, graafiteooria, võrgu planeerimise algoritmid, ekspertsüsteemid, pakkimisprotseduur, digitaalse signaali töötlemine, modulatsiooniskeem, liikluse analüüs, allika kodeerimine, kanalite kodeerimine, protseduurid) sünkroonimine, protokollid, kujundusmustrid ja krüptograafia).
 • Projekti ajal integreerige meeskondadesse edukalt ja juhendage meeskondi.
 • Teadusliku tähendusega töö iseseisva uurimistöö tulemuste süstemaatiliseks esitamiseks.

Töö ja karjäär

Digitaalmaailma tööturud vajavad kommunikatsioonitehnoloogia kõrgelt kvalifitseeritud insenere, kes oma laia teadmistebaasi tõttu on harjunud loominguliselt töötama. Selle magistriõppe rahvusvahelised aspektid ja meie kõrged akadeemilised standardid peaksid andma teile karjääri alustamiseks vajaliku turvalisuse. Ettevõtted ja / või teadusasutused peaksid saama garantii, et nad palkavad kvalifitseeritud töötajaid, kellel on praktikale orienteeritud haridus.

Kuid tehnilisest oskusteabest üksi ei pruugi tänapäeva konkurentsitihedal tööturul piisata; seega mängivad paljudes ettevõtetes nn pehmed oskused olulisemat rolli. Seega mängivad juhtimispädevus ja suhtlemisoskus CE-kraadi programmis suurt rolli ning need peaksid aitama laiendada meie lõpetajate üldist profiili.

Lisaks sellele - vastavalt igapäevase töökoha nõudmistele - rakendatakse projektipõhistele kursustele ka isevastutust ja meeskonnas töötamise oskust. Õpilased lahendavad praegused probleemikomplektid iseseisvalt väikestes meeskondades. Seega saavad innovaatilisi ideid juba kraadiõppe programmis üliõpilased rakendada, kui nad arendavad turule orienteeritud ärimudeleid.

Kommunikatsioonitehnoloogia maailm pakub suurtele rahvusvahelistele korporatsioonidele mitmesuguseid tegevusvaldkondi piirkondlikes keskmise suurusega ettevõtetes. Magistriõpe, rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, pakub teile head alust siia maailma sisenemiseks. Peale selle pakub magistrikraad teile võimalust edasi õppida doktorantuuris. programme või teadlaskarjääri.

Meie lõpetajad tegutsevad järgmistes valdkondades:

 • Side- ja Interneti-teenuse pakkujad
 • Riistvara ja tarkvara arendamine
 • Lennundus ja autotehnika
 • IT-nõustamine ja teenuse pakkujad
 • Meelelahutus haru / ringhääling
 • Energia- ja liikluskorraldus

Side ja võrgutehnika tähistab pidevaid muutusi ja uusi probleeme, mis pidevalt tekivad. Seega eeldame, et meie õpilased on intellektuaalselt uudishimulikud, paindlikud ja näitavad üles suurt huvi selle ülimalt keeruka ja pidevalt muutuva tehnoloogilise keskkonna vastu.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Since its inception, the FH Kärnten has developed into a unique educational institution in Carinthia. Due to the constant further development of the study programs of the University of Applied Science ... Loe edasi

Since its inception, the FH Kärnten has developed into a unique educational institution in Carinthia. Due to the constant further development of the study programs of the University of Applied Sciences Carinthia and intensive cooperation with industry and science, FH students are sure to have a future-oriented education on the pulse of the time. Näita vähem
Feldkirchen Kärntenis , Klagenfurt , Villach , Spittal an der Drau + 3 Rohkem Vähem