MSc kosmosesõidukite projekteerimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selle MSc eesmärk on luua oma teadmised lendavate sõidukite, nagu õhusõidukite, rakettide, õhulaevade ja kosmoselaevade projekteerimise kohta. Valige üks kolmest spetsialistide valikust ja paistab silma kasvavas lennundustööstuses

 • Õhusõiduki projekteerimine
 • Avionics Systems Design
 • Struktuuriline kujundus (saadaval ainult oktoobrikuu tarbeks)

Kellele see on?

MSc kursus pakub õpetatud inseneriprogrammi, keskendudes tehnilistele, äri- ja juhtimisaspektidele, mis hõlmavad lennukiprojekte tsiviil- ja sõjaväe kosmosesektoris.

Õpetamine ühendab mitmeid kaasaegse lennukitüübi jaoks vajalikke erialasid, näiteks:

 • Õhusõiduki süsteemide projekteerimine
 • Avionike süsteemide projekteerimine
 • Tootmise disain
 • Esialgne õhusõiduki disain
 • Käitamine ja maksumus
 • Käivituste integreerimine
 • Stabiilsus ja jõudlus
 • Struktuuriline kujundus ja lennukipark

Miks see kursus?

Cranfield on alates 1946. aastast lennundus-ja tehnikainstituudi kraadiõppe esirinnas, kusjuures Aerospace Vehicle Design on üks Aeronautika kolledži alustalasid. Lõpetajad sellest kursusest saavad ka liikmed Cranfieldi Kolledž Aeronautika Alumni Association (CCAAA), aktiivne kogukond, mis omab mitmeid võrgustikke ja sotsiaalseid üritusi kogu aasta jooksul.

Kursuse üheks eripäraks on see, et meil on mitmeid väliseid eksamineerijat, tööstusest ja akadeemilistest ringkondadest, kes pidevalt hindavad kursuse kvaliteeti.

Cranfield University on väga hästi kõigile üle kogu maailma üliõpilastele ja pakub erinevaid õppetöö toetamiseks mõeldud raamatukogu, IT-i ja tugiteenuseid. See võimaldab üliõpilastel kogu maailmast seda kvalifikatsiooni täita, saavutades töö- ja elukvaliteedi õige tasakaalu.

Kursuse üksikasjad

Aerospace Vehicle Designi meistrite õpetatav osa on tavaliselt tarnitud oktoobrist märtsini (või märtsis-augustis märtsi tarbimise jaoks). Moodulid iga variandi jaoks erinevad - palun vaadake MSc kursuse variandi lehti kohustuslike moodulite kirjeldamiseks, mis tuleb läbi viia. Õpilastel on ka lai valik valikulisi mooduleid, mis vastavad nende konkreetsetele huvidele.

Ülikooli vastutusest loobumine

Kursuste ajakohasuse ja praeguse kursuse säilitamine nõuab pidevat innovatsiooni ja muutusi. Meie pakutavad moodulid peegeldavad ettevõtte ja tööstuse vajadusi ning meie personali teadusuuringutega seotud huvisid ning võivad seetõttu muutuda või eemalduda uurimisarengu, õigusaktide muutmise või mitmesuguste muude põhjuste tõttu. Muudatusi võib kavandada ka selleks, et parandada üliõpilaste õppimiskogemust või reageerida õpilaste, välisekspertide, akrediteerimisasutuste ja tööstuslike nõustamiskolleegiumide tagasisidele.

Degusteerijale, oleme loetlenud kohustuslikud moodulid ja (vajaduse korral) mõned selle programmiga seotud valikmoodulid, mis toimusid õppeaastal 2018–2019. Ei ole mingit garantiid, et need moodulid töötavad 2019. aastal. Kõik moodulid võivad muutuda sõltuvalt teie sisestusaastast.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud (või samaväärne) inseneri distsipliini.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Aerospace sõidukite disaini magistrikraadi hindavad ja austavad tööandjad kogu maailmas. Selle kursuse rakenduslik iseloom tagab, et meie lõpetajad on valmis tulevastele tööandjatele viivitamatult kasutama ja pakkuma multidistsiplinaarse disaini mõistmiseks laialdast mõistmist, et neid kiiremini karjääris edasi arendada.

See kursus valmistab lõpetajate karjääri projekteerimise insenerid, süsteemide projekteerimine, struktuurne projekteerimine või avioonikunstnikud lennundus-või sellega seotud tööstusharudes, eesmärgiga liikuda tehnilise juhtimise / inseneri rollid. Lennundustööstuse disainilahenduse magistrikraadi saab seega oodata erinevaid väljakutseid pakkuvatel karjäärivõimalustel ülalmainitud erialadel.

Paljud meie kõrgkoolid on oma organisatsioonide väga kõrgel ametikohal, andesid väärtusliku panuse rahvusvahelise kosmosetööstuse juurde. Mõned näited õpilaste sihtkohtadest on BAE Systems, Airbus, Dassault ja Rolls-Royce.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem