MSc kosmosetehnika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Öine taevas pakub meile lõpmatuse ideed ja kosmosetehnika edusammud näitavad teed, andes meile võimaluse minna kaugemale ja uurida rohkem kui kunagi varem.

Surreys tegime 1980. aastatel teerajajaid keerukatele mikrol satelliitidele. Sellest ajast alates oleme töötanud tervete satelliitide ehitamise, missioonide kavandamise, rahvusvaheliste stardiagentuuridega koostöö ja orbiidil toimuvate toimingute programmi, hoides meid kosmoserevolutsiooni esirinnas.

Meie strateegilised partnerluslepingud Surrey Satellite Technology Ltd ja Airbusiga tagavad, et me oleme jätkuvalt Ühendkuningriigi tööstusliku kosmosesektori elujõu osalised.

Mida sa õpid

Meie kosmosetehnoloogia magistrikraad on loodud selleks, et anda teile kosmosetehnoloogiaga töötamiseks vajalikke multidistsiplinaarseid teadmisi ja oskusi. Teil on juurdepääs kosmoseaparaatide ja kasulike koormate kavandamise ja tarnimise kõigile aspektidele.

Oleme ainus Suurbritannia akadeemiline asutus, mis töötab välja ja viib läbi kõiki kosmoseülesandeid - alates algsest kontseptsioonist kuni riistvara kujundamise, valmistamise, testimise ja orbiidil toimumiseni (mida juhib meie enda kosmoselaeva missiooni operatsiooni maapealne jaam Surrey kosmosekeskuses). Seetõttu on teil võimalus saada omaenda esimene kogemus reaalsete kosmosemissioonide kohta.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Pathway tehnilised omadused

Surrey kosmosetehnoloogia MSc kursuse eesmärk on anda kõrgetasemeline kraadiõpe satelliitide abil kosmoseülesannete kavandamisel. Uuring viiakse kõrgele tasemele nii teoorias kui ka praktikas, uurides kosmosefüüsika, mehaanika, orbiitide ja kosmosesüsteemide spetsialiseeritud valdkondi, samuti kosmosesõidukite süsteemi ja elektroonilist disaini.

See on multidistsiplinaarne kursus ja projektid on sageli tihedalt seotud käimasolevate kosmoseprojektidega, mida viib läbi Surrey Satellite Technology Ltd. See on suur kohalik ettevõte, mis ehitab satelliite kommertsiaalselt ja viib läbi tööstuslikult toetatavaid uuringuid.

Teadusuuringud

Surrey kosmosekeskuses viime läbi kosmosetehnikas kõige olulisemad rakendusuuringud, alates kogu missiooni arendamisest ja elluviimisest kuni konkreetsete tehnoloogiate teadusliku uurimiseni, mis toetavad nende kasutamist kosmosetööstuses. Paljud tudengiprojektid viiakse läbi koostöös tööstusega ja need keskenduvad reaalsetele rakendustele, ületades lõhe ülikoolihariduse ja lõpptoote vahel.

Graduate väljavaated

Selle kursuse lõpetajana on teil Suurbritannias ja Euroopa kosmosetööstuses suur nõudlus.

Mitu lõpetajat on töötanud ettevõttes Surrey Satellite Technology Ltd. (asutanud Surrey kosmosekeskus) ja Airbusi. Teiste tööandjate hulka kuuluvad Euroopa Kosmoseagentuur, satelliidirakendused Catapult ja QinetiQ

Riiki sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi kas lennunduse ja kosmose, kommunikatsiooni, infotehnoloogia, elektrotehnika, elektri- ja arvutitehnika, elektroonika, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, masinaehituse, füüsika või telekommunikatsiooni alal või tunnustatud samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsioon.
  • Arvestame ka asjakohast töökogemust, kui te neid nõudeid ei täida.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem