Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on tehisintellekti või sellega seotud erialade taust, keskendudes AI-le
 • Hankige oskused aju ja kognitsiooni uurimise edendamiseks tüüpiliste AI-vahendite abil
 • Uurige arvutusliku modelleerimise juhtmeetodeid, et mõista loomulikult intelligentseid süsteeme, ehitada kunstlikult intelligentseid süsteeme ja parandada nendevahelist suhtlust
 • Valmistage ette karjääriks andmeteaduste, akadeemiliste ringkondade, R

Miks õppida kunstlikku intelligentsust Radboud University ?

Radboud tehisintellekti magistriprogrammil on selgelt kognitiivne fookus, mille keskmes on arvutuslik modelleerimine. Pakume õpilastele kaht põnevat eriala: kognitiivne andmetöötlus ja arukas tehnoloogia.

Radboud pakub koos AI-programmiga ka kaht ainulaadset topeltkraadi võimalust: infotehnoloogia ja kognitiivne neuroteadus.

Radboud on teil juurdepääs ka teistele suurtele uurimisinstituutidele. See programm teeb tihedat koostööd aju, tunnetuse ja käitumise rahastajate instituudiga, viies läbi uuringuid EEG, fMRI ja MEG alal. See programm teeb koostööd ka Radboud käitumisteaduse instituudi ja selle virtuaalse reaalsuse laboratooriumiga.

Radboud on uhke ka oma lõpetajate üle, kes sageli lähevad doktorikraadi omandama või kellele pakutakse tööd juba enne kooli lõpetamist.

Mida sa õpid?

Magistriprogrammis Tehisintellekt saate teada, kuidas edendada aju ja tunnetuse uurimist, kasutades selleks tüüpilisi AI-vahendeid, näiteks arvutisimulatsiooni, aju-arvuti liideseid ja robotikujundust.

See programm on ainulaadne, keskendudes kunstliku luure ja kognitiivse neuroteaduse seostele. Tõhusa ainete ülesehituse jaoks on oluline mõista, kuidas aju töötab ja kuidas seda toetab intelligentne kognitiivne käitumine. Aine disain võib omakorda kaasa tuua hüpoteese selle kohta, kuidas inimesed intelligentset käitumist realiseerivad.

Programm on tihedalt seotud rahvusvaheliselt tuntud Dondersi aju, tunnetuse ja käitumise instituudiga läbi viidud uuringutega. Sellel instituudil on mitmeid unikaalseid võimalusi aju pildistamiseks, kasutades EEG, fMRI ja MEG. Te saate kasutada neid rajatisi uute eksperimentaalsete uurimismeetodite väljatöötamiseks ning uute masinloetmisalgoritmide väljatöötamiseks, et analüüsida ajuandmeid ja integreerida need aju-arvutiga liidestamissüsteemidega. Teete ka koostööd käitumisteaduste instituudiga ja töötate oma virtuaalse reaalsuse laboris, mida saab kasutada inimeste ja avaartikate sotsiaalse suhtluse uurimiseks.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • PhD teadlased
 • Masinõppe eksperdid
 • Tarkvara arendajad
 • Poliitikanõustajad
 • Ettevõtjad
 • Andmeteadlased
 • Programmi juhid R

Vastuvõtutingimused

Tehisintellekti magistriprogrammis on kaks spetsialiseerumist. Mõlemal spetsialiseerumisel on oma sisseastumise erinõuded. Kunstliku intelligentsuse magistriprogrammi vastuvõtmiseks peate vastama nii üldistele vastuvõtu nõuetele kui ka teie valitud spetsialiseerumise erinõuetele.

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad
Tehisintellekti lõpetanud bakalaureusekraad või võrreldava sisuga seotud programm, mis valmistab piisavalt ette kõrgtasemel magistriprogrammi.

Taotlejatel peaks olema:

 • Olulised arvutiteadmised (eriti piisav programmeerimiskogemus ja tarkvaraarenduse kogemus, vähemalt 15–24 EC)
 • Piisav matemaatika taust (teadmised arvutusest, lineaarsest algebrast, statistikast)
 • Laiad teadmised tehisintellekti põhitehnikatest (näiteks loogika, masinõpe, otsing)

Spetsialistid

Kognitiivse andmetöötluse spetsialiseerumise erinõuded

Sellele erialale kandideerimiseks peavad kandidaadil olema ka tõendatavad teadmised (vähemalt 18–24 EÜ) sellistel erialadel nagu kognitiivne teadus või kognitiivne neuroteadus, aga ka tehisintellekti meetodite ja tehnikate, näiteks neuraalse ja Bayesi keele, põhjalikumad teadmised võrgud ning arvutuslik ja formaalne modelleerimine.

Spetsialiseerumise erinõuded intelligentse tehnoloogia jaoks

Sellele erialale kandideerimiseks peaksid kandidaadil olema ka tõendatavad teadmised (vähemalt 18–24 EÜ) sellistel erialadel nagu robootika, arvutuslingvistika või ümbritsev intelligentsus, samuti põhjalikumad teadmised tehisintellekti mudelitest ja tehnikatest, näiteks andmekaeve- ja multiagensüsteemid.

Keelenõuded

Selles programmis osalemiseks peate valdama nii kirjalikku kui ka räägitavat inglise keelt. See nõue on täidetud, kui vastate ühele järgmistest tingimustest:

 • teil on Hollandi vwo diplom; või
 • olete Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa, Suurbritannia või Ameerika Ühendriikide kodanik; või
 • Olete edukalt läbinud bakalaureuse programmi, mida õpetati täielikult inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid.

Kõik ülejäänud õpilased peavad saama ühe järgmistest tunnistustest (tunnistused ei tohi olla vanemad kui kaks aastat):

 • TOEFL skoor ≥575 (paberil põhinev) või ≥90 (internetipõhine)
 • IELTS skoor on ≥6,5
 • Cambridge'i kõrgtaseme inglise keele tunnistus (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE), mille märk on C või kõrgem.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

See programm võeti hiljuti Madalmaades "Parimad programmid" Keusgecid Magistriõpe 2016 (Magistriprogrammi juhend).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 29 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja 12 645 eurot mitte-EMP üliõpilastele
Deadline
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date