MSc lennunduse juhtimises - osalise tööajaga

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Me töötame kaugjuhtimisega ja oleme teile kättesaadavate küsimuste toetamiseks kättesaadavad - palun kirjutage Brandonile e-posti aadressil brandon.mclean@portobelloinstitute.ie või helistage talle telefonil 01-8920035.
Kõik meie akadeemilised meeskonnad töötavad ka eemalt ja toetavad meie tudengeid õpingute jätkamisel veebipõhise õppe kaudu või alustamiseks neile, kes alles alustavad oma õppereisi.

MSc lennunduse juhtimises on uuenduslik magistriprogramm, mis keskendub e-kaubandusele ja e-strateegiatele lennunduse juhtimisel. See programm arendab kriitilisi ja praktilisi oskusi, mida rakendatakse lennunduse juhtimise valdkonnas. Teil on võimalus juhtimiseks ja juhtimiseks lennundussektoris, mis ulatub operatiivjuhtimisest, strateegilisest ülevaatest ja planeerimisest, eeskirjadest ning vastavusest ja finantsjuhtimisest.

See MSc programm põhineb omandatud teadmistel omandatud bakalaureuseõppe ja / või kogemusõppe töökohal, samuti pannes teid tugeva positsiooni karjäärile selles valdkonnas.

MSc pakub teile võimalust oma teadmiste, mõistmise ja tööpraktika edendamiseks, samuti annab teile võimaluse oma karjääri edendamiseks.

Mida ma õpin selle lennujuhtimise magistrantuuri ajal?

Selle magistriprogrammi jooksul saate teada uusimaid lennundussüsteeme ja -tehnoloogiaid, tagades, et teil on kõige ajakohasemad teadmised valdkonnas, mis pidevalt areneb. Saate teada e-kaubanduse kontseptsioonist lennunduse juhtimisel ja digitaalajastu mõjust lennuettevõtjate ja lennujaamade strateegilisele tegevusele ka edaspidi. Õpid juhtimis- ja strateegilise juhtimise teooriaid ning arendad edasi oma juhtimisoskusi teooria rakendamise kaudu praktikas.

Projektijuhtimise õppimine ja projektide tõhusa loomise, juhtimise ja sulgemise võime arendamine on selle programmi jooksul välja töötatud oluline oskus. Projektihaldustarkvara kasutamine on veel üks põhioskus, mida arendate. Teile tutvustatakse erinevaid teooriaid, metoodikaid ja andmeallikaid, mis võimaldavad teil jälgida ja mõista globaalsete tootjate ja tarbekaupade vahendajate välja töötatud logistilisi strateegiaid.

Selle programmi uurimise peamine eelis on jätkusuutlikkuse konteksti uurimine ja see, kuidas peavad arenema äritavad, et kajastada jätkusuutlikkuse põhimõtteid kohaldada püüdvas globaliseeritud kaubandussüsteemis toimimise tegelikke olusid. See on lennuettevõtjate ja lennujaamade suurenenud kontrolli oluline valdkond.

Õpitakse hindama keerulisi finantsküsimusi, millega lennuettevõtte juhid peavad pikaajalise jätkusuutliku äritegevuse tagamiseks tegelema ning kuidas hallata sektoris levinud negatiivse finantsseisundi kriitilisi aspekte.

Miks peaksin õppima lennunduse juhtimise magistrantuuri?

Pärast kooli lõpetamist on teil saadaval mitmesuguseid karjääriteesid, nii Iirimaal kui ka rahvusvaheliselt. Teil on võimalus juhtimiseks ja juhtimiseks lennundussektoris, mis ulatub operatiivjuhtimisest, strateegilisest ülevaatest ja planeerimisest, eeskirjadest ning vastavusest ja finantsjuhtimisest.

Aspirantuurina saate arendada põnevat karjääri doktoritöös, lennunduskonsultatsioonides ning suuremates lennuettevõtetes ja lennujaamades. Muud karjääri Pathways hulka töötavad institutsioonid nagu National Air Traffic Control and Lennuamet.

Lennunduse juhtimise valdkonnad, milles võiksite töötada, hõlmavad järgmist:

 • Reisijate käitlemise juhtimine
 • Lennuettevõtte juhtimine - tiiva all
 • Õhutranspordi juhtimine
 • Lennufirmade müügi juhtimine
 • Lennufirmade turunduse juhtimine
 • Tulude haldamine
 • Insenerijuhtimine
 • Salongipersonali juhtimine
 • Piloodikabiini juhtimine

Spetsiifilised lennunduse valdkonnad, milles võiksite töötada, on järgmised:

 • Lennuettevõtte rahastamine ja hanked
 • Lennuettevõtte strateegia
 • Lennukompaniide kaubamärgid
 • Lennuettevõtte IT-tugi
 • Lennuettevõtte juriidilised teenused
 • Lennufirmade hanked

wanderlust

Omandatud kvalifikatsioon

Londoni Metropolitan University (LMU) poolt välja antud MSc Aviation Management. Seda tunnustatakse riikliku kvalifikatsiooniraamistiku 9. taseme auhinnaga.

Õpilased registreeritakse Londoni Metropolitani ülikooli aspirantidena ja saavad üliõpilaspileti, mis kinnitab nende üliõpilase staatust.

Kvalifikatsiooniraamistikud Iirimaal ja Ühendkuningriigis

Iirimaa ja Ühendkuningriigi kvalifikatsiooniasutused on teinud koostööd algatuste osas, mis edendavad kvalifikatsioonide läbipaistvust, tunnustamist ja liikuvust meie vastava jurisdiktsiooni vahel. Suurbritannia ja Iirimaa kvalifikatsiooniasutused on kokku leppinud kehtivates kvalifikatsiooniraamistikes, Brexit ei mõjuta seda lepingut.

Sisenemisnõuded ja kandideerimisprotsess

Sisenemise nõuded

Sisenemine toimub otse Portobello Instituuti taotledes. Teil peavad olema:

 • vähemalt 2,2 (või samaväärne) seotud aine distsipliin

Kursus on avatud ka juba lennunduses töötavatele professionaalidele, kellel ei pea tingimata olema bakalaureuse kraadi. Kuid teil peab olema vähemalt kaheaastane töökogemus vastava valdkonna juhtimistasandil. Seda tuleb kinnitada kahe viitekirjaga. Taotluse toetuseks peate esitama ka CV.

Kui teil on kogemusi, mis jäävad sellest spetsifikatsioonist välja ja on ebastandardsed, kutsume teid üles vestlusele / Skype'i intervjuule, et saada teie rakendusega seotud üksikasjalikum arutelu.

Taotlusprotsess

 • 1. samm - täitke veebis broneerimise vorm.
 • 2. samm - taotlejatega võetakse ühendust kinnituse saamiseks / tõendite saamiseks sisenemise kriteeriumide täitmise kohta ja sisenemine kinnitatakse.
 • 3. samm - koha kinnitamine antakse taotlejatele, kes vastavad kohe kriteeriumidele.

Pange tähele, et selle kursuse kohad on piiratud ja kohad kinnitatakse alles siis, kui õppemaks on laekunud. Soovitatav on varajane rakendamine.

Kursuse struktuur

Kogu kursuse materjal toimub Moodle'il, mis on hõlpsasti kasutatav veebiplatvorm, mis toetab teie tunde. Kursuse läbimiseks peavad õpilastel olema põhiteadmised arvuti kasutamisest ja Internetist teadusuuringuteks otsimiseks.

137560_pexels-photo-912050.jpeg

Kursuse moodulid ja hinnangud

Kursuse eesmärgid

Õpilased arendavad edasi selliseid oskusi nagu kriitiline analüüs ja probleemide lahendamine strateegiliste otsuste tegemise kontekstis. Praktilised teadmised tööstuses ja esitlused tagavad, et õpilased seovad teooriat reaalse töö stsenaariumitega.

Selle magistrikraadi programmi eesmärk on julgustada üliõpilaste suhtlemist ja panustamist, arendades nende iseseisva töötamise võimet, süstemaatiliselt ja tõhusalt probleemidele lahenduste pakkumisel ja väljatöötamisel ning enesekindlalt ja selgelt suheldes nii kirjalikult kui ka suuliselt.

Kursuse moodulid

Moodulid on loetletud allpool. Moodulite pealkirju ja üksikasju ajakohastatakse pidevalt, et kajastada seadusemuudatusi jne, uurimistulemusi jne, seetõttu võivad need aja jooksul muutuda.

1. aasta moodulid hõlmavad:

Ettevõtlusuuringute projekt (tuum, 40 ainepunkti)

Õpilased näitavad põhiteabe ja statistika kõrgetasemelise analüüsi, assimilatsiooni ja tõlgendamise kaudu sektori mõistmist ja selles sisalduvate probleemide olulisust.

E-kaubandus lennunduse juhtimisel (tuum, 20 ainepunkti)

See moodul keskendub e-kaubanduse kontseptsioonile lennunduse juhtimises ning digitaalajastu mõju avaldab ka edaspidi lennuettevõtjate ja lennujaamade strateegilist tegevust.

E-süsteemid ja uued tehnoloogiad lennu- ja lennujaamaoperatsioonides (tuum, 20 ainepunkti)

Selles moodulis hinnatakse, kuidas juhid saavad innovatsiooni ja uusi tehnoloogiaid kasutada, et parandada tootlikkust, klienditeenindust digitaliseerimise kaudu ning ka seda, kuidas tehnoloogia abil saab koolituse tõhusust ja ohutust parandada. Samuti vaadeldakse seda, kuidas tehnoloogia pakub lennuettevõtjatele ja lennujaamadele paremat kontrolli klientide kogemuste ja teenusepakkumiste üle.

Lennu- ja lennujaamaoperatsioonide finantseerimise ja prognoosimise meetodid (põhiosa, 20 ainepunkti)

See moodul tutvustab lennunduskulude juhtimise olulist hindamist kui ärilise lennuettevõtte juhtide peamist juhtimisoskust. Mooduli eesmärk on hinnata keerulisi finantsküsimusi, millega lennuettevõtte juhid peavad pikaajalise jätkusuutliku äritegevuse tagamiseks tegelema ning kuidas hallata sektoris levinud negatiivse finantsseisundi kriitilisi aspekte.

Lennunduse juhtimise uurimismeetodid (tuum, 20 ainepunkti)

Moodul on ette nähtud selleks, et valmistada õpilasi ette oma valitud õppesuuna teadusuuringute kriitiliseks lugemiseks ja hindamiseks ning seejärel kavandada oma ettevõtlusuuringute projekti jaoks uurimistöö ettepanek.

Strateegia, juhtimine ja e-innovatsioon lennundusjuhtidele (tuum, 20 ainepunkti)

Selle mooduli eesmärk on stimuleerida üliõpilaste kriitilist teadlikkust ja võtmejuhtimise ning strateegilise juhtimise teooriate rakendamist omaenda praktikas ning arendada nende võimet hinnata praegust praktikat asjakohaste akadeemiliste teooriate valguses.

Jätkusuutlikkus globaalsetes lennundusettevõtetes (tuum, 20 ainepunkti)

See moodul tegeleb kriitilise küsimusega, kuidas praegune jätkusuutlikkuse alane mõtlemine mõjutab lennunduse ettevõtteid ja organisatsioone. Selles uuritakse jätkusuutlikkuse konteksti ja seda, kuidas peavad arenema äritavad, et kajastada jätkusuutlikkuse põhimõtteid kohaldada püüdvas globaliseerunud kauplemissüsteemis toimimise tegelikke olusid.

Rahvusvaheline logistika (valik, 20 ainepunkti)

See moodul võimaldab õpilasel mõista tegelikke kaubavahetuse ja teenuste vahelisi protsesse globaalse kaubanduse partnerite vahel ning riikidevaheliste korporatsioonide logistilisi korraldusi üle riigipiiride ja piirkondade.

Rahvusvaheline projektijuhtimispraktika (võimalus, 20 ainepunkti)

See moodul tegeleb projektihalduse põhitegevustega, nagu on sätestatud APM BOK-i versioonis 7, võrreldes neid PMBOK-i ja PRINCE-iga. Õpilastel areneb võime tõhusalt projekte luua, juhtida ja sulgeda ning projektijuhtimistarkvara kasutada.

Inimeste juhtimine, juhtimine ja arendamine (võimalus, 20 ainepunkti)

Selle mooduli eesmärk on anda õppijatele inimeste teadmiste ja juhtimise kohta teadmiste ja mõistmise range raamistik, mida nad vajavad, hoolimata personalikvaliteedi juhtimisest / karjäärialast karjäärist. Selle eesmärk on tutvustada õppijatele peamisi kaasaegseid uuringuid tööhõive kohta ning tõhusaid lähenemisviise HRM-i ja HRD-praktikale.

Turundus, turunduskommunikatsioon ja operatsioonid (MMCO) (valik, 20 ainepunkti)

See põhimoodul hõlmab turunduse juhtimise peamisi mõõtmeid, sealhulgas turundusuuringuid, turundusstrateegiat, turunduskommunikatsiooni ja operatiivjuhtimist ning nende omavahelist seost.

Kursuse tasud, lihtne makseplaan

 • Kursuse hind: 4795 eurot õppeaastas
 • LMU hindamistasu 305 eurot õppeaastal, 14 päeva enne kursuse algust.
Viimati uuendatud juuli 2020

Teave kooli kohta

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... Loe edasi

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. Näita vähem