MSc liikuvuse inseneris

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Abikõlblikkus

Bakalaureusekraad teaduslikus või tehnilises erialal. Komitee hindab õpilasi erineva taustaga juhtumite kaupa.

Missioon ja eesmärgid

Laurea Magistrale (mis vastab magistrikraadile) koolitab spetsialiste, kes on võimelised tegelema liikuvussüsteemide keerukusega ja liikuvuse süsteemide ning linnaarengu ohutuse, tehnoloogia, juhtimise, eetika ja strateegiliste aspektidega seotud kriitiliste küsimuste vastastikmõjuga. Programm hõlmab järgmisi peamisi teemasid:

 • Integreeritud liikuvussüsteemid
 • Liikuvuse ja linnaarengu stsenaariumid
 • Äri- ja finantsanalüüs
 • Sõidukite tehnoloogia areng
 • Varahaldus ja hooldus
 • Infomobility ja integreeritud liikuvuse toetamine

Teemad

1. aasta

 • Projekti finantseerimine ja ärimudelid, Liikuvusega seotud elektrisüsteemid, Andmeõpetus ja liikuvuse turvalisus, Raudteeveeremi dünaamika ja rongiteede vaheline koostoime, Linnaplaneerimine ja Transpordimajandus, Liikuvuse ohutus.

2. aasta

 • Liikuvuse infrastruktuurid ja teenused, Energia ja heited transpordisüsteemides, Transpordi eetika. Seejärel saavad õpilased valida kahe rööbastee vahel: liikuvustehnoloogiad ja liikuvussüsteemid.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad, kellel on mobiilitehnoloogia Laurea magistrale , saavad läbi viia multidistsiplinaarse lähenemise keerukate liikuvussüsteemide ja erinevate teemade vaheliste suhete ning eelkõige ohutusprobleemide vahel. Nad suudavad täita kõrgeid positsioone paljudes ettevõtetes ja organisatsioonides, nagu ühistranspordi operaatorid ja liikuvuse jagamine, haldusasutused, transporditööstus (sõidukid, teenused ja logistika), liikuvuse juhtimise ja kontrolli asutused ning transpordi ohutus, mõlemad: riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Taotlus

Laurea Magistrale programmi taotlus (mis vastab magistrikraadile) nõuab vaid mõningaid samme. Teil on võimalik taotleda samaaegselt kahte magistriprogrammi (1. ja 2. valik); kui teil on mõlemale lubatud, palutakse teil nõustuda soovitud õppeprogrammiga. Arhitektuuri ja disaini taotlejatel on teine valikuvõimalus ainult siis, kui nad ei ole nende esimeseks valikuks. Seetõttu valige oma eelistatud valik oma esimesena.

Hindamisprotsessi alustamiseks peate üles laadima kõik nõutavad dokumendid ja veenduma, et teie algne akadeemiline ärakiri saadetakse Rahvusvahelisele Sisenemisametile tähtaja jooksul. Mittetäielikud taotlused (st puuduvad / kehtivad dokumendid, olenemata sellest, kas need on online / postitatud) lükatakse automaatselt tagasi. Rahvusvaheline Sisseastujate Amet kaalub teie taotlust ainult siis, kui teie ärakirjad saadetakse tähtajaks ja kui teie veebirakendus on täielik.

Taotluse tasud

Pange tähele, et Politecnico di Milano ei nõua taotluse tasu ei meie Laurea Magistrale programmide ega mingit stipendiumi. Kõikide taotluste menetlused ei tasu. Ainult siis, kui olete vastu võetud, palutakse teil maksta tagastamatu "haldustasu", mis on umbes 200,00 € , kohustuslik piirkondlik ja haldusmaks, mida peate eelnevalt maksma, et kinnitada oma sissepääs (stipendiumi saajad). See arvatakse maha teie õppemaksu 2. osast .

On väga oluline, et iga taotleja pääseb isiklikult internetiteenusele oma õpilase identifitseerimisnumbriga (isikukoodiga) ja parooliga, et kontrollida oma taotluse seisundit ja rahvusvahelise vastuvõtukontori saadetud teateid.

Lisaks peavad vastuvõetud üliõpilased isiklikult ühendust võtma Itaalia diplomaatilise esindajaga, et anda neile vajalikud dokumendid ja teave. See ei saa teie Visa tagasilükkamist põhjustada.

Tasud

Kui olete vastu võtnud, palutakse teil oma nõusoleku kinnitamiseks maksta krediitkaardiga või pangaülekandega haldustasu 172,20 €. Haldustasu lahutatakse teisest osast ja seda ei tagastata taganemise korral.

Õppemaksud iga õppeaasta kohta on jagatud kaheks osamakseks. Esimene osamakse tuleb tasuda registreerumisel, teine tähtaegade jooksul. Tasumisele kuuluv summa peab olema täielikult tasutud ja seda ei saa jagada täiendavateks osamakseteks.

Õppemaksud EMP õpilastele

 • EMP õpilaste õppemaksud ulatuvad umbes 895,20 eurost 3898,20 euroni aastas.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osamakse on muutuv. See arvutatakse perekonna sissetuleku alusel: õpilased paigutatakse ISEE deklaratsiooni kohaselt erinevatesse sissetulekuklassidesse.
 • Teine osamakse põhineb ka õppekavas sisalduvate krediitide arvul (CFU / ECTS).
 • I poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava vahemikus 46–73 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest.
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava umbes 30 CFU-st, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest.

Õppemaksud EMP-välistele üliõpilastele

 • Õppemaksud väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilasi vastavad automaatselt 3898,20 € suurusele panusele.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osa vastab 3003 eurole. Summa võib korrigeerida vastavalt õppekavas sisalduvate krediitide arvule (CFU / ECTS).
 • 1. semestril vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline aastane õppekava vahemikus 46–74 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest (3003 €).
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt standardne iga-aastane õppekava umbes 30–32 CFU, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest (1501,50 €).
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem