MSc logistika ja tarneahela juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt Logistika Ja Tarneahela Juhtimine varustab teid arenenud kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete analüütiliste oskustega, et tuvastada organisatsiooni jaoks parendamisele kuuluvaid valdkondi, et saada konkurentsieelist.

Programm on mõeldud äri-, juhtimis-, teadus- ja inseneriteaduse erialade lõpetajatele, kes püüavad omandada oskusi töötada strateegilisel tasandil. Seda toimetab logistika ja heuristilise optimeerimise keskuse maailmatasemel teadustegevusega tegelev personal.

Programm võimaldab teil arendada täiustatud kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid oskusi, et toetada otsuste tegemist organisatsiooni mis tahes logistilises piirkonnas. Logistika ja tarneahela juhtimise probleemid võivad hõlmata inventuuri, transpordi, ladustamise, asukoha, tagurpidi ja rohelise logistika ning kliendi- ja tarnijasuhteid. Lõpetajad selle MSc suudavad vastata väljakutsetele piirkonnas, mis on pidevalt arenev.

Programmi on akrediteerinud Ühendkuningriigi logistika, transpordi ja transpordi sõltumatu kutseorganisatsioon, Chartered Logistics and Transport Institute (CILT). Üliõpilased, kes lõpetavad magistriõppe logistika ja tarneahela juhtimise, on vabastatud akadeemilisest nõudest tellitud liikmelisuse suhtes ning õppides oma üliõpilasliikumist maksab Kent Business School. CILT võrk ühendab liikmeid kogu maailmas ja on tööstuse suurim professionaalse asjatundlikkuse allikas. Akrediteerimine ja liikmelisus annavad olulist kasu karjäärivõimaluste osas.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.
Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Ametialane tunnustus

Programmi on akrediteeritud logistika ja transpordi harukindla logistika ja transpordi instituut (CILT), Ühendkuningriigi sõltumatu kutseorganisatsioon logistika, tarneahela ja transpordi valdkonnas. MSc logistika ja tarneahela juhtimise lõpetanud üliõpilased on harjutud liikmelisuse akadeemilisest nõudest vabastatud ning teie üliõpilaskonna liikmeks õppimise eest maksab Kent Business School. CILT-võrk ühendab liikmeid kogu maailmas ja on suurim professionaalse asjatundlikkuse allikas tööstusele. Akrediteerimine ja liikmelisus annavad olulist kasu karjäärivõimaluste osas.

Kent Business School on Euroopa Fondijuhtimise Sihtasutuse (EMFD) ja Ärikoolide (CABS) liige. ja Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-il akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Lisateabe saamiseks külastage Kent University ülikooli logistika- ja tarneahela juhtimist .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited