MSc logistika ja tarneahela juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle tegevuse ja logistiliste oskuste arendamine tulemuslikkuse parandamiseks ja konkurentsieeliseks annab selle magistrikraadi teooria ja tehnikad, mis on vajalikud ülemaailmse ja rahvusvahelise tarneahela edukaks juhtimiseks ja täiustamiseks.

Uurides toiminguid, tarneahelat ja rohelist logistikat ning põhialasid, omandate teadmisi nende süsteemide panusest ja oskustest, mis on vajalikud, et saada madala süsinikusisaldusega piirkonna tulevaseks juhiks.

Logistika ja tarneahela juhtimise magistrikraadi ekspertgrupp teeb tihedat koostööd tootmisharuga, määratleb vajadused ja kohandab oma õpilaste õppimist vastavalt. See programm pakub suurepäraseid võrgustamisvõimalusi ja säilitab tihedad sidemed asjaomaste rahvusvaheliste ettevõtete ja festivalidega, pakkudes marsruudi tulevaseks tööhõiveks. Selle suhteid organisatsioonidega tugevdab ettevõtte poolt toetatav moodul.

Logistika ja tarneahela juhtimise magistrikraad on akrediteerinud CIPS ja CILT, kaks peamist ülemaailmset organisatsiooni, kes teenindavad hanke- ja varustust ning logistikat ja transpordi erialasid. Meie programmi lõpetajatel on õigus saada CIPSi täisliikmeks pärast seda, kui nad on omandanud kolmeaastase asjakohase töökogemuse ja saavad töötada CILTi Chartered Liikmeks saamise eesmärgil.


Kursus

Õppige meie värskelt renoveeritud hoones kaasaegses õppekeskkonnas. Klassi suurused on väikesed ja üliõpilased tulevad üle kogu maailma, tagades teie õppele rahvusvahelise perspektiivi.

Õpetatakse täistööajaga üle kahe semestri, millele järgneb väitekiri, õpilased õpivad loengute, seminaride, juhtumiuuringute, laboratoorsete tööde, töögruppide koostööks õppimise ja veebipõhiste arutelurühmade kaudu. Hindamine toimub individuaalsete ülesannete, grupiprojektide, eksamite ja juhtimisprojekti kaudu.

Teil on ka võimalus korraldada projekti, mis annab teile reaalse töökogemuse ettevõtte sees
Kursus algab septembris ja kestab 12 kuud. Õpilased, kes on edukalt läbinud esimese semestri, kuid ei saa jätkata PG-sertifikaadi saamist. Need, kes läbivad mõlemad semestri moodulid, kuid ei täida juhtimisprojekti, saavad diplomi.

Moodulid

Põhilised moodulid:

 • Säästev logistika ja tarneahela juhtimine
 • Tarneahela tehnoloogia
 • Logistika süsteemid
 • Logistika ja tarneahela juhtimise operatsioonide juhtimine
 • Tarneahela raamatupidamine ja rahandus
 • Global Supply Chain Leadership
 • Tarnevõrkude haldamine
 • Uurimismeetodid
 • Dissertatsioon

Valikulised moodulid:

 • Rahvusvaheline juhtimine
 • Strateegiline juhtimine
 • Rahvusvaheline äristrateegia


Kandidaat

Programm meeldib õpilastele paljudest erinevatest taustadest. Et olla edukas ja konkurentsivõimeline tänapäeval ja tulevikus, peavad juhid mõistma, kuidas juhtida ja parandada ülemaailmset ja rahvusvahelist tarneahela toimivust. Mitmed valitsused ja tööstusharu juhid on roheliste oskustega tuvastanud suure lõhe. See programm annab teile olulise oskusteadmisi piirkonnas, mis võib olla tuleviku jaoks olulisteks äri- ja organisatsioonijuhtide jaoks.

Sul on 2: 1 diplom või tunnustatud kutsekvalifikatsioon. Eelnev juhtimiskogemus ei ole oluline. Ülemaailmsetele üliõpilastele on Sheffield University Management School ingliskeelse standardi nõue IELTS 6,5, millest vähemalt 6 on igas osas või samaväärne.


Kool

Sheffield University Management School on uhke olla ülemaailmses ärikoolides maailmas tänu prestiižsele Triple Crowni akrediteerimisele (AMBA, EQUIS, AACSB). Kooli tähelepanuväärne, arhitektide kujundatud hoone asub lehestikus Broomhillis, kesklinnast vaid 15-minutilise jalutuskäigu ja Peak'i piirkonnast 15-minutilise autosõidu kaugusel, pakkudes teie jaoks väga kvaliteetset elu.

Oleme teadustööga juhitud, dünaamilised ja progresseeruvad. Kool püüab iga lõpetaja töötada nii teoorias kui ka praktikas. Selle tagamiseks on meie maailmatasemel akadeemikud ja tuntud kraadid ja kvalifikatsioonid väga töökorras.

Samuti on pühendatud karjääri teenus, et toetada õpilasi ja siduda teid organisatsioonidega. Tööalase koostöö keskus toimib juhtivate õpilaste ja välismaailma vahelise peamise liidena. See on pühendatud teenus, mis aitab teil pääseda juurde tööalase konkurentsivõime toetamisele, oskuste arendamisele ja võimalustele järgmistes valdkondades: magistriõppeprojektid, praktika, rahvusvahelised suvekoolid, kutseorganisatsioonide ühendused ja töökohad.Stipendiumid
Lisateavet stipendiumide kohta leiate järgmiselt veebisaidilt. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Loe edasi

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Näita vähem