MSc logistika ja tarneahela juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Meie magistrikraad on akrediteeritud logistika kõige olulisemate kutseorganisatsioonide poolt - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja Chartered Institute of hankimise ja pakkumise (CIPS) - andes teile selles konkurentsivaldkonnas edumaa.

Programmi sisu hõlmab õppekäike, tööstuses esinejaid ning tugevat praktilist ja probleemide lahendamise elementi, mida pakuvad töötajad, kes on tunnustatud eesrindlike teadusuuringute ja tööstuse parimate tavade tõlkimise eest.

Te saate tuttavaks tööriistade ja tehnikatega, mis on vajalikud tõhusate ja tõhusate tarneahelate arendamiseks, mis pakuvad lõpptarbijale kõrgemat väärtust ja hõlbustavad jätkusuutlikku ettevõtte kasvu. Uurite praegust teooriat ja teadusuuringuid, näete, kuidas see praktikat teavitab, ja töötate välja reaalse elu logistika ja tarneahela probleemidele uuenduslikke lahendusi.

Samuti saavad kasu meie ärikoolis asuva maailmatasemel rajatise Logistika Instituut tohutud teadmised ja ressursid.

Mida sa õpid

Te arendate välja peamised kutse- ja teadustööoskused, aga ka eetiliste äritavade mõistmise. Samuti võtate osa lõplikust uurimisprojektist, mis võib olla nii väitekiri kui ka äripõhine projekt.

Põhimoodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Logistika ja tarneahela juhtimise põhimõtted
  • Tarneahela strateegia ja disain
  • Tarneahela juhtimise otsustusmeetodid
  • Rahvusvaheline kaubandus ja globaalne logistika
  • Jätkusuutlik logistika ja operatsioonide juhtimine
  • Tarneahela analüüs ja teabehaldus

Shipping containers in a portchuttersnap / Unsplash

Teie tulevikuväljavaated

Karjääritoetust saab üliõpilaste ja magistrantide professionaalse edukuse keskusest, mis on üliõpilaste ja ettevõtte ühendamise keskne kontaktpunkt.

Tuues kokku tööhõivealaseid tegevusi kogu Hulli ülikooli ärikoolis, pakub see tuge, näiteks juhendamise ja CV kirjutamise töötubasid. Õpilased saavad ka kogemusi tööst ettevõtlusega läbi aasta tööstuses või lühiajaliste praktikate ja projektide alal.

Tutvuge virtuaalse ringkäiguga

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/logistics-and-splply-chain-management

Riiki sisenemise nõuded

Programm on mõeldud mis tahes eriala lõpetanutele ja logistika taustal õppivatele õpilastele.

Teil on vähemalt 2: 2 autasud või rahvusvaheline ekvivalent, üks akadeemiline viide ja hea inglise keele oskus.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

See kursus nõuab üldist akadeemilist IELTS 6.0, kusjuures igas oskuses peab olema vähemalt 5,5.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem