MSc logistikas ja tarneahela juhtimises (Executive)

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Logistika ja tarneahela juhtimise MSc (Executive) pakub võimalust õppida rahvusvaheliselt tunnustatud magistri kvalifikatsiooni, tuues viimaseid akadeemilisi teadmisi ja tööstuse parimaid tavasid tagasi oma organisatsiooni. Seda on koostatud koos vanemate tarneahela praktikutega ja seda tarnib Euroopa suurim spetsialiseerunud logistika- ja tarneahela juhtimise teaduskond maailma juhtiva kraadiõppe ülikoolis.

Kellele see on?

 • Tarneahela, logistika või hangete juhid, kes soovivad oma oskusi, teadmisi ja kindlustunnet täiustada, et võtta tulevikus vastu nõudlikumad juhtrollid.
 • Inimesed, kellel ei ole tarneahela ala äri- või organisatoorsete kogemustega ja kes kavatsevad liikuda tarneahelasse või hiljuti muutunud karjääri.
 • Ambitsioonikad spetsialistid, kes soovivad end ise arendada ja tahavad õppejõudude poolt pakutavat "reaalmaailma" haridust, kes tegelevad aktiivselt äritegevusega ja saavad oma teadmisi programmi tuua.

Miks see kursus?

Cranfieldi juhtimiskool oli 1. kohal väljaspool USA-d ja 11. maailmas ülemaailmselt Supply Chain Management World's University 100 iga-aastases uuringus 2016. aastal ning 2. kohal Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas top 20, et pakkuda noortele selles valdkonnas oskused ja oskuste kogum, mis on vajalikud tuleviku tarneahela juhtide arendamiseks.

Mitte ainult akadeemiline institutsioon, Cranfieldi Juhtimiskoolkonna maailmatasemel teadustegevus, teadmised ja õpetamine toovad kaasa praktilisi juhtimislahendusi, mis muudavad tänapäeva ärimaailma. 50 aastat oleme töötanud juhtivate ettevõtetega kogu maailmas, täites oma ülesannet juhtimise tava parandamiseks.

Cranfieldis õpetamine keskendub ainult kraadiõppe- ja juhtimistasanditele ning selle eesmärk on kasvatada oma praktilisi ärioskusi ja usaldust ning asetab suurt rõhku reaalsetele väljakutsetele. See kursus:

 • Suurendage oma teadlikkust ja arenemist arenenud logistika, hangete ja tarneahela tavadest ning arendage oma võimet kriitiliselt valida tööriistad ja tehnikad, mis on teie väljakutsetega kõige olulisemad.
 • Õpetab, kuidas kõige paremini tagada tõhus juhtimine kogu tarneahela elutsükli jooksul
 • Võimaldab teil läbi viia sõltumatu ja jõulise uuringu, mis on teie organisatsiooni jaoks oluline
 • Suurendage oma teadmisi ja suutlikkust hallata ja planeerida tarneahelaid üldises ärikeskkonnas integreeritud ja kooskõlastatud viisil.

Tööstuse poolt teavitatud

Seda kursust toetavad Cranfieldi maailma juhtiv õppejõud, uurimiskeskused ja tugevad sidemed tööstusega. Meie õppejõudude meeskond teeb tihedat koostööd kõrgema tarneahela spetsialistide nõuandva nõukoguga globaalsetest organisatsioonidest ja juhtivatest teadlastest Cranfieldi logistika- ja tarneahela juhtimise keskusest. Nende kogemused ja nõuanded aitavad kaasa selle väljakujunenud kursuse jätkuvale arendamisele, tagades, et see on asjakohane tänase ülemaailmse tarneahela keskkonnas. See hõlmab tarneahela juhtimise maailma juhtivaid näitajaid ning soovitab kursuse täiendusi ja muudatusi, et tugevdada selle tähtsust kaasaegsete logistika-, hanke- ja tarneahela otsuste ja tavade suhtes. Meie teaduskonda toetab ka mitmekülgne meeskond, kes külastab rahvusvahelisi tööstusharu kõnelejaid ja professoreid.

Kursuse üksikasjad

See magistrikursus koosneb 13 intensiivsest õpetatud moodulist koos valikulise viiepäevase rahvusvahelise õppereisiga ja väitekirjaga. Kõik õpetatud moodulid tarnitakse Cranfieldis kaugõppe kaudu. Teil on võimalus viia lõpule rea tarneahela-, logistika- ja hangete simulatsioonimängud, mis põhinevad tegelikel äritegevuse väljakutsetel, ja viia lõpule individuaalne väitekirja projekt, mis annab teile võimaluse uurida valdkonda, mis on teie ja teie organisatsiooni jaoks eriti huvitav.

Aspirantuuriga üliõpilased (PgDip) täidavad tarneahela strateegia ja jätkusuutlikkuse mooduli pluss 11 kohustuslikku moodulit ning magistrikraadi (PgCert) üliõpilased peavad tarneahela strateegiat ja jätkusuutlikkuse moodulit uurima pluss 5 ainuüksi 12 kohustuslikku moodulit .

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Tarneahela strateegia ja jätkusuutlikkus
 • Strateegilise hanke põhimõtted
 • Raamatupidamine ja rahandus tarneahela juhtimiseks
 • Tarneahela juhtimise analüütilised meetodid
 • Kaubavedu
 • Varude ja operatsioonide juhtimine
 • Infosüsteemid ja e-äri
 • Projektijuhtimise sissejuhatus
 • Füüsilise võrgu disain
 • Laondus
 • Strateegiline juhtimine
 • Ülemaailmne makromajandus ja ärikeskkond
 • Organisatsiooniline käitumine: juhtimise ja muutuste isiklikud ja professionaalsed alused

Valikmoodulid

Selle kursuse osana tuleb valida järgmise nimekirja moodulid

 • Rahvusvaheline õppereis

Riiki sisenemise nõuded

Me tervitame taotlusi andekate kandidaatidega kõik taustad ja kraad ei ole alati vajalik. Iga taotlust kaalutakse eraldi, võttes arvesse nii kvalifikatsiooni kui ka töökogemust. Tavaliselt peab kandidaadil olema kaheaastane töökogemus ja tal peab olema:

 • esimene või teine klassi UK kiitusega vastav distsipliin või
 • rahvusvaheline asjakohane kraad - Ühendkuningriigi kvalifikatsioonide ekvivalent.

Neid kriteeriume mittevastavaid kandidaate võib kaaluda, kui neil on kutsekvalifikatsioon (nt CIPS, CILT ja APICS) koos 5-aastase kvalifikatsiooniga vastava töökogemusega. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem