MSc logistikas ja tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on anda õpilastele ressursid, mõtteviis ja oskused, mis on vajalikud globaalse logistika ja tarneahela juhtimise eduka karjääri loomiseks . Meie kursuste eesmärk on anda õpilastele nii kindlaid teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi kogemusi. Nad võõrustavad ka paljusid eriala külalislektoreid ning pakuvad õpilastele võimalusi tööülesannete täitmiseks ettevõtetega külastada ja nendega koostööd teha. Programm võtab multidistsiplinaarse lähenemisviisi tarneahelate ja logistikastrateegiate , võrkude, protsesside ja süsteemide kavandamisel, kavandamisel ja juhtimisel . Õpilased õpivad nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid probleemide lahendamise tehnikaid, mida rakendatakse juhtumianalüüside, projektitöö, ettevõtlusmängude ja simulatsioonide kaudu.

Paljud meie õpetajad on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kes pakuvad õpilastele põhjalikke teadmisi ning ka praktilisi oskusi ja võimeid. Pärast kooli lõpetamist on meie õpilased õppinud funktsionaalselt orienteeritud probleeme ning võime töötada funktsioonidevaheliselt ja organisatsioonidevaheliselt organisatsiooni tulemuslikkuse parandamiseks.

Programmide moodulid / kursused

Esimene aasta algab seitsme kohustusliku kursusega, mille eesmärk on anda põhjalik ja kindel teadmistepõhisus logistika ja tarneahela juhtimise kohta.

Õpilased saavad seejärel võimaluse segada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid valikaineid ning luua oma fookusala, nt pakendilogistika, modelleerimine

Karjääri väljavaated

Tööstusettevõtted ja jaemüüjad otsivad üha enam haritud töötajaid sellistele ametikohtadele nagu tarneahela juhataja, logistikajuht, operatsioonide tipptasemel arendaja ja ostja. Transpordiettevõtted, aga ka logistikateenuste pakkujad, näiteks juhtimiskonsultatsioonifirmad ja tarkvaratootjad, tunnistavad nüüd vajadust selle valdkonna spetsialistide järele.

Elukutse kasvab ja logistika ning tarneahela juhtimise lõpetanutel on väga huvitav ja lai tööturg. Töökohti võib leida erinevates valdkondades, näiteks ostmine, pakendamine, ladustamine, laohaldus, tootmine, transport ja tarneahela juhtimine.

Samuti võite karjääri luua tootmisettevõtetes (kõik erinevad sektorid), kaubandus- ja jaekaubandusettevõtetes, logistikateenuste pakkujates, juhtimiskonsultatsioonifirmades, logistika IS / IT pakkujates ja humanitaarorganisatsioonides (nt ÜRO, Punane Rist, Médecins Sans Frontières) kogu maailmas. Näited Lundi lähedal asuvatest Rootsi ettevõtetest, kus töötab palju logistika- ja SCM-spetsialiste, on näiteks IKEA, Tetra Pak, Alfa Laval ja Volvo.

Õpilasprofiil

Hea logistik on praktiline tegija, kellele meeldib teha äri ümberkujundamisel funktsionaalselt teiste inimestega koostööd. Faktipõhiste soovituste väljatöötamiseks on vaja analüütilist mõtteviisi ja võimekust numbritega hakkama saada. Selle programmi üliõpilased õpivad koos teiste magistriõppe tudengitega nii kvalitatiivseid kui ka kvantitatiivseid kursusi. Sissesõidunõuded on määratletud selleks, et tagada programmi kvantitatiivsema kursuse läbimine.

Loe selle programmi kohta lähemalt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TALSF

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti