MSc logistikas ja tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Alates eetilisest hankimisest kuni transpordistrateegiani annab see kursus teile vajalikud oskused globaalse äri elutähtsas valdkonnas tegutsemiseks.

Ülevaade

Logistika ja tarneahela juhtimine on palju enamat kui lihtsalt esemete teisaldamine punktist A punkti B.

Selle kursuse jooksul saate tutvuda globaalse tarneahela strateegiaga ja õppida, kuidas tõhusalt hankida tooteid teistest riikidest. Samuti õpetame teile, kuidas navigeerida valitsuse poliitikates, mis mõjutavad transporti ja kasumlikkust kogu maailmas.

Uurite erinevaid elutähtsaid valdkondi, sealhulgas strateegiline hankimine, lepingute ja sidusrühmade juhtimine ning riskijuhtimine. Samal ajal aitame teil mõista ettevõtte ressursiplaneerimise süsteeme nagu SAP ja nende olulist rolli e-kaubanduse ajastul.

Samuti saate kaptenina logistikahalduse ja tootmistegevuse, õppides samal ajal, kuidas vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid maa, mere ja õhu tarneahelates.

Õppige asjatundjatelt

Vaadates valdkonna võtmeorganisatsioone, saate uurida tarneahela juhtimise sisemist toimimist globaalsetes organisatsioonides. Hiljem panete värskelt omandatud oskused ja teadmised väitekirjaprojekti ellu viima.

Kursus on akrediteeritud nii Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) kui ka Chartered Institute of Shopping and Supply (CIPS) poolt.

Omadused ja eelised

 • Topelt akrediteeritud - see aste on akrediteeritud Chartered Institute of Shopping and Supply ja Chartered Institute of Logistics and Transport poolt.
 • Tööstusharu külastused - saate siseteabe, kuidas rahvusvahelised kaubamärgid, nagu Jaguar Land Rover ja BBC Media City, oma tarneahelaid juhivad.
 • Väärtuslik ülevaade - kuulake valdkonnas tegutsevate spetsialistide külalisloenguid, andes teile ülevaate praegustest probleemidest, millega tööstus tänapäeval silmitsi seisab.
 • Reaalses elus õppimine - rakendage oma uusi oskusi väljaspool oma kursust, võimalusega võtta ette lühiajalisi praktikakohti linna tööandjate juures.
 • Regulaarsed üritused - osalege kogu kursuse üritustel, nagu meistriklassid ja arendusnädalad, et edendada oma professionaalset võrgustikku.
 • Õpetavad eksperdid - õppige operatsioonide, tehnoloogia, sündmuste ja hotellinduse juhtimise osakonna ekspertide õppejõududelt, kes toovad oma õppetöösse praktilisi kogemusi.
 • Võimaluste linn - Manchester on äri jaoks tõeliselt rahvusvaheline linn. See on koduks igasuguse kuju ja suurusega ettevõtetele, nii et näete logistikat töös.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

Akrediteerimine
 • Ärikool on akrediteeritud MBA assotsiatsiooni poolt. AMBA akrediteerimine on kõrghariduse saavutamise kõrgeim tase.
 • Ärikool on ühingu poolt akrediteeritud ärikoolide arendamiseks. See tähendab, et oleme rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimishariduse ülemaailmsete tipptaseme standardite täitmise eest.
 • Riigihangete ja -tarnete harta instituut on pühendatud heade hanketavade edendamisele, ülemaailmses kogukonnas on üle 200 000 professionaalselt tunnustatud ja kvalifitseeritud liikme.
Kinnitamine
 • Suurbritannia Chartered Logistika ja Transpordi Instituut on kaupade ja inimeste ning nendega seotud tarneahelate liikumisega seotud spetsialistide liikmesorganisatsioon. Maailma riikides on üle 33 000 liikme.

Karjääri väljavaated

Selle kursuse lõpetades on teil praktilisi oskusi ja ainulaadseid teadmisi tööstuses karjääri tegemiseks logistikas ja tarneahela juhtimises.

Selle kursuse endised lõpetanud on töötanud juhtimisrollides sellistes ettevõtetes nagu Amazon, 3M, Sainsbury's ja Heineken.

Selle kursuse lõpetajana saate uurida võimalusi paljudes sektorites, sealhulgas:

 • Tootmine
 • Kiirelt liikuvad tarbekaubad (FMCG)
 • Jaemüük ja mood
 • Hulgimüük
 • Kaubandus
 • Ehitus ja kinnisvara
 • Heategevus ja välisabi
 • Õhutransport

Samuti saate kasutada kraadiõppe skeeme, mida pakuvad ülemaailmsed ettevõtted. Endised õpilased on leidnud võimalusi rahvusvaheliste organisatsioonide, näiteks Proctori juures

95% lõpetajatest astub kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist otse tööle või jätkavad õpinguid.

DLHE 2017. aasta uuring kõigi vastajate jaoks, kes on töötamiseks või edasiseks uurimiseks saadaval ja kelle sihtkohad on teada.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt on hea Suurbritannia diplom (vähemalt 2: 2) või rahvusvaheline ekvivalent mis tahes teemal. Samuti kaalume teie taotlust, kui teil on kraadiga samaväärne kutsekvalifikatsioon või oluline juhtimiskogemus.

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid inglise keele oskuse kohta.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Tutvuge ekspertidega

Kursuse üksikasjad

Alates taskus olevatest telefonidest kuni laua peal oleva toiduni sõltub meie igapäevaelu sellest, kuidas ettevõtted veavad kaupu kogu maailmas. Logistika ja tarneahela juhtimine võivad äri luua või selle lahti teha, leides tõhususe marginaalide suurendamiseks ja kasumi teenimise võimalused. See on pidevalt arenev spetsialist, pakkudes värskeid väljakutseid ja uusi võimalusi.

See topelt akrediteeritud kursus ühendab meie uurimiskeskuste tipptasemel mõtlemist erialaste oskustega, mida me tööandjad soovivad. Tänu logistika ja tarneahela juhtimise põhimõistete, põhimõtete ja tavade põhjalikule mõistmisele saate selle põneva valdkonna jaoks hõlpsasti kasutada erinevaid karjäärivõimalusi.

Aasta 1

Uurite seitset peamist teemat, hõlmates valdkondi, sealhulgas tarneahela planeerimist ja ettevõttesüsteeme, ning ka kahte valikuüksust - see võimaldab teil kohandada kursust vastavalt teie huvidele selliste üksuste abil nagu ärianalüüs või otsuste tegemine ja andmete visualiseerimine. Sealt saate teada magistritaseme õppeoskused, mida peate enne väitekirjaprojekti lõpuleviimist lahendama suure töö.

Tuumaelektrijaamad

 • Logistika ja tarneahela tavad
 • Tarneahela operatsioonide juhtimine
 • Strateegiline tarneahela juhtimine
 • Tarneahela planeerimine
 • Enterprise Systems
 • Tööstus 4.0
 • Dissertatsioon

Optsiooniüksused

Valige kaks nimekirjast, sealhulgas:

 • Ärianalüüs
 • Otsuste tegemine ja andmete visualiseerimine
 • Ettevõtluse kriitilised perspektiivid
 • Globaalne strateegiline innovatsioon

Pange tähele: kõigi valikuühikute suhtes kehtivad õpilaste numbrid ja ajakavad.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 94% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 6% eksam
Paigutuse valikud

Kuigi see kursus ei sisalda praktikavõimalusi, saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu saada kasulikku töökogemust. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega.

Operatsioonide, tehnoloogia, sündmuste ja hotellinduse korraldamise osakond

Meie operatsioonide, tehnoloogia, ürituste ja hotellinduse juhtimise osakond ühendab tehnoloogia ja loovuse tipptasemel õpikeskkonnas.

Osakond püsib tihedalt seotud kutseinstituutide, ühingute ja ettevõtetega, osana oma aluspõhimõttest, mis seisneb tööstuses tehtava hariduse valdkonnas, et toota karjäärile valmis lõpetajaid.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 naela, raamatute ja trükkimise eest kuni 100 naela aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited