MSc logistikas ja tarneahela juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Viige oma karjäär järgmisele tasemele ühes kõige kiiremini arenevas ametis. Õppige haldama logistikat ja tarneahelaid, et suurendada konkurentsivõimet kogu maailmas.

Kursuse üksikasjad

 • Järgmine alguskuupäev: 27. jaanuar 2020
 • Kandideerimise tähtaeg: 20. jaanuar 2020
 • Kestus: kaks aastat (osalise tööajaga)
 • Vorming: veebis, valikuliste näost näkku üritustega
 • Kaheaastase kursuse tasud kokku: 9400 naela

Miks see MSc?

Hull tunneb uhkust oma keskse positsiooni üle Suurbritannia logistika- ja tarneahelavõrgustikus, millel on jõudsalt arenev toidu- ja töötlev tööstus ning peamine sadam, mis on ühendatud globaalsete kaubateedega.

Maailmatasemel ülemaailmsed organisatsioonid, nagu Apple, Amazon ja Nike, mõistavad tõhusa logistika ja tarneahela juhtimise rolli jätkusuutliku konkurentsiedu, innovatsiooni ja turuliidri säilitamisel. Seetõttu pole üllatav, et sellistel tarneahelatel on maailmatasemel tarneahelajuhtide järele tohutu nõudlus.

Hulli ülikooli ärikool on sellele ülemaailmsele nõudlusele reageerinud, kujundades logistika ja tarneahelahalduse veebipõhise magistrikraadi, mis tegeleb tänapäevase konkurentsipõhise äriareeni väljakutsetega.

Analüüsides reaalse maailma juhtumianalüüse koos võimalusega osaleda näost näkku üritustel, on teil võimalus omandada ülemaailmsete tarneahelate keerukus ja omavahel seotud suhted erinevate sidusrühmade vahel.

Meie eesmärk on, et pärast valmimist oleksite saavutanud rahvusvahelise kaubanduse, kaubanduse ja laevanduse strateegilise ülevaate ja üldpildi mõtlemise, mis viiks teie organisatsiooni eduni.

Mida sa õpid

Toidu, rõivaste, tervishoiu, transpordi ja tänapäevase elu praktiliselt kõigi tahkude osas sõltume tarneahelast. Selle programmi eesmärk on võimaldada õpilastel põhjalikult mõista logistikat ja tarneahela juhtimist, tugevdades nende teadmisi selle olulisusest ja rollist konkurentsieelise allikana.

 • Saage refleksioonijuhiks ja professionaalseks logistika- ja tarneahelahalduse praktikuks, kellel on oskused tegeleda globaalse ärimajanduse väljakutsetega.
 • Töötage põhjalik ülevaade logistika ja tarneahela juhtimise meetodite, tööriistade ja tehnikate parimatest tavadest.
 • Varustage end tänapäevaste logistika ja tarneahela juhtimisega seotud arenenud operatiivsete ja strateegiliste võimaluste ning pädevustega.
 • Tehke koostööd mõttekaaslastega ja kogege mitmekesisuse väärtust, alternatiivsete maailmavaadete väljakutset ja sellest tulenevalt pädeva suhtleja tähtsust.
 • Magister, kriitiliselt ja peegeldavalt, kaasaegsete globaalsete tarneahelate keerukust, hallates omavahel seotud suhteid erinevate sidusrühmade ja tarnevõrkude vahel.

Kursuse moodulid

Õpid järgmisi kohustuslikke mooduleid.

Logistilised süsteemid ja tarneahela põhimõtted (30 ainepunkti)

Selles moodulis saate aru logistika ja tarneahela juhtimise põhimõtetest ja tavadest ning nende interaktiivsest rollist organisatsioonis. Analüüsides reaalse elu tarneahelaid, kaasnevate juhtimisotsuste strateegiaid ja keerukust, saate teada, kuidas oma uusi teadmisi konkurentsieelise saavutamiseks kasutada.

Tarneahela analüüs ja otsuste tegemine (30 ainepunkti)

Hankige ülevaade tarneahela protsesside kavandamisega seotud otsustusmeetoditest, luues kindla analüütilise ja modelleeriva teoreetilise ja praktilise aluse. Selles moodulis arendate innovatiivseid lahendusi reaalse maailma probleemidele, kui uurite teabehalduse ja sellega seotud tehnoloogiate rolli ja toimivust tarneahelates.

Jätkusuutliku ärilogistika strateegiad (30 ainepunkti)

Jätkusuutlikkus võib olla oluline võitjaäris. See moodul pakub teile peamisi teadmisi, kuidas parandada kasumlikkust jäätmete kõrvaldamise kaudu. Te uurite kaasaegset operatsioonide juhtimist, kuna see kehtib paljude organisatsioonide kohta, ja saate teada, kuidas logistika ja operatsioonide juhtimise peamisi teooriaid ja tehnikaid saab edukalt integreerida säästva arengu saavutamiseks.

Tarnevõrgu kujundamine ja globaalne logistika (30 ainepunkti)

Logistika ja tarneahela juhtimine on valdkond, millel on oma olemuselt globaalne väljavaade ja haare, kusjuures enamus logistikutega tegelevad mitmesuguste rahvusvaheliste probleemidega. See moodul tutvustab teile transpordi, hangete, levitamise, logistika ja tarneahela juhtimise rahvusvahelisi ja kohalikke mõõtmeid, võimaldades teil käsitleda võrgu kavandamise ja globaalse logistikaga seotud konkreetseid probleeme.

Väitekiri (60 ainepunkti)

Oma väitekirja jaoks on teil võimalus toota kas akadeemiline väitekiri või rakendatud äriprojekti aruanne. See on väärtuslik võimalus eelmistest moodulitest saadud teadmiste täiendamiseks ja integreerimiseks teadusuuringute ja projektijuhtimise oskustega, mis valmistavad teid ette globaalse tööturu keerukuseks. Samuti on teil võimalus tutvustada oma teadusuuringuid kraadiõppe üliõpilaste konverentsil, ajakava lubab.

Kuidas te hindate

Kõik kursusele antud hinnangud põhinevad kursuste tööl ja esitatakse veebis. Teie sooritust kursusel hinnatakse mitmesuguste meetodite abil, sealhulgas:

 • pidev juhendaja ja kolleegide tagasiside;
 • väljakutsetegevused ja grupiarutelufoorumid;
 • kirjalikud tööd, sealhulgas juhtumianalüüsid, aruanded ja esseed.

Riiki sisenemise nõuded

 • Vähemalt 2: 2 autasustatud kraadi või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon ja / või asjakohane töökogemus.
 • IELTS 6.0 tulemus (minimaalselt 5,5 igas oskuses), kui teie emakeel pole inglise keel (või muu Hulli ülikooli aktsepteeritud inglise keele oskuse kvalifikatsioon).

Karjääri väljavaated

See programm on loodud vastuseks tööturu nõudmistele. Hariduselt Logistika Ja Tarneahela Juhtimise Lõpetajad minna sageli karjääri, näiteks:

 • Tarneahela juht / planeerija / riskijuht
 • Uute toodete tutvustusjuht
 • Globaalne operatsioonide juht
 • Müügijuht
 • Rahvusvaheline logistikajuht
 • Nõudluse / tootmise planeerija
 • Põhikonto haldur
 • Strateegiliste teenuste juht
 • Ärianalüütik
 • Ülemaailmne brändivarustuse juht
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Looking for the inspiration and challenge to succeed in your degree? The University of Hull Online is the perfect choice. You get the teaching excellence and career-enhancing opportunities for which w ... Loe edasi

Looking for the inspiration and challenge to succeed in your degree? The University of Hull Online is the perfect choice. You get the teaching excellence and career-enhancing opportunities for which we're renowned. Plus the flexibility of studying online. Näita vähem