MSc luksusjuhtimises ja turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Hakka luksuskaupade ekspertiks programmiga, mis pakub tõelist mitme ülikooli, multikultuurset kogemust rahvusvahelise luksustööstuse südames.

 • Üliõpilastele, kellel on mistahes valdkonnas bakalaureusekraadi miinimum
 • MSc on heaks kiitnud konverentsi des Grandes Ecoles
 • 18 kuud, sealhulgas 4–6-kuuline praktika
 • Õpetatakse inglise keeles
 • Tarnitakse Pariisis, New Yorgis või Londonis või Roomas ja Shanghais

18 kuud, et täita oma unistused tipptasemel

 • Ehitage oma karjäär keerulises ärikultuuris: oma karjääri kujundamiseks vajate kindlaid akadeemilisi teadmisi ja suutlikkust kohaneda luksustööstuse kõrgete standarditega. Te omandate juhtimise põhialused, saate teada, kuidas rakendada spetsialiseerunud juhtimisalaseid teadmisi ja keskenduda moe- ja elustiilitööstusele (London), moe- ja luksusärile (Rooma) või luksuskujundussektorile (New York City).
 • Kasu tõeliselt rahvusvahelisest ekspositsioonist: omandage Pariisi luksustööstuse põhitõed, eristage end oskustest, mis on omandatud tipptasemel rahvusvahelistes sõlmpunktides: Londonis, Roomas või New Yorgis ja valmistuge ette homseteks väljakutseteks Shanghais. Uurides 3 erinevas asukohas, saate ülevaate globaalsest luksustööstusest ja õppida, kuidas edukalt navigeerida nende erinevate äriturgude eripärades.
 • Vastake värbajate tegelikele vajadustele: emlyon business school on alati emlyon business school tihedat koostööd teinud, et pakkuda õpilastele kvaliteetset praktikat ja tööpakkumisi, samuti privilegeeritud kontakte ettevõtetega. Meie luksuskaupade partnerid on Cartier, Chanel, Christian Dior, Infiniti, Kempinski hotellid, L'Oréal, Lancel Richemont Group, Tag Heuer, Yves Saint Laurent…

Programm

Klientide ootused ja kultuurinormid seavad luksusettevõtete jaoks pidevalt väljakutseid peamiste brändistrateegiate osas. Laiapõhjalise programmina aitab luksushalduse ja -turunduse magistrant tuvastada ühendusi luksustööstuse mitme segmendi vahel, võimaldades teil näidata, et teil on valdkonnapõhist mõistmist, mida tulevased tööandjad juhite palkamisel otsivad.

Tervitatav sõna

"Klientide ootused ja kultuurilised normid on luksusettevõtete kesksete brändistrateegiate pidev väljakutse. Selleks, et säilitada tugev brändi identiteet, mis on nende ülemaailmse edu keskmes, peavad luksusorganisatsioonid mitte ainult pidevalt kohanema oma klientide nõudluse vastu tipptasemel, vaid tegema seda ka ajakava, mis võimaldab neil jääda ühe sammu ette võistlusele, et luua oma juhtimise karjääri selles keerulises ärikultuuris, vajate nii tugevaid akadeemilisi teadmisi kui ka võimet kohandada seda selle tööstusharu kõrgetele standarditele.

Laiapõhjalise programmina aitab luksushalduse ja -turunduse magistrant tuvastada ühendusi luksustööstuse mitme segmendi vahel, võimaldades teil näidata, et teil on valdkonnapõhist mõistmist, mida tulevased tööandjad juhite palkamisel otsivad.

Luksustööstuses töötades peate olema kirglik sellega, mida te teete, ja proovige pidevalt saavutada tipptaset. Kõik, mida teete, peab olema suurepärane ja täiuslik. Suurepärane protsessis, disainis, tootmismeetodites, levitamises, suhtlemisoskuses jne. Lisaks on tipptasemel kõigi selles tööstusharus asuvate luksusbrändide kõige tavalisem tunnus.

Samuti saate teada, kuidas tegutsevad kiire tempo ja konkurentsitiheda moe- ja elustiilitööstuse ning luksuskujundustööstuse ettevõtted. Sukeldumine ühte neist keskkondadest, mis nõuavad tipptaseme saavutamist väga lühikese aja jooksul, aitab teil omandada põhioskused, mis on kasulikud kogu teie karjääri vältel, hoolimata globaalsest luksustööstuse mõõtmest, kus te töötate. Lisaks õppides Pariisis, Londonis, Roomas või New Yorgis ja Shanghais saate kogeda, kuidas kultuurimustrid mõjutavad luksusettevõtete kaubamärgistrateegiaid.

Kui soovid arendada selles väga nõudlikus globaalses tööstuses edu saavutamiseks vajalikke oskusi, on see teie jaoks õige programm. "

Michel Phan, programmidirektor ja luksusturunduse professor

Karjäär

Karjääriteenuste rada

Luksusjuhtimise ja turunduse magistrantuuri üliõpilasena saab kasu pühendunud karjääriteest, mis hõlmab töötubasid, ekspertide paneele, laata, üritusi, ettevõtete külastusi jne .... Karjääriteenuste osakond pakub kõigile tudengitele pidevat tuge tuvastamisel karjääri eesmärgid ja tegevuskavade väljatöötamine. Programmispetsiifilised karjääriteenused hõlmavad:

 • Töökojad: Karjääriseminarid aitavad teil valmistuda oma praktikaotsingu ja tulevase karjääri jaoks. Enesehindamise vahendid ja individuaalne juhendamine annavad teile võimaluse oma järgmise käigu ettevalmistamiseks
 • Tööriistad: Meie laialdased karjäärivahendid aitavad teil leida rohkem teavet partnerettevõtete ja sektorispetsiifiliste ressursside kohta, sealhulgas praktika ja tööpakkumiste andmebaaside kohta
 • Üritused: üle 200 ettevõtte külastab igal aastal emlyon business school ülikoolilinnakut ja pakub õpilastele pidevat juurdepääsu äriringkondadele (üritused hõlmavad ettevõtete külastusi, emlyon business school , konverentse ja ekspertide paneele, rahandusalaseid karjääripäevi, kutsuspäevi, töökohti maailma muutmiseks, “Karjäärikõnelused…” ja “vilistlaste õppimine”)

Luksusetööstuse kaudsete reeglite teadmine tänu praktilisele seminarile võimaldab teil kiiresti mõista tööstuse eripärasid. Kevin Saenger, 2018 Lõpetaja

Lõpetage tööhõive tulemused

 • Tööhõive määrad 90% 6 kuu jooksul, 45% on otse emlyon business school kontaktide kaudu.
 • Minimaalne keskmine palk on 41 miljonit eurot
 • Geograafiline asukoht: kogu maailmas, üldjuhul 31% Prantsusmaal ja 32% Aasias esimese töö lõpetamisel

Saage teada, kuidas soovitud tööd valida

Lõpetajad selle programmi enamasti liituda positsioone turundus, kaubandus, müügi juhtimine või ostes sellistes tööstusharudes nagu ehted ja kellad, mood, vein ja kanged alkohoolsed joogid, luksus Hotellid, reisimine ja vaba aeg, autod, paadid ja eralennukid, kunst, jne.

Mul õnnestus maanduda Richemont Groupi ettevõttes suur töö. Ma arvan tõesti, et ilma selle programmita ei oleks ma kunagi nii kiiresti saavutanud. Alexandre Nicolau - 2013 lõpetaja

Sisseastujale

Luksuse juhtimise ja turunduse magistrantuuri kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi ükskõik millises valdkonnas.

Pange tähele: 3-aastase bakalaureusekraadi võib heaks kiita suurepäraste profiilide jaoks, sealhulgas prantsuse Bac 3.

Kalender

Valikuistungid kestavad novembrist juulini.

Kui teie taotlus on täielik, saate vastuvõtukomisjoni lõpliku otsuse 15 tööpäeva jooksul. Palun saatke oma registreerimisvorm tagasi 10 tööpäeva jooksul pärast teie vastuvõtu tulemusi.

Vastuvõtmise protsess

emlyon business school arvestame taotleja kogu potentsiaaliga. Elemendid, näiteks teie motivatsioon jätkata luksusjuhtimise ja turunduse magistrantuuri, kaaluvad teie taust ja karjäärisoovid meie valikumenetluses sama tugevalt.

Online-rakendus

Te saate taotleda oma isikliku ruumi kaudu (programmi juhtpaneel). Peate esitama järgmise teabe:

 • Ajakava
 • Kaks soovituskirja (valikuline)
 • Ametliku kehtiva isikutunnistuse või passi koopia
 • Teie viimase akadeemilise kraadi kinnitatud koopia tõlgitud inglise või prantsuse keelde
 • Ametliku juhtimise sobivuse testi tulemus: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (valikuline)
 • Inglise keele tasemekatse (valikuline)

Tuletame meelde, et see programm on täielikult edastatud inglise keeles. Seetõttu on sisseastumiseks, kursuste läbimiseks ja teiste kohordi liikmetega tõhusaks suhtlemiseks vajalik täielik inglise keele oskus. Sisseastumisprotsessis hinnatakse teie inglise keele taset, võttes arvesse 2 erinevat põhialust:

- kõigi taotlusfailis olevate kirjalike ja redaktsiooniliste elementide kontrollimine
- emlyon business school veebipõhised testid

Taotluse tasu

Taotluste tasud: 120 €

Rahastamine

Õppemaksud

34 000 eurot

Hinnakujundus on seotud 2020. aasta kogusega. Kõik näidatud tasud hõlmavad õppemaksu, registreerimistasusid ja elukestvat liikmelisust emlyon business school igavesti vilistlaste võrgustikus.

Programmi ametlikust pikkusest pikemate uuringute pikendamise eest tuleb maksta 500 euro suurune haldustasu aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem