MSc maastikuarhitektuuris - maa maastiku kultuuripärand

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Abikõlblikkus

Bakalaureusekraad arhitektuuri, linnaplaneerimise, maastikuarhitektuuri, maastiku planeerimise, tsiviil- või keskkonnatehnika, metsanduse, põllumajanduse või keskkonnateaduse alal. Elulookirjeldus on kohustuslik ja võib seda rikastada fotode ja piltidega. Portfelli on oodatud ka arhitektuuris, disainis ja maastikus taustaga õpilastele.

Missioon ja eesmärgid

Alates 2017/2018. Õppeaastast pakutakse Politecnico di Milano uut programmi "Maastikuarhitektuur - maastikupärand" (Laurea Magistrale). Itaalia maastik, mis on ülemaailmselt tunnustatud ilu ja kultuuri ideaaliks, on referentlabor, kus programmi käigus lahendatakse uuenduslikke teemasid ja väljakutseid. Maastikuarhitektuur on oluline nii kaasaegsete territooriumide kujundamisel kui ka minevikust päritud isikute hooldamisel ja taastamisel. Maamaterjalid, mida maastikuarhitekt oskab kujundada ja juhtida, on muld, taimestik, kivimid ja veed, nende areng ja muutused kogu aja jooksul ning see nõuab interdistsiplinaarset teadmist ja sobivust. Seetõttu integreerib programm "Maastikuarhitektuur - Maa maastiku pärand" tehnilisi, looduslikke ja agronoomilisi teadusi, samuti ajaloolisi, kultuurilisi ja sotsiaalseid uuringuid. Programmi aluseks on disainistuudiod ja loengud aktuaalsetest teemadest nagu pinnase ja avalike ruumide kujundamine, linnade ja maapiirkondade maastik, maastikupärandi säilitamine, mahajäetud alade regenereerimine, säästev turism ja hüdrogeoloogiliste riskide ennetamine. Erinevate õppeainete professorid stimuleerivad interdistsiplinaarsete meeskondade kontseptsioonide väljatöötamise ja koostöövõimet.

Teemad

1. aasta

 • Linnade ja maapiirkondade avatud ruumide ja parkide projekteerimise stuudio, ökoloogia ja agronoomia, maastiku- ja infrastruktuuri projekteerimise stuudio (vesi ja infrastruktuur), disainitehnika, linna- ja maapiirkondade maastik ja maastik.

2. aasta

 • Ehitatud keskkond ja maastikukujundusstuudio, maastikukujunduse stuudio, keskkonnaalane analüüs ja maastiku kaardistamine, maastiku, vee ja maastiku majandamine ja majandamine, linna ja maastiku ainevahetus, maastiku planeerimine ja kaitstud maastikud, aia ja maastiku kujundamise stuudio (A, B) .

Karjäärivõimalused

Politecnico di Milano maastiku lõpetajad tegutsevad rahvusvaheliselt maastikuarstide, inseneri- ja arhitektuurifirmade, avalike disainiagentuuride ja riigiasutustega. Itaalias võivad nad litsentseerida maastikuarhitektidena Itaalias asuva Arhitektide, Planeerijate, Maastikukujundajate ja Konservatiivide Professionaalse Assotsiatsiooni poolt (presidendi dekreet nr 328/2001).

Taotlus

Laurea Magistrale programmi taotlus (mis vastab magistrikraadile) nõuab vaid mõningaid samme. Teil on võimalik taotleda samaaegselt kahte magistriprogrammi (1. ja 2. valik); kui teil on mõlemale lubatud, palutakse teil nõustuda soovitud õppeprogrammiga. Arhitektuuri ja disaini taotlejatel on teine valikuvõimalus ainult siis, kui nad ei ole nende esimeseks valikuks. Seetõttu valige oma eelistatud valik oma esimesena.

Hindamisprotsessi alustamiseks peate üles laadima kõik nõutavad dokumendid ja veenduma, et teie algne akadeemiline ärakiri saadetakse Rahvusvahelisele Sisenemisametile tähtaja jooksul. Mittetäielikud taotlused (st puuduvad / kehtivad dokumendid, olenemata sellest, kas need on online / postitatud) lükatakse automaatselt tagasi. Rahvusvaheline Sisseastujate Amet kaalub teie taotlust ainult siis, kui teie ärakirjad saadetakse tähtajaks ja kui teie veebirakendus on täielik.

Taotluse tasud

Pange tähele, et Politecnico di Milano ei nõua taotluse tasu ei meie Laurea Magistrale programmide ega mingit stipendiumi. Kõikide taotluste menetlused ei tasu. Ainult siis, kui olete vastu võetud, palutakse teil maksta tagastamatu "haldustasu", mis on umbes 200,00 €, kohustuslik piirkondlik ja haldusmaks , mida peate eelnevalt maksma, et kinnitada oma sissepääs (stipendiumi saajad). See arvatakse maha teie õppemaksu 2. osast .

On väga oluline, et iga taotleja pääseb isiklikult internetiteenusele oma õpilase identifitseerimisnumbriga (isikukoodiga) ja parooliga, et kontrollida oma taotluse seisundit ja rahvusvahelise vastuvõtukontori saadetud teateid.

Lisaks peavad vastuvõetud üliõpilased isiklikult ühendust võtma Itaalia diplomaatilise esindajaga, et anda neile vajalikud dokumendid ja teave. See ei saa teie Visa tagasilükkamist põhjustada.

Tasud

Kui olete vastu võtnud, palutakse teil oma nõusoleku kinnitamiseks maksta krediitkaardiga või pangaülekandega haldustasu 172,20 €. Haldustasu lahutatakse teisest osast ja seda ei tagastata taganemise korral.

Õppemaksud iga õppeaasta kohta on jagatud kaheks osamakseks. Esimene osamakse tuleb tasuda registreerumisel, teine tähtaegade jooksul. Tasumisele kuuluv summa peab olema täielikult tasutud ja seda ei saa jagada täiendavateks osamakseteks.

Õppemaksud EMP õpilastele

 • EMP õpilaste õppemaksud ulatuvad umbes 895,20 eurost 3898,20 euroni aastas.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osamakse on muutuv. See arvutatakse perekonna sissetuleku alusel: õpilased paigutatakse ISEE deklaratsiooni kohaselt erinevatesse sissetulekuklassidesse.
 • Teine osamakse põhineb ka õppekavas sisalduvate krediitide arvul (CFU / ECTS).
 • I poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava vahemikus 46–73 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest.
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava umbes 30 CFU-st, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest.

Õppemaksud EMP-välistele üliõpilastele

 • Õppemaksud väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilasi vastavad automaatselt 3898,20 € suurusele panusele.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osa vastab 3003 eurole. Summa võib korrigeerida vastavalt õppekavas sisalduvate krediitide arvule (CFU / ECTS).
 • 1. semestril vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline aastane õppekava vahemikus 46–74 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest (3003 €).
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt standardne iga-aastane õppekava umbes 30–32 CFU, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest (1501,50 €).
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem