Ülevaade

Sotsiaalteaduskonna teaduskonna professionaalne haridus- ja juhtimisrühm on töötanud koostöös kohalike omavalitsuste ja teiste sidusrühmadega mitmete aastate jooksul, et arendada seda kõrgelt hinnatud erialaõppe kursust. Professionaalse hariduse ja juhtimise magistriõppe eesmärgiks on otseselt mõjutada kutsealaseid tavasid ja õpilaste õpikogemusi ja -tulemusi.

See kursus tugineb praegustele uuringutele, mis aitavad teil välja arendada kriitilise ja küsitava lähenemisviisi juhtivatele erialadele praeguses poliitilises kontekstis.

Varasemate kursuste edukuse ja mõju tuginedes võtavad selle kursuse moodulid arvesse praegust poliitikat ja Šotimaa üldise õpetamise nõukogu (GTCS) kutsestandardite raamistikku (2012), mis annab võimaluse juhtida kõiki tasandeid.

Selle kursuse eelised ei laiene ainult osalejatele, vaid ka kolleegidele ja laiemale koolikogukonnale ning toob kaasa tugevate professionaalsete võrgustike arendamise nii jooksul kui ka väljaspool seda.

Üksikud Pathways

Teie kutseõppe huvide ja karjäärinõuete täitmiseks on välja töötatud järgmised vabatahtlikud Pathways .

  • Kvalifitseeritud kutsepraktika - eesmärk on toetada oma juhtimisalast arengut otsustava tähtsusega teadusuuringute, poliitika ja praktika kaudu
  • Middle Leadership - eesmärk on arendada keskmise juhtkonna põhimõtete mõistmist
  • Juhendamine ja mentorlus - eesmärk on toetada praktikute juhtimisalast arengut, et toetada teiste inimeste professionaalset kasvu nende seas ja / või laiema hariduse kogukonnas
  • Õppekava - eesmärk on toetada praktikute juhtimisalast arengut kriitilise osalemise kaudu õppekavade teooriate ja põhimõtetega, mille tulemuseks on muutused praktikas ja tulemuste paranemine lastele ja noortele nende seas ja / või laiemas hariduskogukonnas
  • Digitaalsed sotsiaalsed suundumused ja professionaalsed tavad - eesmärk on aidata praktikutel arendada kriitilist ülevaadet digitaaltehnoloogiate teooriatest, põhimõtetest ja mõistetest kutsetöös. See moodul on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud digitaaltehnoloogia ja -andmete keerukusest ja professionaalsete ja pedagoogiliste tavade muutmisest ning otsuste tegemisest

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Mitmesuguste vabatahtlike Pathways abil saate valida oma huvidele ja karjääri püüdlustele kohandatud mooduleid

# 2 University of Stirling on 1. koha Šotimaal haridusuuringute jaoks (The Guardian University Guide 2018)

# 3 Kursus on välja töötatud koostöös kohalike omavalitsuste ja sidusrühmadega

Kursuse üksikasjad

Aastatel üks ja kaks on teil võimalus valida üks viis Pathways , edasijõudnud professionaalne tava, keskastme juhtimine, õppekava, juhendamine ja juhendamine ning digitaalsed sotsiaalsed suundumused ja kutsepraktika, et täita oma erialaseid õppehuvisid ja karjääri püüdlusi.

Kolmandal aastal võtate endale kursuse lõplikud moodulid, mis annavad sulle võimaluse juhtpositsiooni rakendada, planeerides ja juhtides kriitilist, ühist, professionaalset uurimist oma töökorralduses.

Sa pead edukalt lõpule viima kuus moodulit magistrikraadi omandamiseks.

Õpetamine

Moodulid edastatakse kombineeritud õppe vormingus, mis on mõeldud nii individuaalse kui ka koostööprojekti hõlbustamiseks. Vorming on kombinatsioon:

  • näost-näkku seminari päevad ülikoolilinnakus
  • juhitud iseseisev õpe
  • võrgupõhine ja tööpõhine õpe

KS viimases uuringus said University of Stirling töötajad 5-tärnise reitingu õpetamiseks (QS World University Rankings 2018).

Kursuse direktor

Dr Valerie Drew

44 (0) 1786 466270

profeduc@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Overseas: 420 £ mooduli kohta
  • Kodu / EL: 800 krooni mooduli kohta
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
36 kuud
Osakoormus
Price
420 GBP
Overseas: 420 £ mooduli kohta - Kodu / EL: 800 krooni mooduli kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi