MSc majandus- ja investeerimispangandus

Üldine

Programmi kirjeldus

trentmaster132

Meie magistrikraadi ökonoomika ja investeerimispanganduse kraadi eesmärk on anda teile tugev arusaam finantsmajandusest, finantsturgude käitumisest ja finantsturu osalistele, nagu investeerimispangad. Te uurite mitmesuguseid majandus-, rahandus- ja investeeringutega seotud ideid, mis lisaks asjakohaste oskuste ja meetodite väljatöötamisele võimaldavad teil paremini analüüsida ja mõista majandus- ja rahandusküsimusi.

Rõhuasetus on tarbimise ja tootmise valikuid mõjutavate tegurite mõistmine, sealhulgas need, mida finantssektori töötajad teevad igapäevaselt, mis on tänapäeva finantsiliselt tugevasti ja globaalselt sõltuvate riikidega ülioluline.

Majandusteaduse üliõpilasena saate juurdepääsu meie unikaalsele kauplemisruumi rajatisele. Tänu 12 kahekordse ekraani töökohale pakub see ruum simuleeritud töökogemust kiiresti muutuvas aktsiate ja kauplemise maailmas. Teil on juurdepääs keerukatele analüüsi tööriistadele ja andmetele kogu maailma finantsturgudel.

Lõpuks, kolmandal semestril valite kogemusliku projekti. Võimalusel kasutada oma oskusi reaalses maailmas, saate valida konsultatsioonikogemuse projekti, internatuuri kogemusprojekti, äriuuringute projekti või globaalse kogemuse projekti.

Nottingham Business School on Ühendkuningriigi finants- ja ettevõtlushariduse juht - NTU majanduse eriala annab teile alused ja võimalused paljude põnevate karjääride leidmiseks.

Mis sellest määrast saad?

 • rakendama täiustatud majanduslikke mõisteid ja võtteid finantsturgude ja -instrumentide analüüsimiseks.
 • sünteesida ja kritiseerida erinevaid meetodeid, mida kasutatakse finantstoodete investeeringute analüüsimisel.
 • rakendama arenenud majanduslikke mõisteid ja võtteid, et analüüsida probleeme rämpsvarade jaotamisel.
 • sünteesida ja kritiseerida mitmeid majanduslikke ideid ja meetodeid, mis on seotud nappide ressursside jaotamise probleemide ja probleemidega.
 • arendada kriitilist arusaamist majanduse distsipliini rollist ülemaailmses kontekstis.
 • mõista keskkonnaalaseid, sotsiaalseid, juhtimis- ja eetilisi probleeme, mis võivad majandusdistsipliinis esineda, ning rakendada selliseid probleeme lahendamaks asjakohaseid raamistikke või kutsekoode.

Nottingham Business Schoolil on nii EQUIS kui ka AACSB akrediteering. Me oleme ka Financial Times (FT) top 95 Euroopa ettevõtluskoolides.

Mida sa õpid

NBS-is saate luua isikupärastatud õpikogemuse, andes teile ainulaadse magistriõppe, mis varustab teid vajalike oskustega karjääri jaoks, mida soovite. Kõik moodulid toimetatakse nelja nädala jooksul, õpetamine viiakse läbi kolme nädala jooksul ja neljas nädal jääb selgeks hindamistöödeks. See võimaldab teil keskenduda ühele teemale korraga, võimaldades samal ajal ettevalmistus- ja hindamistegevust. Vaadake meie praeguseid tähtaegasid, et anda teile idee mooduli struktuuridest.

Praegu vaatame meie kursuste sisu 2019. aasta septembri sisenemiseks läbi, et tagada, et need jäävad aktuaalseks ja aktuaalseks meie õpilaste tuleviku ambitsioonidele ja ühiskonnale. Palun jätkake selle kursuse lehe viimaseid värskendusi.

Moodulid

Praegu vaatame meie kursuste sisu 2019. aasta septembri sisenemiseks läbi, et tagada, et need jäävad aktuaalseks ja aktuaalseks meie õpilaste tuleviku ambitsioonidele ja ühiskonnale. Palun jätkake selle kursuse lehe viimaseid värskendusi.

Poolaasta

 • Käitumisrakendused majanduses ja rahanduses (20 ainepunkti)
 • Kvantitatiivsete andmete kasutamine majandusanalüüsis (20 ainepunkti)
 • Kaasaegsed majandusküsimused (20 ainepunkti)

Kaks semestrit

 • Investeerimistoodete hindamine (20 ainepunkti)
 • Tuletisinstrumentide turud (20 ainepunkti)
 • Investeerimis- ja portfellihaldus (20 AP)

Kolmas semester

Teie viimasel poolaastal võtate te endale suurema projekti, mis annab teile suurepärase võimaluse kasutada teooriaid ja teadmisi, mida olete saavutanud väljakutse, mõtteka töö tegemiseks. Projektid on järgmised:

 • Konsultatsioonialase kogemuse projekt (40 ainepunkti)
 • Internatuuri kogemusprojekt (40 ainepunkti)
 • Äriuuringute projekt (40 ainepunkti)
 • Globaalse kogemuse projekt (40 ainepunkti)

Pidev õpe

Aasta jooksul uurite ka järgmisi mooduleid, mis aitavad teil mõista, kuidas oma pidevat isiklikku ja erialast arengut (PPD) juhtida.

 • Transformatsioonijuhtimise arendus (10 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid majandusteadlastele (10 ainepunkti)
 • Töökoha omandamise diplom (ainult 2-aastane kursus)

Paigutuse võimalused

Kui alustad magistrikraadi septembris, võite taotleda kaheaastast valikut, kus saate oma kursusele lisada aasta tööplaani. See on suurepärane võimalus oma õppimist praktilisemaks muuta ja saada väärtuslikku reaalset kogemust, et aidata oma karjäärivõimalusi pärast ülikooli lõpetamist tõsta.

Teie paigutusaasta kestab kuni 48 nädalat (minimaalselt 36 nädalat). Kui te ei saa täiemahulist praktikat läbida, kuid olete läbinud minimaalse 36 nädala, saate kvalifitseeruda töökoha diplomiks tööstuslikus kogemuses. Kui te hakkate paigutama, peate alustama äriuuringute projekti kolmas poolaastal.

Pidage meeles, et paigutused pole garanteeritud ja peate esimesel poolaastal kindlalt töötama. Meil on spetsiaalne tööalase konkurentsivõime meeskond, kes on siin, et aidata ja toetada teid CV-de kirjutamise ajal, LinkedIn-lehekülje loomine, intervjuu näpunäited, paigutuse otsimine jne. Lisateabe saamiseks külastage Tööalase esindamise meeskonna paigutuse lehte.

NTU õpetus ja õppimine on kulda hinnatud valitsuse õpetamise tipptaseme raamistikuga - see tähendab, et saate loota suurepärasele õpetamisele ja õppimisele, haridusele, mis on tõepoolest keskendunud töökohale, ning suurepärase toetuse klassiruumis ja väljaspool seda.

Kuidas sulle õpetatakse

Õpetamine ja õppimine

Nottingham Business School võtab õpilaste õppimisvõimaluste kujundamisel kasutusele eripärase lähenemisviisi. Teie õppimine on üles ehitatud teooria, praktika, kogemuste ümber

Akadeemilised mentorid

Iga õppejõuna antakse akadeemiline mentor õppeaastal ja kohtub nendega regulaarselt kogu aasta vältel. Akadeemilised mentorid aitavad teil NTU maksimaalselt ära kasutada oma aega. Nad toetavad teid õpingute, karjääri edenemise, professionaalse ja isikliku arengu jaoks vajalike oskuste ja oskuste arendamisel ja parandamisel.

Hinnangud

Kogu kursuse käigus kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, mille valimine vastab erinevate mooduli tüüpide vajadustele ja nõudmistele. Mõned moodulid hindavad võime meeskonnas koostööd teha, teised hindavad individuaalset võimekust. Hindamisviisid ulatuvad eksamitest grupi ettekannetele, sealhulgas esseed, aruanded, finantsanalüüsid, kirjanduse ülevaated ja uurimispõhised projektid.

Õpetatavate seansside interaktiivne olemus annab võimaluse saada enne oma ametlikku hindamist tulemuste kohta tagasisidet ning tagasisideprotsessi edasiseks toetamiseks on e-õppe kasutamine järjest enam kasutusel.

Sisseehitatud inglise keele tugi

Sisseehitatud inglise keele kursused pakutakse rahvusvahelistele üliõpilastele tasuta. Klasside eesmärgiks on keskenduda vajalikele oskustele, et teie inglise keelt teie ainevaldkonnas arendada.

Isikupärastamine

Me teame, et meie kraadiõppe üliõpilased on erinevad rühmad, kellel on valitud õppevaldkonnas erinevad akadeemilised teadmised, erinevad kultuuri- ja haridustase ning erinevad isiklikud ja ametialased oskused ja pädevused. Magistriõpe omandamise motivatsioon on erinev, kuid kaks peamist motiveerijat, mis on saadud magistriõppe kogemuste uuringu (2017) järgi, on rühmitatud kahe peamise teemana; "karjääriareng ja tööhõive väljavaated" ja "isiklik huvi".

NBS-is püüame tagada, et need kaks motiveerivat tegurit toetatakse ja toetatakse. Meie õpilasi julgustatakse praktiseerima ja arendama oskusi ja pädevusi, mis on vajalikud nende õpingute kriitiliseks mõtlemiseks, nende võimele rakendada seda õppimist oma õpingutele ja töökohal keerulistele probleemidele. Mitme õppekava ja erakorraliste algatuste abil, mida tugevdab spetsiaalne akadeemiline mentorite tugi, annab NBS kõigile meie kraadiõppe üliõpilastele võimaluse osaleda mitmete väljakutsete ja ainulaadsete tegevuste, projektide, ürituste ja kogemuste abil, mis võimaldavad meie õpilastel õnnestuda. konkurentsivõimeline ja dünaamiline globaalne keskkond.

Teil on täiuslik praktiline projekt - suurepärane võimalus kasutada seda, mida olete õppinud olulise tööna toomiseks. Projektid hõlmavad konsultatsioonialase kogemuse projekti, internatuuri kogemuste projekti, äriuuringute projekti ja globaalse kogemuse projekti.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ärikoolis oleme keskendunud oma tööalase konkurentsivõime saavutamisele alates magistrikraadi algusest. Pakume teile õppimiskogemust, mis ühendab teooria ja praktika.

Selle kursuse lõpetanud on liikunud avaliku sektori, era- ja kolmanda sektori rollidesse, kes tegelevad järgmiste ametikohtadega:

 • investeerimispangandus ja fondivalitseja
 • poliitika hindaja
 • ettevõtte tugiteenuse osutaja
 • otsene maksuregister
 • finantsanalüütik

97% meie kraadiõppuritest töötab või täiendavalt õpib kuue kuu jooksul pärast nende kraadi lõpetamist (viimane lõpeb lahkunute poolt kõrgkoolide küsitluses 2016-17).

Töövõimaluste meeskond

Meil on spetsiaalne tööalase töövõtu meeskond, kes mitte ainult ei aita teid koos oma ajaga koos meiega, vaid ka järgmine lõpetamine. Nad toetavad teid ka edaspidi, pakkudes mitmeid teenuseid, mis aitavad teie karjääri alustada.

Meie tööalase konkurentsivõimega meeskond pakub laia valikut toetust ühelt poolt kohtumistele meie spetsiaalselt koolitatud konsultantidega, värbamishumurite ja oskuste arendamise töökodade korraldamiseks.

Teenused, mida nad pakuvad, hõlmavad järgmist:

 • Paigutuste, praktika ja osalise tööajaga töö leidmine
 • Aidata teil jätkata füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemist
 • Nõuanded lõhe aastate ja ajastamise kohta
 • Teave ja abi vabatahtliku teenistuse saamisel
 • Nõuande pakkumine edaspidiseks õppimiseks.

Võite valida ühe aasta tööplaani, mis muudab teie magistrid kaheaastaseks kursuseks. See on suurepärane viis, kuidas oma harjutust praktikas rakendada ja saada oma karjääri suurendamiseks väärtuslikku reaalset kogemust.

Rajatised

Me investeerime jätkuvalt meie rajatistesse ja muutes õpikeskkonda, et luua inspireeriv ja uuenduslik õhkkond.

Kool asub NTU Cityi saidi muljetavaldavas Newtoni hoones. 2009. aastal oli hoone kaasatud saidi 90 miljoni euro suuruse regeneratsiooniprojekti juurde. Oma ajaloolise ilu säilitamisel muutus II klassi loetletud hoone ülimoodsaks kompleksiks.

Fantastiline mugavus

 • Võite kasutada Business Schooli õpilastele mõeldud lingi Lounge'i, mis asub Newtoni hoone tasemel nulli.
 • Avastage oma karjäärivõimalused ülikooli tööalase konkurentsivõime meeskonna abiga.
 • Teil on kasu avaratest õppematerjalidest ja loengukunstnikest.
 • Pakume õpilastele erinevaid sotsiaalseid ruume.
 • Teie õpingud saavad kasu 13 miljonist £ Boots Raamatukogust.
 • Saate kasutada meie 24-tunnise IT-rajatise eeliseid.
 • Meie üliõpilaste teeninduskeskus on ka teie käsutuses, kui vajate abi.

City saidi asukoht tähendab ka, et teil on lihtne juurdepääs:

 • spordirajatised
 • poed
 • õpilase majutus
 • muusika saal
 • kohvikud.

Riiki sisenemise nõuded

UK

 • Te peate bakalaureusekraadi, mis vastab Ühendkuningriigi bakalaureusekraadide tasemele (2,2 või kõrgemal) ühes järgmistest valdkondadest: majandus, äri, juhtimine, rahandus või muu sotsiaalteaduste alane teema (sisaldab vähemalt kvantitatiivseid meetodeid 1. tasemel) või kvantitatiivselt põhinev teema, näiteks teadus, inseneriteadus või matemaatika.
 • Kõik taotlejad peavad näitama, et nad on pühendunud sellele ainele, mida nad soovivad õppida, ning peaksid näitama, kuidas nende valitud õpiprogramm neile tulevikus karjääri kasuks.
 • Üks akadeemiline viide on vajalik.

Mittestandardsete sisenemisnõuetega ja / või asjakohaste kogemustega taotlejaid käsitletakse individuaalselt

Rahvusvaheline

 • Te peate bakalaureusekraadi, mis vastab Ühendkuningriigi bakalaureusekraadide tasemele (2,2 või kõrgemal) ühes järgmistest valdkondadest: majandus, äri, juhtimine, rahandus või muu sotsiaalteaduste alane teema (sisaldab vähemalt kvantitatiivseid meetodeid 1. tasemel) või kvantitatiivselt põhinev teema, näiteks teadus, inseneriteadus või matemaatika.
 • Kõik taotlejad peavad näitama, et nad on pühendunud sellele ainele, mida nad soovivad õppida, ning peaksid näitama, kuidas nende valitud õpiprogramm neile tulevikus karjääri kasuks.
 • Üks akadeemiline viide.

Me võime nõustuda koolide, kolledžite ja ülikoolidega kogu maailmas meie kraadiõppesse kandmisega. Kui te pole kindel, kuidas teie rahvusvaheline kvalifikatsioon vastab meie kursuse nõuetele, külastage meie rahvusvahelisi sisenemisnõuete lehte.

Inglise keele sisestamise nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate näitama meile, et teie keeleoskus on intensiivse akadeemilise õpingu jaoks piisavalt tugev. Tavaliselt küsime IELTS-i testi ja võtame vastu mõne teise inglise keele testi.

 • 1-aastase magistriõppe jaoks on teil vaja kokku 6,5 hindamist, millest igaüks peab olema vähemalt 5,5.
 • Kaheaastase magistriõppe jaoks on teil vaja vähemalt 6,5-kuulist kõnelevat ja kuulatavat 6,5 ja 5,5-st lugemist ja kirjutamist.

97% meie kraadiõppuritest töötab või täiendavalt õpib kuue kuu jooksul pärast nende kraadi lõpetamist (viimane lõpeb lahkunute poolt kõrgkoolide küsitluses 2016-17).

Kuidas kandideerida

Valmis meiega liituda?

Järgige neid lihtsaid samme:

 • Registreerige uus taotleja ja looge konto, kasutades meie kandidaadi portaali - ärge muretsege, et te ei pea oma taotlust korraga täitma, saate selle juurde tagasi pöörduda, et teie andmed oleksid turvalised.
 • Täitke ja esitage oma avaldus - kontrollige kindlasti enne sisestamist kogu teabe, nagu sisenemise nõuded.
 • Jälgige oma rakenduse edenemist - saate seda teha, logides rakenduste portaalisse.
 • Pakkumise kontrollimine - kui olete esitanud kogu vajaliku teabe, proovime teie taotlust otsustada viie kuni kümne tööpäeva jooksul. Kuid see võib võtta kauem aega ja peaksite otsustamiseks lubama vähemalt kolm nädalat.
 • Võta pakkumine vastu nelja nädala jooksul - Pidage meeles, et kohtade arv on suur ja kui te ei aktsepteeri pakkumist nelja nädala jooksul, võib see aeguda. Pärast kaheksa nädala möödumist võetakse see automaatselt ära.
 • Vastake oma pakkumise tingimustele (kui teil on olemas). Laadige alla kõik dokumendid, mis on vajalikud teie pakkumise tingimuste täitmiseks, kasutades taotleja portaali jaotises "Minu dokumendid".

Ärge muretsege, kui ootate tulemusi - soovitame kohe rakendada ja seejärel lisada need rakendusportaali juurde, kui need saabuvad.

NTU on 16. juunil üldarvestuses ja 13. majandusteaduses Guardiani ülikooli laagrite tabelites 2019.

Tasud ja rahastamine

UK

2019. aasta sissekande kursuse tasu pole veel määratud, kuid allpool on juhendi kohaselt 2018. aasta septembri sisenemistasu:

 • Üks aasta (täistööajaga): 9 250 £
 • Kaks aastat (paigutusaasta) *: 10 635 £ (9 250 £ esimesel aastal ja 1385 € teisel aastal)

* Pange tähele, et kui te kaalute kursust, mis kestab üle ühe aasta, on õppemaksu määratud esimese õppeaasta kohta. Teise aasta kursuse eest võidakse igal aastal läbi vaadata.

Rahvusvahelised tasud

 • Üks aasta (täistööajaga): 14 200 £
 • Kaks aastat (paigutusaasta) *: 15 585 £ (14 200 £ esimesel aastal ja 1385 £ teises aasta)

* Pange tähele, et kui te kaalute kursust, mis kestab üle ühe aasta, on õppemaksu määratud esimese õppeaasta kohta.

Viimati uuendatud sept 2018

Teave kooli kohta

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating ... Loe edasi

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating business education. We provide a personalised, experiential learning experience full of opportunities that will enhance your career and future prospects. Whether you want to study for a Bachelor’s degree, a Master's, or MBA we have the right course for you and an expert faculty to help meet your needs. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited