Ülevaade

See on ideaalne, kui teil on arengule eriti huvi ja soovite rakendada kõrgtasemel teadmisi majandusest praktilistes ja poliitilistes küsimustes.

See tutvustab teid mitmesuguseid arengupoliitika analüüsi meetodeid ja analüüsib poliitikat ja praktikat arengumaade paljudes olulisemates majanduspoliitika valdkondades. Põhilised moodulid pakuvad majandusele kindlat alust, samas kui spetsialiseerunud moodulid võimaldavad teil lahendada majanduspoliitika praeguseid teooriaid, küsimusi ja tõendeid.

Selle kursuse sisu on mõjutanud Majandusarengu ja Rahvusvahelise Kaubanduse Teadusuuringute Keskus (CREDIT) , mis varustab teid teadmiste ja majanduspoliitika analüüsi meetodite rakendamisega arengumaades.

Kursuse lõpus saate lugeda ja mõista praeguseid ja klassikalisi teadustöid ökonoomika ja arendustegevuse ökonoomika vallas ning saada üks-ühele juhiseid, mis võimaldavad teil täita oma esimene lihtne teoreetiline mudel või eksperimentaalne või empiiriline projekt.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

See kursus sisaldab 120 ainepunkti tuum ja vabatahtlikud mooduleid, pluss 60-krediidi väitekirja teemal teie valitud. Te saate eksperdi akadeemilise juhendaja kaudu üks-ühele toetuse ning metoodilised ja praktilised juhised meie majandusuuringute metoodika mooduli kaudu.

Esimeses semestris võtavad te moodulid majanduspoliitika analüüsi, makroökonoomika, mikroökonoomika ja majandusandmete analüüsi.

Kahe semestri jooksul võtavad te kaubanduspoliitika analüüsi ja arengupoliitika analüüsi käigus veel kaks moodulit. Samuti alustad oma väitekirja tööd, võttes kasutusele majandusuuringute metodoloogia mooduli ja valides laia valikutest kaks valikulist moodulit.

Pärast semestri täitmist on teil kaks moodulit, mille läbiviimiseks on 15 000 sõna, mis näitab, et olete kursis konkreetse majandusarengu ja poliitilise analüüsi valdkonnaga.

Hindamine

Moodulid hinnatakse eksamite ja kursuste kombinatsiooni alusel vastava semestri lõpus.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvahelisel ekvivalendil) olulise ökonoomika sisu valdkonnas

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

See kursus on eriti oluline, kui soovite töötada era- või avaliku sektori erialaspetsialistina.

Majandusteadused pakuvad inimkäitumise loogilist ja ranget perspektiivi, mida hindavad paljude maailma tööandjate, pangandus-, ettevõtlus-, nõustamis-, valitsuse ja akadeemiliste ringkondade esindajad.

Endised magistriõppe üliõpilased levitatakse kogu maailmas, töötavad akadeemias, valitsuses ja erasektoris. Majandusteaduste lõpetajate sihtkohad on Barclays, Bloomberg, Deloitte, Economist Intelligence üksus, Goldman Sachs, IBM, PwC ja Thomson Reuters.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date