MSc majanduse ja ärijuhtimise alal - Business Intelligence

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

 • Keel: inglise keel
 • Õppekoht: Aarhus
 • Algus: august / september (talvel ei ole suvi)

Sissejuhatus

Äriteave on katustermin, mis hõlmab rakendusi, inimesi, infrastruktuuri, tööriistu ja parimaid tavasid, mis võimaldavad teil juurdepääsu teabele ja analüüsida seda, et otsuseid ja toimivust parendada ja optimeerida. Äriteave on muutunud hädavajalikuks nii era- kui ka riigiettevõtetele ja organisatsioonidele ning võib kaasa tuua kulude vähendamise, paremad ja kiiremad otsustusprotsessid ning uute ärivõimaluste hõlpsama tuvastamise.

Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises - äriteave hõlmab arutelu protseduurilise ja tehnilise infrastruktuuri üle, mis kogub ja salvestab ettevõtte tegevuse käigus toodetud andmeid. Programm keskendub sellele, kuidas andmeid analüüsida, et ennustada ja ära tunda mustreid, ning kuidas tulemusi visualiseerida ja esitada, et toetada juhtimisotsuste tegemist.

Omandatud oskused ja pädevused

Programm annab teile vajalikud pädevused ja oskused juhtivatel kohtadel era- ja riigiettevõtetes, samuti konsultatsioonifirmades. Teil on võimalik töötada ärianalüüsi lahenduste kavandamise ja juurutamisega. Teile on tuttav erinevate analüütiliste tööriistade ja teadmistega, kuidas neid uute juhtumite korral rakendada.

Karjäär

Äriteabe programmi lõpetanud töötajad omandavad analüütilisi oskusi, mida nõuavad nii avalik kui ka erasektor. Lõpetajad võivad asuda ametikohtadele rahvusvahelistes või Taani ettevõtetes, avalik-õiguslikes asutustes ja konsultatsioonifirmades.

Vastuvõtutingimused

Üliõpilased, kellel on Aarhus University majanduse bakalaureuse kraad majanduses ja ärijuhtimises (HA) või selle variante, saavad pärast bakalaureuseõppe programmi lõpetamist otsest vastuvõttu majanduse ja ärijuhtimise magistriõppesse.

Kui teil on ühe Taani ülikooli majanduse ja ärijuhtimise bakalaureuse kraad, Bsc (HA), siis täidate majanduse ja ärijuhtimise magistrikraadiprogrammide (cand.merc.) Konkreetse sisseastumise nõude.

Kui teil on ärijuhtimise magistridiplom, võite jätkata ka lubamist majanduse ja ärijuhtimise magistriõppesse. Siiski on vaja läbida täiendavad kursused, mis vastavad 20 EAP-le.

Üliõpilased, kellel on kraad teisest ülikoolist

Kui teil on kraadi teisest ülikoolist, hinnatakse teie kvalifikatsiooni pärast seda, kui olete sisseastumisavalduse taotlenud. Samuti saate lasta oma kvalifikatsiooni eelnevalt hinnata Aarhus University , sisseastumine 1. septembrist 31. oktoobrini, et teada saada, kas vastate sisseastumisnõuetele. Lisateabe saamiseks 1. septembrist kuni 31. oktoobrini toimuva eelhindamise kohta pöörduge ma.admission @ AU .dk poole. Hindamisel seatakse prioriteediks järgmiste ainete ja ECTS-punktide piisav sisu:

 • Kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed meetodid: 15 EAP
 • Juhtimisökonoomika ja operatsioonide juhtimine: 15 EAP
 • Turundus: 7,5 EAP
 • Finants ja raamatupidamine: 15 EAP
 • Organisatsiooni ja juhtimise teooria: 7,5 EAP
 • Mikroökonoomika: 5 EAP
 • Täiendavad ECTS punktid eespool nimetatud valdkondades: 15 ECTS
 • Majanduses ja ärijuhtimises kokku EAP: 80 EAP
Keelenõuded

Kuna inglise keel on õppekeel kõigis õppeainetes, peavad kõik taotlejad tõendama oma inglise keele oskust.

Programmi struktuur

Õppeprogramm koosneb esimesel aastal kahest semestrist, mis hõlmavad programmi spetsialiseerumise kohustuslikke kursusi, ja kahest viimase aasta semestrist, mis on ette nähtud üliõpilase enda spetsialiseerumiseks.

Esimesel semestril järgite eelduskursusi, mis moodustavad edasise õppeprogrammi metoodilise ja akadeemilise aluse.

Teisel poolaastal jälgite programmi spetsialiseerumiskursusi.

Kolmandal semestril saate valida oma huvipakkuvates valdkondades valikainete kursusi. Kursusi saab võtta kas poolaasta jooksul Aarhusi BSS-is, suveülikoolis või ühes meie enam kui 300 partnerülikoolist välismaal. Samuti saate osaleda projektipõhistes praktikaprogrammides kas Taanis või välismaal.

Neljas semester on pühendatud lõputööle. Lõputöö teema võite valida vabalt ja saate võimaluse keskenduda konkreetsele huvivaldkonnale ning spetsialiseeruda sellele. Lõputöö võib olla kirjutatud koostöös mõne teise õpilasega või see võib olla teie individuaalse pingutuse tulemus.

Õpilase elu

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Aarhusi BSS-is viime läbi teadusuuringuid kõrgeimal akadeemilisel tasemel.

Kõik töötavad teadlased osalevad teadusprojektides, mis hõlmavad paljusid erinevaid teemasid ja keskenduvad teadmistele ja oskustele, mida peetakse professionaalse äritegevuse jaoks oluliseks maailmaturul. Kõigil teaduskondadel on nii teadustöö kui ka õpetamise kohustus, mis tähendab, et meie õpetamine põhineb pidevalt uusimatel uurimistulemustel.

Aarhusi BSS on väga rahvusvaheliselt orienteeritud. Meie teadustegevuse ja haridusprogrammide lai ulatus võimaldab meil meelitada teadlasi, õpetajaid ja üliõpilasi kogu maailmast ning see loob rahvusvahelise teadus- ja õppimiskeskkonna, kus vahetatakse akadeemilisi vaateid, kogutakse kogemusi ja luuakse sõprussuhteid. .

Aarhus University on Taanis juhtiv üliõpilasvahetusvõimaluste loomise ülikool. Ülikool julgustab kõiki tudengeid veeta aega välismaal õppides. Igal aastal läheb üle 700 Århusi BSSi õppuri välismaale, et osaleda vahetusprogrammides üle maailma meie enam kui 300 partnerülikoolis. Ligikaudu sama arv õpilasi kogu maailmast tuleb Aarhusisse vahetusprogrammis osalema ja see aitab kaasa tõeliselt rahvusvahelisele õppeõhkkonnale.

Jälgige tudengielu Aarhus University

- Kogesid, pildistasid ja filmisid õpilased ise.

Tuhandete piltidega # teie mitmekesisus annab ülevaate AU tudengi igapäevaelust; peod, viivitamine, eksamid ja kõik muud viisid, kuidas veedate aega ülikoolis.

Pädevuste profiil

Spetsialiseerumine ärianalüüsile annab teile oskused täita muu hulgas turu-uuringute ja kliendisuhete juhtimise positsioone, näiteks kvaliteedijuhina, personalijuhtimisele keskenduvatel ametikohtadel ja muu hulgas strateegilisel turule orienteerumisel.

„Moodustage võrk ja kasutage seda. Kasutage rakenduse lugemiseks oma sõpru. Õppige kirjutama häid rakendusi ja teil on oskus teha. Alustage oma töö otsimist magistritöö kirjutamise ajal ja külastage karjäärimesse. ”(MSc ärianalüüsis)

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class resea ... Loe edasi

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class research fields. Näita vähem
Århus , Herning , Kopenhaagen , Emdrup , Pekingi + 4 Rohkem Vähem