MSc majanduse ja ärijuhtimise alal - Business-to-Business turundus ja ostmine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi äriettevõtete turunduse ja ostmise valdkonnas keskendutakse tööstusturgudel tegutsemisega seotud juhtimisprobleemidele. See valmistab õpilasi ette mitmesuguseks karjääriks, peamiselt erasektoris. Programmis olevad õpilased omandavad oskusi sellistes valdkondades nagu ettevõtetevaheline turundus ja strateegia, ostujuhtimine, suhete juhtimine, innovatsioon, hinnakujundus ja äriturgudel tehtava koostöö reguleerimine.

Äriturgude sügav mõistmine

Ettevõtluspiirkondades tegutsevad ettevõtted rahuldavad pigem teiste ettevõtete kui kodumajapidamiste vajadusi ja teevad sellega erilised väljakutsed ja võimalused. Ettevõtetevahelised tegevused moodustavad ükskõik millise arenenud majanduse põhiosa, ja ettevõtted, kes suudavad selliseid tegevusi mõista, arendada ja hallata - nii ülesvoolu kui ka tootmisahela järgmise etapi kaudu - on ettevõtete jaoks oluline eelis.

Programmi esimesel poolaastal antakse õpilastele põhjalik arusaam sellest, kuidas äriturud toimivad ostja-tarnija suhete ja võrkude kursuste kaudu, samuti nende suhete innovatsiooni ja arendamise alal. Eeltingimus kursused, mis annavad üliõpilastele tugeva akadeemilise aluse ja valmistavad nad ette teise semestri spetsialiseerumiskursustele, hõlmavad ka üldist turundusteooriat ja uurimismeetodeid. Järgnevad spetsialiseerumiskursused hõlmavad selliseid teemasid nagu ettevõtetevaheline ostujuhtimine, ettevõtetevaheline müük ja turunduse juhtimine, hinnakujundus ning turunduse ja ostukoostöö reguleerimine.

Sotsiaalne ja akadeemiline tegevus

Aarhusi BSS korraldab teile kui õpilasele rikkaliku ja mitmekesise tegevusprogrammi, nii õppealaseid kui ka sotsiaalseid. Meie paljud üliõpilasühendused võõrustavad üritusi alates loengutest ja firmaüritustest kuni karjääripäevade ja spordipäevadeni, reede baaride ja pidustusteni, nii et seal on palju võimalusi mõttekaaslastega kohtumiseks ja võrgustike loomiseks, uute akadeemiliste huvivaldkondade avastamiseks ja endaga suhelmiseks kaasõpilased.

Karjäär

Programmi keskendumine nii eelnevale kui ka järgnevale tegevusele tähendab, et õpilased saavad sügavaid teadmisi mitte ainult müügi / turunduse ja ostmise kohta, vaid ka selle kohta, kuidas arendada ja hallata suhteid nii klientide kui ka tarnijatega. See kahene mõistmine muudab lõpetajad ideaalseks sellistele ametikohtadele nagu võtmekontohaldur (müügi poolel) või kategooriahaldur (ostmise poolel) - positsioonid, millel on palju tulevasi karjäärivõimalusi. Aja jooksul võivad koolilõpetajad luua karjääri nii müügi kui ka turunduse või ostmise alal või valida kahe vahelduva karjääri. Oma teadmiste ja mõistmise kaudu paljude suhete vahel ettevõtte ja selle erinevate sidusrühmade vahel, sobivad lõpetajad hästi mitmesugustele üldistele juhtimispositsioonidele.


„VELUXis nõutakse kandidaate, kellel on tugev arusaam äriturgudest ning kes suudavad toime tulla mitmetähenduslikkuse ja keerukusega. Jätkates oma arengut globaalse maatriksorganisatsioonina, otsime talente, kellel on teadmisi üksikute erialade kohta, näiteks ost ja turundus. Samal ajal muudavad turunõudmised ja tehnoloogilised arengud üha olulisemaks, et meie töötajad teaksid, kuidas töötada koos teiste ärifunktsioonidega ning kuidas luua tugevat partnerlust klientide ja tarnijatega. Meie jaoks on selle fookusega õppekava väga asjakohane. ”
Connie C. Staniok
VELUXi ülemaailmse personaliarenduse vanemdirektor
Uue programmi kohta ettevõtjatevahelise turunduse ja ostmise kohta

Õppekoht

Århus

Iga-aastane õppemaks

EL / EMP / Šveitsi kodanikud: tasuta

Muud: 10 000 eurot


www.masters. AU .dk / businesstobusiness

Aarhus BSS

Aarhusi BSS (äri- ja ühiskonnateaduste kool) on üks Aarhus University neljast teaduskonnast. Ligikaudu 13 000 täiskoormusega üliõpilast, mitu tuhat osalise tööajaga üliõpilast, enam kui 230 doktorikraadi. üliõpilasi ja enam kui 590 õppejõudu, kuulub Århusi BSS Euroopa suurimate ärikoolide hulka ning on Taani suurim äri- ja sotsiaalteaduste üksus ülikoolide tasemel. Oma laiale akadeemilisele alusele tuginedes hõlmab see nii traditsioonilisi ettevõtlus- kui ka ühiskonnaõpetuse erialasid.

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Aarhusi BSS-is korraldame teaduse ja õpetamise kõrgeimal akadeemilisel tasemel. Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele täpselt nõutud teadmisi, oskusi ja kogemusi - oskusi, mis on olulised professionaalse äritegevusega tegelemiseks maailmaturul.

Meie laiaulatuslik ulatus võimaldab meil meelitada teadlasi, õppejõude ja üliõpilasi üle kogu maailma. Tema abiga oleme loonud rahvusvahelise keskkonna, kus vahetatakse akadeemilisi ja kultuurilisi vaateid, kogutud kogemusi ja kujunevad sõprussuhted.

Meie üliõpilasi julgustatakse sooritama semestri välismaal ühes Aarhusi BSSi umbes 300 partnerülikoolis kogu maailmas. Õppimine välismaal on suurepärane võimalus teil laiendada oma silmapiiril akadeemiliselt, kultuuriliselt ja isiklikult ning omandada väärtuslikke rahvusvahelisi kogemusi ja kvalifikatsioone, mis on kõikjal kõikides ettevõtetes ja organisatsioonides väga nõudlikud.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Aarhus University on akadeemiliselt mitmekesine ja tugevalt teadusele orienteeritud institutsioon, mis loob ja jagab teadmisi. Ülikool asutati 1928. aastal ja täna on sellel mitu maailmatasemel teadus ... Loe edasi

Aarhus University on akadeemiliselt mitmekesine ja tugevalt teadusele orienteeritud institutsioon, mis loob ja jagab teadmisi. Ülikool asutati 1928. aastal ja täna on sellel mitu maailmatasemel teadusvaldkonda. Näita vähem
Århus , Herning , Kopenhaagen , Emdrup , Pekingi + 4 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited