Multidistsiplinaarne uurimus selle ja äriliini vahel


Tänapäeva organisatsioonid sõltuvad oma ärivajaduste rahuldamisel suuresti infotehnoloogiast (IT). MSc teabehalduses valmistab teid ette karjääriks IT ja äri liidesel. Saate teadmisi strateegiliste ja operatiivsete vajaduste paremaks muutmiseks parema jõudlusega paremateks süsteemideks, mis võimaldab teil mängida võtmerolli kaasaegsetes organisatsioonides ja ettevõtetes.

Multidistsiplinaarsed funktsioonid

Teabe ja IT-ga töötamine eeldab multidistsiplinaarsete funktsioonide täitmise oskust. Teabehaldusprogramm valmistab teid selleks ette, pakkudes tihedat dialoogi ja kontakte õpilaste ja õpetajate vahel ning integreerides projektitöö ja koostöö õppevahenditesse.

IT ja äritegevuse pädevus

Programmi lõpuks on teil võimalus: loovalt osaleda teaberessursside ja infotehnoloogia haldamises; kasutada infotehnoloogiat, et muuta ettevõtted, samuti nende teenused ja tooted atraktiivsemaks ja konkurentsivõimelisemaks; luua ja hallata uusi IT-süsteeme, mis toetavad sageli rahvusvahelise ulatusega ärieesmärke ja strateegiaid; osaleda strateegilises kavandamises, uutele IT-süsteemidele nõuete väljatöötamisel ja nende rakendamisel ettevõtetes ja organisatsioonides.

See magistriõppe programm ei ole mõeldud ainult IT-elementidega bakalaureusekraadidele. See on oluline kõigile majanduse ja ärijuhtimise eriala bakalaureusekraadiga üliõpilastele, kes soovivad ühendada IT- ja ettevõtlusõppe.

Sotsiaalne ja akadeemiline tegevus

Aarhusi BSS korraldab teile kui õpilasele rikkaliku ja mitmekesise tegevusprogrammi, nii õppealaseid kui ka sotsiaalseid. Meie paljud üliõpilasühendused võõrustavad üritusi alates loengutest ja firmaüritustest kuni karjääripäevade ja spordipäevadeni, reede baaride ja pidustusteni, nii et seal on palju võimalusi mõttekaaslastega kohtumiseks ja võrgustike loomiseks, uute akadeemiliste huvivaldkondade avastamiseks ja endaga suhelmiseks kaasõpilased.

Karjäär

Teabehalduse magistrant pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi IT-juhiks, projektijuhiks või ERP-konsultandiks (nt SAP) saamiseks. Programmide rahvusvaheline olemus valmistab lõpetajaid ette töötamiseks rahvusvahelistes organisatsioonides.


„Valisin infokorralduse magistriõppe, kuna soovisin aidata ettevõtetel IT-d oma igapäevatöösse võimalikult palju kaasata, et saada konkurentsieelis. Mind ajendas see, et IT toetab peaaegu kõiki tööprotsesse, nii et kui kasutate seda õigesti, võite olla oma ettevõtte parim ettevõte. Minu praeguses ametis on üldine vastutus ERP-programmi eest GN ReSoundis - programmis, mille peamine eesmärk on rakendada IT-maastikku, mis toetaks meie globaalseid protsesse ja samal ajal annaks meile kohanemiseks vajaliku paindlikkuse. ”
Jonas Frank Johannesen
MSc teabehalduses
GN ReSoundi ERP strateegia ja juurutamise vanemdirektor

Õppekoht

Århus

Iga-aastane õppemaks

EL / EMP / Šveitsi kodanikud: tasuta

Muud: 10 000 eurot


www.masters. AU .dk / informationmanagement

Aarhus BSS

Aarhusi BSS (äri- ja ühiskonnateaduste kool) on üks Aarhus University neljast teaduskonnast. Ligikaudu 13 000 täiskoormusega üliõpilast, mitu tuhat osalise tööajaga üliõpilast, enam kui 230 doktorikraadi. üliõpilasi ja enam kui 590 õppejõudu, kuulub Aarhusi BSS Euroopa suurimate ärikoolide hulka ning on ülikooli suurim Taani äri- ja sotsiaalteaduste üksus. Oma laiale akadeemilisele alusele tuginedes hõlmab see nii traditsioonilisi ettevõtlus- kui ka ühiskonnaõpetuse erialasid.

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Aarhusi BSS-is korraldame teaduse ja õpetamise kõrgeimal akadeemilisel tasemel. Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele täpselt nõutud teadmisi, oskusi ja kogemusi - oskusi, mis on olulised professionaalse äritegevusega tegelemiseks maailmaturul.

Meie laiaulatuslik ulatus võimaldab meil meelitada teadlasi, õppejõude ja üliõpilasi üle kogu maailma. Tema abiga oleme loonud rahvusvahelise keskkonna, kus vahetatakse akadeemilisi ja kultuurilisi vaateid, kogutud kogemusi ja kujunevad sõprussuhted.

Meie üliõpilasi julgustatakse sooritama semestri välismaal ühes Aarhusi BSSi umbes 300 partnerülikoolis kogu maailmas. Õppimine välismaal on suurepärane võimalus teil laiendada oma silmapiiril akadeemiliselt, kultuuriliselt ja isiklikult ning omandada väärtuslikke rahvusvahelisi kogemusi ja kvalifikatsioone, mis on kõikjal kõikides ettevõtetes ja organisatsioonides väga nõudlikud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 17 kursust Aarhus Universityis »

Viimati uuendatud September 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
Iga-aastane õppemaks: ELi / EMP / Šveitsi kodanikud TASUTA; Teised 10 000 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date