Ülevaade

See kursus annab teile süstemaatilise arusaama majanduslikest lähenemisviisidest arengule, eriti rahanduse ja finantsasutuste rollile. Õpilased saavad hinnata erinevate rahastamismehhanismide eeliseid ja mõista eelarvepoliitika aluseid.

Kursuse vältel arendate arenguküsimuste analüüsimiseks vajalikke oskusi ning mõistate statistika ja ökonomeetria vahelisi seoseid ning arendate kogemusi rahvusvahelise kaubanduse ja vahetuskursipoliitika ning sellega seotud majanduslike küsimuste kohta. Lisaks on õpilastel võimalus uurida erinevaid võimalusi, mis hõlmavad projekti- ja programmijuhtimist, avalikku korda ja arengupoliitikat.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Tüüpiline rakendus oleks hea auhinnakraad või samaväärne. Kuid ülikool tervitab kõigi potentsiaalsete üliõpilaste taotlusi, olenemata nende varasematest akadeemilistest kogemustest; pakkumised tehakse pärast iga üksiku taotluse üksikasjalikku uurimist.

Inglise keele nõuded

IELTS 6.0 või samaväärne

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Majanduskasv ja areng (DEV7007-B)
 • Applied Econometrics (DEV7024-B)
 • Rahvusvaheline majandus (DEV7008-B)
 • Arengu rahastamine (DEV7001-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Võimalus

 • Projekti planeerimine ja disain (DEV7033-B)
 • Projektihindamine (DEV7032-B)
 • Arenguvajaduste ja tulemuste hindamine (DEV7036-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Projekti rakendamine ja juhtimine (DEV7031-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Rahvusvaheline keskkonnajuhtimine (PES7042-B)
 • Aafrika õppekülastus (PES7034-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika suurendab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriprogrammi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasamise oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeninguid ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid ja seejärel teete oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Enamik õpetusi on moodulite loeng või grupipõhine, samas kui üksikud juhendajad annavad väitekirja kirjutamisel erialaseid juhiseid (alates 2. semestrist). Seega, kui programmid edenevad, muutub peamine õppemeetod järk-järgult individuaalsemaks ja õpilasekesksemaks.

Programm algab intensiivse induktsiooninädalaga, et arendada oma õppimis- ja isikliku arengu kavandamise oskusi ning pakkuda infot infotehnoloogia ja raamatukogu ressursside kohta. Kui te seda vajate, antakse teile lisarühm ja üks kuni üks tugi. Te olete tutvustatud akadeemilise kirjutamise, uurimistöö ja analüütiliste oskustega osana ettevalmistamisest väitekirja koostamiseks.

Võtmekursuste teadmiste süstemaatilise arendamise tagamiseks hinnatakse mooduleid lisaks esseele ja ametlikele eksamitele ka mitmesuguste hindamistega. Grupitöö, kus hindamine võib põhineda aruandel või ettekandel, pakub nii meeskonnatöö kogemust kui ka praktikat erinevatel argumentide ja teabe avaldamise viisidel. Mõned moodulid võivad kasutada ka probleemide lahendamise harjutusi või paluda teil arendada oma töö portfelli. Lisateabe saamiseks vaadake lisa.

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loenguteatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie üliõpilaste kontaktametnik korraldab ka palju ühiskondlikku tegevust - meie keskne, hubane ühisruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning korraldada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipausid. Ja ärge unustage iga-aastast rahu ja arengu palli ja meie enda rahu jalgpallimeeskonda…

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Ülikool ja osakond on väljavaadetes väga globaalsed ning ka meie meelitavad õpilased. Sel põhjusel pakume tasuta kaasaegseid võõrkeele kursusi algajatele araabia, prantsuse, saksa ja hispaania keeles. Neid kaks tundi kestvaid iganädalaseid õppetunde juhivad kogenud keeleõpetajad ja nende tulemuseks on osalemise tunnistus. Paljude laiemate keelte, nagu Brasiilia portugali või korea keel, õpetamine - ka tasuta - peer-to-peer süsteemi raames. Sageli osalevad PSID-õpilased nii õpetajatena kui õppijatena.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 6 850 aastas

Rahvusvaheline: £ 16 040 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjääri väljavaated

Pärast selle kvalifikatsiooni omandamist võite minna töötama valitsuse, erasektori, arendusagentuuride (nt piirkondlikud või riiklikud arengupangad) majanduse või rahanduspoliitika suutlikkuses või kolmandas sektoris, mis on seotud majanduse ja finantseerimisega (nt mikrokrediit või ettevõtte toetus ja arendamine).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud Jaanuar 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 21, 2020
Duration
12 - 15 kuud
Päevane õpe
Price
6,850 GBP
Avaleht / EL: £ 6 850 aastas / International: £ 16 040 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 21, 2020
End Date
Mai 21, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 21, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 21, 2021