MSc majanduse ja rahanduse arendamiseks

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kursus annab teile süstemaatilise arusaama majanduslikest lähenemisviisidest arengule, eriti rahanduse ja finantsasutuste rollile. Õpilased saavad hinnata erinevate rahastamismehhanismide eeliseid ja mõista eelarvepoliitika aluseid.

Kursuse jooksul arendate arenguprobleemide analüüsimiseks vajalikke oskusi ning mõistate statistika ja ökonomeetria seoseid ning arendate teadmisi rahvusvahelise kaubanduse ja vahetuskursipoliitika ning sellega seotud majandusküsimustes. Lisaks on õpilastel võimalus uurida erinevaid võimalusi, mis hõlmavad projekti- ja programmijuhtimist, avalikku korda ja arengupoliitikat.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Tüüpiline taotlus sisaldab hea tunnustusklassi või samaväärset taset. Siiski tervitab ülikool taotlusi kõigilt potentsiaalsetest õpilastest olenemata nende varasemast akadeemilisest kogemusest; pakkumised tehakse iga üksiku taotluse üksikasjaliku läbivaatamise järel.

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6.0 või samaväärne

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pange tähele, et 2020. aasta kande osas võib mooduli teave muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Majanduskasv ja areng (DEV7007-B)
 • Applied Econometrics (DEV7024-B)
 • Rahvusvaheline majandus (DEV7008-B)
 • Arengu rahastamine (DEV7001-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Võimalus

 • Projekti planeerimine ja disain (DEV7033-B)
 • Projektihindamine (DEV7032-B)
 • Arenguvajaduste ja tulemuste hindamine (DEV7036-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Projekti rakendamine ja juhtimine (DEV7031-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Rahvusvaheline keskkonnajuhtimine (PES7042-B)
 • Aafrika õppekülastus (PES7034-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika parandab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriõppe programmi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasatuse oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeningut ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid, ja seejärel täitke oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Suurem osa õppetööst toimub moodulite puhul loengu- või grupipõhiselt, samal ajal pakuvad üksikud juhendajad erialast juhendamist väitekirjade kirjutamise ajal (alates 2. semestrist). Seega muutub programmide edenedes põhiline õppemeetod järk-järgult individuaalsemaks ja õpilasekesksemaks.

Programm algab intensiivse sissejuhatava nädalaga, et arendada oma õppimis- ja isikliku arengu planeerimise oskusi ning tutvustada IT ja raamatukogu ressursse. Kui vajate, pakutakse teile täiendavat rühma ja üks-ühele tuge. Väitekirja kirjutamise ettevalmistamise käigus tutvustatakse teile akadeemilisi kirjutamis-, teadus- ja analüütilisi oskusi.

Võtmeainete teadmiste süstemaatilise arengu tagamiseks hinnatakse mooduleid lisaks esseele ja ametlikele eksamitele ka mitmesuguste hinnangutega. Rühmatöö, kus hinnang võib põhineda aruandel või esitlusel, pakub teile nii meeskonnatöö kogemusi kui ka praktikat argumentide ja teabe erineval väljendamisel. Mõni moodul võib kasutada ka probleemide lahendamise harjutusi või paluda teil koostada oma töö portfell. Lisateavet leiate lisast.

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loengu teatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie tudengite kontaktametnik korraldab ka palju seltskondlikke tegevusi - meie keskne, hubane ühine ruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning võõrustada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi potipulkade õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipause. Ja ärgem unustagem iga-aastast Rahu- ja Arengupalli ning meie enda Peace'i jalgpallimeeskonda.

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Ülikool ja osakond on väljavaadetes väga globaalsed ning ka meie meelitavad õpilased. Sel põhjusel pakume tasuta kaasaegseid võõrkeele kursusi algajatele araabia, prantsuse, saksa ja hispaania keeles. Neid kaks tundi kestvaid iganädalaseid õppetunde juhivad kogenud keeleõpetajad ja nende tulemuseks on osalemise tunnistus. Paljude laiemate keelte, nagu Brasiilia portugali või korea keel, õpetamine - ka tasuta - peer-to-peer süsteemi raames. Sageli osalevad PSID-õpilased nii õpetajatena kui õppijatena.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

 • Kodu / EL: 790 naela aastas
 • Rahvusvaheline: 16 840 naela aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjääri väljavaated

Pärast selle kvalifikatsiooni omandamist võite minna töötama valitsuse, erasektori, arendusagentuuride (nt piirkondlikud või riiklikud arengupangad) majanduse või rahanduspoliitika suutlikkuses või kolmandas sektoris, mis on seotud majanduse ja finantseerimisega (nt mikrokrediit või ettevõtte toetus ja arendamine).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem