MSc majanduses ja ärijuhtimises - globaalne turundus ja tarbijakultuur

Üldine

Programmi kirjeldus

See ainulaadne programm valmistab teid ette turunduse ja kommunikatsiooni muutuvale rollile kiire tempoga globaliseerunud kultuurimajanduses. See õpetab mõistma turunduse ja kultuuri vahelisi suhteid, mis on aluseks kultuuriliste erinevustega kohanemisele ja reageerimisele kaasaegsetele väljakutsetele ja suundumustele kogu maailmas tegutsevates tarbijaühiskondades. Õpid rakendama kultuurilise kaubamärgi juhtimise põhimõtteid ja viima läbi etnograafilisi turu-uuringute meetodeid, et saada sügav ja rikkalik ülevaade tarbijakultuurist.

116418_SdrStudieliv540.jpg

Programmi struktuur

Programm keskendub tarbimise, turunduse ja kaubamärgi kujundamise sotsiaalkultuurilistele vaatenurkadele, samuti etnograafilistele lähenemistele turu-uuringutele, kasutades arenenud turundusteooriat. Teid õpetab rahvusvaheline teadlaste rühm, kes on uurinud tarbijakultuuri polaarsest ringist Amazonani ja YouTubeist Saheli tsooni. Samuti saate omandada oskused globaliseerumise protsesse ja nende tagajärgi turgudele, ettevõtetele ja tarbijatele ergutavate sotsiaalsete ja kultuuriliste põhiprintsiipide ja loogika analüüsimiseks.

Õpitulemused

Spetsiifilised kompetentsid profiili tutvustamiseks globaalses turunduses ja tarbijakultuuris

Profiili fookuses on globaalne turundus ja tarbijakultuur. Selle profiiliga lõpetanutel on suuremad teadmised põhiainetes järgmistes valdkondades: tarbimise, turustamise ja kaubamärgi kujundamise sotsiaalkultuurilised vaatenurgad ning etnograafilised lähenemisviisid turu-uuringutele, kasutades arenenud turundusteooriat.

Lisaks on kandidaadid omandanud teadmised ja oskused, et nad saaksid analüüsida sotsiaalseid ja kultuurilisi põhiprintsiipe ja loogikat, mis õhutavad globaliseerumise protsesse ja nende tagajärgi turgudele, ettevõtetele ja tarbijatele. Lõpuks on lõpetanud teadmised turunduse ja kultuuri kaasaegsete suhete analüüsimisel ning erinevate kultuuride sarnasuste ja erinevuste haldamisel ning kultuurilise kaubamärgi juhtimise ja etnograafiliste turu-uuringu meetodite kaasaegsete põhimõtete rakendamisel globaliseeruvas kultuurimajanduses.

Majanduse ja ärijuhtimise magistriõppe üldpädevused

Kõigil University of Southern Denmark majanduse ja ärijuhtimise magistriõppe profiilidel on samad üldpädevused. Igal profiilil on fookusvaldkond, kus lõpetaja saab konkreetsed teadmised, oskused ja pädevused. Allpool saate lugeda Campus Odense'is pakutavatele teadusuuringutele suunatud programmide üldpädevusi ja konkreetset fookusvaldkonda.

Teadmised ja mõistmine

Magistriprogrammi majanduse ja ärijuhtimise pakub teadmisi, mis keskendub valdkonnas profiili, mis põhineb kõrgeimal rahvusvahelisel teadusuuringute valdkonnas õppesuunas. Lõpetaja on võimeline aru saama ja teaduslikel alustel kajastama teadmisi õppesuuna / valdkondade kohta ning olema võimeline tuvastama olulisi teaduslikke küsimusi

Oskused

Lõpetaja saab kvalifitseeritud viisil valida ja rakendada teaduslikke meetodeid ja teooriaid kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete andmete kogumiseks ja analüüsimiseks ettevõtte sisemiste ja välimiste tingimuste kirjeldamiseks ja kompleksseks analüüsiks, samuti nende valdkondadega seotud teoreetiliste probleemide kirjeldamiseks. Lõpetaja saab tehtud analüüside põhjal luua uued analüüsimudelid ja probleemilahendused. Lõpetaja saab suhelda oma teadmistega ning arutada erialaseid ja teaduslikke küsimusi kolleegide, juhtkonna ja ümbritseva ühiskonnaga.

Pädevus

Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises suudab oma profiilivaldkonnas juhtida keerulisi, ettearvamatuid töö- ja arendussituatsioone, mis vajavad lahenduste jaoks uusi mudeleid. Lõpetaja saab iseseisvalt algatada ja rakendada erialast ja interdistsiplinaarset koostööd ning võtta endale ametialane vastutus. Lõpetaja saab iseseisvalt vastutada oma ametialase arengu ja spetsialiseerumise eest. Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises võimaldab lõpetajatel töötada välja spetsiaalsete ülesannete lahendamine avaliku ja erasektori organisatsioonide erinevates funktsionaalsetes valdkondades.

Karjäärivõimalused

Hariduselt ülemaailmse turunduse ja tarbijakultuuri programm Campus Odense annab teile suurepärase mitmekülgse vundamendi tulevasteks karjäärivõimalusteks. Kursused pakuvad ainulaadset kombinatsiooni teooriast ja praktikast, et tagada kindel teoreetiline alus ja tööriistad, mida saab hõlpsasti oma esimesel töökohal kasutada.

Odenses õpingute käigus omandatud pädevusi saab kasutada õppekavade väljatöötamisel, alates individuaalseks ettevõtlusettevõtjaks saamisest, töötamisest suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes spetsialistina või rahvusvaheliselt konsultandina.

See, kas soovite karjääri füüsilisest isikust ettevõtjana või juhina avalikes või eraettevõtetes, suurendab seda kraadi teie edasises karjääris. Saate näiteks töötada Taani ja rahvusvaheliste ettevõtete ärikontseptsioonide kavandamise, juhtimise ja realiseerimise uute ideede leidmise ja uurimise alal. Selle programmiga olete kvalifitseeritud tööle näiteks Taanis või välismaal:

Globaliseerumine ja kultuuriturundus: MTÜ juht, projektijuht

Riiki sisenemise nõuded ja kohaldamine

Majanduse ja ärijuhtimise magistriõppesse kandideerimiseks on vaja vastavat bakalaureusekraadi. Samuti saate kandideerida, kui teil on sarnane bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt 75 ECTS majanduse ja ärijuhtimise alal.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem