MSc majanduses ja ärijuhtimises - kaubamärgihaldus ja turunduskommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

See magistriprofiil keskendub turunduskommunikatsiooniprotsessidele ettevõttest bränditasandile, kasutades täpsemat sotsiaal-kultuurilist teoreetilist perspektiivi tarbijaturgudel. Õpilased omandavad pädevuse analüüsida kaasaegse kaubamärgi ja kommunikatsiooni väljakutsete aluseks olevaid sotsiaalseid ja kultuurilisi põhiprintsiipe ning loogikat, kasutades nüüdisaegseid turundusmõtteid ja arenenud etnograafilisi meetodeid. Lisaks peegeldunud arusaamisele traditsioonilisest kaubamärgist ja turundusest saavad nad sügava ülevaate sotsiaalse meedia, loometarbijate või tarbijate vastuseisu põhjustatud muutustest.

116414_770x330_SDU_Esbjerg23.jpg

Programmi ülesehitus

Programmi õpetab rahvusvaheline teaduskond, millel on rikkalikke kogemusi ning erinevat teoreetilist ja kultuurilist tausta. See eristub teistest kaubamärgiprogrammidest tänu oma selgele keskendumisele sotsiaalsetele ja kultuurilistele vaatenurkadele ning tutvustab õpilastele selle uurimisvaldkonna hetkeseisu. Õpilased saavad osata analüüsida tänapäevaseid suhteid turunduskommunikatsiooni ja brändingu, ettevõtte ja tarbijaturgude vahel, samuti kohaldada tänapäevaseid kultuurilise kaubamärgi juhtimise põhimõtteid ja etnograafilisi turu-uuringu meetodeid.

Õpitulemused

Spetsiifilised kompetentsid brändi juhtimise ja turunduskommunikatsiooni profiili jaoks

Profiili fookusvaldkond on turunduskommunikatsiooni protsess korporatiivselt bränditasandile, kasutades täiustatud, sotsiaalkultuurilisi teoreetilisi perspektiive tarbijaturgudel. Selle profiiliga kandidaatidel on suuremad teadmised selle jaoks olulistes ainetes ja pädevus analüüsida kaasaegsete kommunikatsiooni- ja kaubamärgiprobleemide aluseks olevaid sotsiaalseid ja kultuurilisi põhiprintsiipe ning loogikat, kasutades arenenud etnograafilisi meetodeid. Lõpetajal on teadmised ja oskused ettevõtte arengut toetavate meetodite kasutamisel, eriti seoses brändijuhtimisega nii strateegilisel kui ka taktikalisel tasemel, sotsiaalteaduste uurimismetoodika ja kvalitatiivsete meetoditega.

Lõpuks on kandidaat omandanud kompetentsi turunduskommunikatsiooni ja brändingu, ettevõtte ja tarbijaturgude kaasaegsete suhete analüüsimisel ning kultuurilise kaubamärgi juhtimise tänapäevaste põhimõtete ja etnograafiliste turu-uuringu meetodite rakendamisel.

Majanduse ja ärijuhtimise magistriõppe üldpädevused

Kõigil University of Southern Denmark majanduse ja ärijuhtimise magistriõppe profiilidel on samad üldpädevused. Igal profiilil on fookusvaldkond, kus lõpetaja saab konkreetsed teadmised, oskused ja pädevused. Allpool saate lugeda Campus Odense'is pakutavatele teadusuuringutele suunatud programmide üldpädevusi ja konkreetset fookusvaldkonda.

Teadmised ja mõistmine

Magistriprogrammi majanduse ja ärijuhtimise pakub teadmisi, mis keskendub valdkonnas profiili, mis põhineb kõrgeimal rahvusvahelisel teadusuuringute valdkonnas õppesuunas. Lõpetaja on võimeline aru saama ja teaduslikel alustel kajastama teadmisi õppesuuna / valdkondade kohta ning olema võimeline tuvastama olulisi teaduslikke küsimusi.

Oskused

Lõpetaja saab kvalifitseeritud viisil valida ja rakendada teaduslikke meetodeid ja teooriaid kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete andmete kogumiseks ja analüüsimiseks ettevõtte sisemiste ja välimiste tingimuste kirjeldamiseks ja kompleksseks analüüsiks, samuti nende valdkondadega seotud teoreetiliste probleemide kirjeldamiseks. Lõpetaja saab tehtud analüüside põhjal luua uued analüüsimudelid ja probleemilahendused. Lõpetaja saab suhelda oma teadmistega ning arutada erialaseid ja teaduslikke küsimusi kolleegide, juhtkonna ja ümbritseva ühiskonnaga.

Pädevus

Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises suudab oma profiilivaldkonnas juhtida keerulisi, ettearvamatuid töö- ja arendussituatsioone, mis vajavad lahenduste jaoks uusi mudeleid. Lõpetaja saab iseseisvalt algatada ja rakendada erialast ja interdistsiplinaarset koostööd ning võtta endale ametialane vastutus. Lõpetaja saab iseseisvalt vastutada oma ametialase arengu ja spetsialiseerumise eest. Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises võimaldab lõpetajatel töötada välja spetsiaalsete ülesannete lahendamine avaliku ja erasektori organisatsioonide erinevates funktsionaalsetes valdkondades.

Karjäärivõimalused

Hariduselt kaubamärgihalduse ja turunduskommunikatsiooni programm Campus Odense'is annab teile suurepärase mitmekülgse vundamendi tulevasteks karjäärivõimalusteks. Kursused pakuvad ainulaadset kombinatsiooni teooriast ja praktikast, et tagada kindel teoreetiline alus ja tööriistad, mida saab hõlpsasti oma esimesel töökohal kasutada.

Odenses õpingute käigus omandatud pädevusi saab kasutada õppekavade väljatöötamisel, alates individuaalseks ettevõtlusettevõtjaks saamisest, töötamisest suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes spetsialistina või rahvusvaheliselt konsultandina.

See, kas soovite karjääri füüsilisest isikust ettevõtjana või juhina avalikes või eraettevõtetes, suurendab seda kraadi teie edasises karjääris. Saate näiteks töötada Taani ja rahvusvaheliste ettevõtete ärikontseptsioonide kavandamise, juhtimise ja realiseerimise uute ideede leidmise ja uurimise alal. Selle programmiga olete kvalifitseeritud tööle näiteks Taanis või välismaal:

Brändijuhtimine ja turunduskommunikatsioon: brändijuht, tootekoordinaator

Sisenemisnõuded ja taotlemine

Majanduse ja ärijuhtimise magistriõppesse kandideerimiseks on vaja vastavat bakalaureusekraadi. Samuti saate kandideerida, kui teil on sarnane bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt 75 ECTS majanduse ja ärijuhtimise alal.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem