MSc majanduses ja ärijuhtimises - turundus, sotsiaalmeedia ja digitaliseerimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Organisatsioonid ja tööstused nõuavad tulevikus tohutult juhte, kes mõistaksid, kuidas sotsiaalmeediat ja digitaliseerimist saab kasutada strateegilise vahendina ettevõtte väärtuse suurendamiseks, et tagada konkurentsieelis. See programm annab teile täpselt nõutud oskusteabe, mis võimaldab teil saada selliseks juhtivaks juhiks organisatsioonides ja pakub seega suurepäraseid töövõimalusi.

Kas soovite luua erinevate tööstusharude kaubamärkide tulevast turundust? See Campus Esbjergis pakutav programm annab teile nõutavad kompetentsid, mis võimaldavad teil saada selliseks juhtivaks turundusjuhiks, keskendudes sotsiaalmeediale ja digitaliseerimisele.

MSc majandusteaduses ja ärijuhtimises profiilis turunduses, sotsiaalmeedias ja digitaliseerimises pakuvad muu hulgas sotsiaalmeedia võrgustike ja turunduskommunikatsiooni, digitaalse äri ja turunduse, tarbijakäitumise, projektijuhtimise ja konkurentsivõimelise strateegia kursusi. Lisaks saate metoodilisi oskusi nii kvalitatiivsetes kui ka kvantitatiivsetes uuringutes ning saate valida mitme valikainete vahel, mida pakutakse eriti selle programmi jaoks, nagu näiteks brändi juhtimine ja turundusstrateegia ning valikuvõimalused muudest Campus Esbjergis pakutavatest magistriõppest.

Kombineeritud kursused arenenud juhtimise ja turunduse, sotsiaalse meedia ja digitaliseerimise kaudu võimaldavad teil juhtida selliste kompetentside arendamist ja pidevat õppimist, mis on brändide ja organisatsioonide jaoks vajalikud ellujäämisoskused intensiivistunud konkurentsikeskkonnas.

Projektitöö, grupitöö ja loengute kombinatsiooni abil saate aru, kuidas korraldada turunduse, sotsiaalmeedia ja digitaliseerimise erinevaid aspekte organisatsioonides. Programm keskendub intensiivse oskusteabe arendamisele, st võimele teha üksikasjalikke ja terviklikke analüüse ning saada juhtivaid väärtuslikke lahendusi.

Profiil kestab kaheksa kvartalit kahe aasta jooksul. Igal kvartalil on kaks kursust. Teil on kuni 8 loengut nädalas. Kursuste üliõpilaste arv võimaldab intensiivset suhtlemist professoriga, kes on loeng, samuti üliõpilaste aruteludes. See suurendab aktiivse ärisõnavara suurust, mida saate hiljem kasutada nende valdkondadega seotud küsimuste arutamisel oma töö osana.

Profiilikursustel õpetatakse inglise keeles. Siiski võite teha eksameid, sealhulgas oma magistritöö taani keeles, kui õpetaja on taani keelt kõnelev.

Programmi struktuur

Master of Science in Economics and Business Administration nõuab kaks aastat täistööajaga uuring, igal aastal koosneb neljast kvartalist. Turunduse, sotsiaalmeedia ja digitaliseerimise profiil koosneb 60 ECTS kohustuslikust kursusest 7,5 ECTS, 30 ECTS, mis on valikained, ja väitekirja, mis vastab 30 ECTS-le.

8 kohustuslikku kursust pakutakse nelja esimese kvartali jooksul. Valikained paigutatakse tavaliselt viiendasse ja kuuendasse kvartalisse. Valikained on võimalik teha Campus Esbjergis või välismaal või vormistada internatuuri. Lõputöö kirjutatakse seitsmendal ja kaheksandal kvartalil.

Valikained - näiteks

 • Brändi juhtimine
 • Turundusstrateegia
 • Ettevõtete sotsiaalse vastutuse
 • Meelelahutuse turud ja äri
 • Riskijuhtimine
 • Roheline äri
 • Internatuur

media, social media, apps

Õpitulemused

Kõigil University of Southern Denmark majanduse ja ärijuhtimise magistrikraadidel on samad üldised pädevused. Igal profiilil on fookusvaldkond, kus kandidaat saab konkreetseid teadmisi, oskusi ja pädevusi. Allpool saate lugeda Campus Esbjergis pakutava turunduse, sotsiaalmeedia ja digiteerimise profiili üldisest pädevusest ja konkreetsest valdkonnast.

Majanduse ja ärijuhtimise magistriõppe üldpädevused

Teadmised ja mõistmine
Magistriprogrammi majanduse ja ärijuhtimise pakub teadmisi, mis keskendub valdkonnas profiili, mis põhineb kõrgeimal rahvusvahelisel teadusuuringute valdkonnas õppesuunas. Lõpetaja on võimeline aru saama ja teaduslikel alustel kajastama teadmisi õppesuuna / valdkondade kohta ning olema võimeline tuvastama olulisi teaduslikke küsimusi.

Oskused
Lõpetaja saab kvalifitseeritud viisil valida ja rakendada teaduslikke meetodeid ja teooriaid kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete andmete kogumiseks ja analüüsimiseks ettevõtte sisemiste ja välimiste tingimuste kirjeldamiseks ja kompleksseks analüüsiks, samuti nende valdkondadega seotud teoreetiliste probleemide kirjeldamiseks.

Lõpetaja võib läbi viidud analüüside põhjal luua uusi analüüsi mudeleid ja probleemide lahendusi. Lõpetaja võib oma teadmisi edasi anda ja arutada tööalaseid ja teaduslikke küsimusi kolleegide, juhtkonna ja ümbritseva ühiskonnaga.

Pädevused
Magistriõpe majanduses ja ärijuhtimises suudab oma profiilivaldkonnas juhtida keerulisi, ettearvamatuid töö- ja arendussituatsioone, mis vajavad lahenduste jaoks uusi mudeleid. Lõpetaja saab iseseisvalt algatada ja rakendada erialast ja interdistsiplinaarset koostööd ning võtta endale ametialane vastutus.


Lõpetaja saab iseseisvalt vastutada oma ametialase arengu ja spetsialiseerumise eest.

MSc majandusteaduses ja ärijuhtimises võimaldab lõpetajatel töötada spetsialistide ülesannete lahendamisel organisatsioonide funktsionaalsetes valdkondades avaliku ja erasektoriga.

Konkreetsed kompetentsid profiili turunduse, sotsiaalmeedia ja digitaliseerimise alal

Profiili fookusvaldkond on see, kuidas ettevõtted saavad oma turukäitumist parandada, analüüsides ja digitaliseerides oma ettevõtet ning nende organisatsiooni ja olemasolevate toodete turustamist, pöörates erilist tähelepanu sotsiaalmeediale kui peamisele kommunikatsioonikanalile. Selle profiiliga lõpetanutel on seetõttu erialased teadmised järgmistes teemades: sotsiaalmeedia võrgustikud ja turunduskommunikatsioon, tarbijakäitumine ning äri ja turunduse ning strateegia ja konkurentsi digitaliseerimine. Lisaks on lõpetanutel teadmisi ja oskused turumeetmete parandamist ja turuvõimaluste arendamist toetavate meetodite kasutamisel: sotsiaalteaduste uurimismetoodika ja kvalitatiivsed meetodid, projektijuhtimine, strateegia ja konkurents ning kvantitatiivsed turu-uuringu meetodid. Lõpuks on magistrikraad iseseisva töö käigus seminariprojektide ja magistritööga omandanud pädevused oma õppimise määratlemisel ja kehtestamisel.

Karjäärivõimalused

Magistriõppe lõpetanud majanduse ja ärijuhtimise alal töötavad praktiliselt kõik organisatsioonide haldusvaldkonnad, näiteks turunduse ja müügi juhtimine, personalijuhtimine, projektijuhtimine või innovatsiooni juhtimine. University of Southern Denmark magistrandid suudavad pärast lõpetamist üldiselt leida asjakohaseid, atraktiivseid ja hästi tasustatud töökohti.

Muidugi on lõpetanud töökoha ja õpitud profiilil kursuste vahel seos. Paljud MSc-id töötavad erialaülesannete täitmise ajal, teised, eriti kui nad omandavad kogemusi, asuvad tööle, mis hõlmab lisaks juhtimisele ka juhtimist.

Näited turunduse, sotsiaalmeedia ja digiteerimise konkreetse valdkonna ametikohtade kohta on järgmised:

 • Sotsiaalmeedia spetsialist ja / või koordinaator
 • Brändi kogukonna juht
 • Digitaalne strateeg
 • Brändijuht
 • Turu uurija

Tööprofiilide näited on üldiselt järgmised:

 • Turunduse koordinaator
 • Projektijuht
 • Personali assistent tegevjuht
 • Juhtimiskonsultant
 • Piirkonna müügijuht
 • Ettevõtja / ettevõtte arendaja
 • Toote arendaja
 • Ülikooli teadur / professor
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem