MSc majanduses ja ettevõtluses - eriala Urban, Port

Üldine

Programmi kirjeldus

Tõhusaks majanduseks on hädavajalik transpordi, logistika ja kaasaegsed linnad. Urban, Port ja Transport Economics programm keskendub sellele, kuidas optimeerida tänapäeva ühiskonna võtmeelemente. Meie õppejõud on aktiivselt kaasatud rahvusvaheliste majandusuuringute, konsultatsioonide ja nõuannete viimaste arengusuundadesse. Interaktiivsete loengute, ülesannete ja elavate arutelude väljakutsete abil saate teada, kuidas rakendada asjakohaseid meetodeid - nii kvalitatiivseid kui ka kvantitatiivseid -, kui tegeleme mitmesuguste tegelike probleemidega. Kuidas leida ummikuid ja reostust puudutavaid nutikaid viise? Milline roll linnakeskkonna planeerimisel on kõigi kättesaadavate teadmiste ja ettevõtluse allikate produktiivse ristuva viljastamise saavutamisel? Mis on logistikaahela sadamate tulevik? Urbani, sadama ja transpordiökonoomika uuring õpetab teid uurima selliseid olulisi küsimusi nii teaduslike kui ka praktiliste vahenditega.

Kas see on teie jaoks õige valik?

Kas olete lummatud transpordi ja selle juhtiv roll majandusarengus? Kas sulle meeldib linna tõuklus ja sebimine, kus majanduskasv avaldub? Kas olete valmis võtma vastu ruumilisele majandusele tulenevaid väljakutseid, nagu linnade areng, optimaalsed logistilised valikud, kasvav ruumiline ebavõrdsus ja kasvav kaubavoog? Sel juhul on teie jaoks programm Urban, Port and Transport Economics.

Õpilased, kes sobivad hästi selle magistriprogrammi

  • On rahul kvantitatiivsete lähenemisviisidega, (mikro) majanduslike rakendustega ja ärijuhistega
  • Mõistke, et nad elavad ruumilises maailmas, kus on oluline transport, kaubavoog ja asukoha valik
  • Oleks uudishimulik ja huvitatud rakendusuuringute küsimustest ning hindaksid majanduslikke probleeme reaalses elus.

Miks uurida Rotterdami linnaplaani, sadama ja transpordi majandust?

Kvaliteetne haridus, pakkudes praktilisi kogemusi väikesemahulises keskkonnas, suminast linnast, mida ümbritseb üks maailma olulisemaid sadamaid, inspireerivast ja rahvusvahelisest üliõpilaskonnast, vilistlastest juhtivatel kohtadel äri- ja valitsusasutustes; Rotterdami Erasmuse Majanduskool on ideaalne koht linna-, sadama- ja transpordimajanduse õppimiseks!

Uurige seda programmi:

  • Tugeva teadmisega majandusest ja juhtimisest
  • Spetsiaalsed teadmised transpordi, logistika ja linnaarengu põhiküsimuste kohta
  • Oskused realiseerida majanduslikke ja logistikaprobleeme
  • Integreeritav ja isiklik lähenemine praktikal põhinevatele kursustele
  • Suur, aktiivne ja asjakohane võrgustik, millel on suurepärased töövõimalused.

"See eriala on sama dünaamiline kui tema teemad"

Kas olete valmis võtma vastu linnastumuse, logistika ja transpordi majandusdünaamika ees seisvaid väljakutseid? Siit saate omandada õige teadmiste ja oskuste kombinatsiooni. Lugege, mida meie õpilased peavad ütlema.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... Loe edasi

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. Näita vähem