MSc majanduses ja juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppimine rahvusvaheliselt tuntud keskkonnas koos oma isikliku profiiliga


Rahvusvaheliselt tuntud uurimiskeskkond

Kaheaastane majanduse ja juhtimise magistrikraad annab üliõpilastele põhjalikud teadmised majanduse ja juhtimise erialade kohta. Programm on paindlik, andes õpilastele võimaluse spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale või majanduse ja juhtimise teemade kombinatsioonile.

Programmi teadlased töötavad raamatupidamise, rahanduse, makromajanduse, mikroökonoomika, ökonomeetria ja ettevõtluse ökonoomika valdkondades. MSc programm võimaldab õpilastel luua isiklik akadeemiline profiil ühes või mitmes neist väljadest. Valitud kursuste edusamme jälgitakse hoolikalt ja jälgitakse, et tagada õpilaste akadeemiline areng. Igal semestril pakub osakond umbes kolmkümmend valikainet. Lai kursuste valik võimaldab spetsialiseeruda konkreetsele huvivaldkonnale ja koostada individuaalse kursuse programmi.

Nobeli preemia laureaatide seltsis

Programmi õpilased asuvad majanduse ja ärimajanduse osakonnas. Osakond on tuntud kõrgete akadeemiliste standardite kehtestamise eest. Ta teeb tihedat koostööd paljude juhtivate rahvusvaheliste teadlastega, sealhulgas Nobeli preemia laureaadid Robert F. Engle ja kuni oma surmani 2014. aastal Dale T. Mortensen. Osakonna silmapaistva teaduskeskkonna hulka kuulub aegrea ökonomeetrilise analüüsi uurimiskeskus (CREATES), kus nõuandekogu liikmena töötab Nobeli preemia laureaat Robert F. Engle.

Rahvusvaheline mitmekesisus

Osakonna akadeemilist keskkonda iseloomustab rahvusvaheline mitmekesisus: enam kui kolmandik õppejõududest ja doktorikraad. õpilastel on rahvusvaheline taust. Rahvusvaheline õhkkond loob aluse rikastatud ja põnevaks tudengieluks.

Lõpetab suure nõudluse

Majanduse ja juhtimise eriala lõpetanutele on tööturul väga suur nõudlus. Paljud lõpetajad saavutavad tippjuhtide ametikohad ärimaailmas (nt finantsasutustes ja konsultatsioonifirmades) või juhtimisnõustajate ametikohad avalikus sektoris (nt ministeeriumides ja kohalikes omavalitsustes).

Lisaks võimaldab programmi rahvusvaheline iseloom lõpetajatel töötada võrdselt nii Taani kui ka rahvusvahelistes organisatsioonides, konsultatsioonifirmades, ministeeriumides, valitsusasutustes ja finantsasutustes - sealhulgas kommertspangad, hüpoteeklaenude asutused, pensionifondid, kindlustusettevõtted ja investeerimispangad . Üliõpilased, kes on huvitatud akadeemilise karjääri jätkamisest, võivad ka doktorikraadi omandada. programmi. Osakond pakub spetsiaalset üleminekukorda autasustamiseks üliõpilastele, kes soovivad jätkata oma teadustöö väljaõpet doktorikraadiga. programmi.


„Valisin Aarhusi BSS-i selle suurepärase maine tõttu, aga ka seetõttu, et see asus ideaalses asukohas. Majanduse ja juhtimise kraadiõppe programmis suutsin teostada oma kaks suurt huvi; majandus ja matemaatika. Programm oli väga kõrgel akadeemilisel tasemel ja andis mulle probleemide lahendamisel analüütilise lähenemise, mida kasutan iga päev oma töös. Kokkuvõttes soovitan seda programmi väga; sinust ei saa mitte ainult suur majandusteadlane, vaid ka osa suurest õppekeskkonnast. ”
S øren V. Kristensen
MSc majanduses ja juhtimises
Makroökonomist, Sydbank A / S

Õppekoht

Århus

Iga-aastane õppemaks

EL / EMP / Šveitsi kodanikud: tasuta

Muud: 10 000 eurot


www.masters. AU .dk / majandus ja juhtimine

Aarhus BSS

Aarhusi BSS (äri- ja ühiskonnateaduste kool) on üks Aarhus University neljast teaduskonnast. Ligikaudu 13 000 täiskoormusega üliõpilast, mitu tuhat osalise tööajaga üliõpilast, enam kui 230 doktorikraadi. üliõpilasi ja enam kui 590 õppejõudu, kuulub Aarhusi BSS Euroopa suurimate ärikoolide hulka ning on ülikooli suurim Taani äri- ja sotsiaalteaduste üksus. Oma laiale akadeemilisele alusele tuginedes hõlmab see nii traditsioonilisi ettevõtlus- kui ka ühiskonnaõpetuse erialasid.

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Aarhusi BSS-is korraldame teaduse ja õpetamise kõrgeimal akadeemilisel tasemel. Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele täpselt nõutud teadmisi, oskusi ja kogemusi - oskusi, mis on olulised professionaalse äritegevusega tegelemiseks maailmaturul.

Meie laiaulatuslik ulatus võimaldab meil meelitada teadlasi, õppejõude ja üliõpilasi üle kogu maailma. Tema abiga oleme loonud rahvusvahelise keskkonna, kus vahetatakse akadeemilisi ja kultuurilisi vaateid, kogutud kogemusi ja kujunevad sõprussuhted.

Meie üliõpilasi julgustatakse sooritama semestri välismaal ühes Aarhusi BSSi umbes 300 partnerülikoolis kogu maailmas. Õppimine välismaal on suurepärane võimalus teil laiendada oma silmapiiril akadeemiliselt, kultuuriliselt ja isiklikult ning omandada väärtuslikke rahvusvahelisi kogemusi ja kvalifikatsioone, mis on kõikjal kõikides ettevõtetes ja organisatsioonides väga nõudlikud.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class resea ... Loe edasi

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class research fields. Näita vähem
Århus , Herning , Kopenhaagen , Emdrup , Pekingi + 4 Rohkem Vähem