Kellele see on?

See kursus võimaldab teil süvendada põhjalikku kaasaegset majandusõpet - kohe pärast bakalaureuse kraadi või keskel karjääri spetsialist. Saate valida, et õppida täistööajaga ühe aasta jooksul või osalise tööajaga kahe kursuse jooksul.

Eesmärgid

See kursus annab teile kindla aluse mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetriaga, uurides samal ajal finantseerimise, reguleerimise, tervishoiu ökonoomika, käitumisharhitektuuri ja arengumajanduse mooduleid.

Majandusteaduse magistrikraad aitab teil:

 • Arendage oma kriitilisi ja analüütilisi võimeid majanduses
 • Mõista tänapäeva majandusteooriat nii mikro- kui ka makrotasandil
 • Analüüsige asjakohase empiirilise ja teoreetilise uurimismeetodi tugevusi ja nõrkusi
 • Töötage oma teadmisi ökonomeetrilise teooria ja tehnikate kohta
 • Kriitiliselt tõlgendada praeguseid teadusuuringuid sellistes valdkondades nagu käitumuslik ja eksperimentaalne ökonoomika, finantsmajandus, tervishoiuökonoomika, makroökonoomika, reguleerimine ja konkurents ja areng
 • Valmistuge akadeemiliselt professionaalse majandusteadlase karjäärina.

Kui soovite jätkata täiendkoolitust, võib doktoritöö ka ökonoomika doktorikraadiga astuda samme.

Riiki sisenemise nõuded

Selle kursuse taotlemiseks peaks teil olema matemaatiline taust (A-tasand, IB, AP või muu samaväärne keskkooli kvalifikatsioon) ja üks järgmistest:

 • Ülemise teise klassi (või samaväärne) bakalaureuse kraad majandusteaduses või sellega seotud valdkonnas (nt rahandus).
 • Ülemine teise klassi bakalaureuse kraad (või samaväärne) ärijuhtimine, poliitika, õigus, raamatupidamine, psühholoogia, kvantitatiivne sotsioloogia või finants-ajakirjandus.
 • Kõrgharidus (või samaväärne) bakalaureuse kraad kvantitatiivses erialal, näiteks matemaatika, tehnika, infotehnoloogia või loodusteadused.

Üliõpilased, kellel on hea madalama astme teise taseme bakalaureusekraad ühes ülalnimetatud erialadel, võidakse kaaluda iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Kõik õpilased peavad vastama ka inglise keele nõudele programmi jaoks vastavalt täpsustatud tingimustele.

Rahvusvaheline ekvivalentsus

Kui taotlete välismaal asuvat kraadi, on Ühendkuningriigi asutuse teise astme kõrghariduse rahvusvaheliste ekvivalentide tunnus järgmine. Pange tähele, et need arvnäitajad on mõeldud ainult juhistena ja individuaalseid taotlusi hinnatakse iga juhtumi puhul eraldi.

 • Hiina: bakalaureusekraad (Xueshi) sobival teemal, mille üldine hinne on 75-85% (sõltuvalt väljaandva asutuse seisundist)
 • USA: bakalaureusekraad sobival teemal koos CGPA-ga 3.2
 • India: bakalaureusekraad sobival teemal koos CGPA 6,5 / üldine 65% / I osakonna liigitus
 • Türgi: Lisans Diplomasi või Műhendis Diplomasi, mille minimaalne CGPA 3.0 või 65%
 • Itaalia: Diploma di Laurea sobivas teema, mille minimaalne punktisumma on 104.

Inglise nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, vajate järgmist kvalifikatsiooni:

 • IELTS üldskooriga 6,5 ​​(minimaalselt 6,0 iga alateestiga) VÕI
 • Esimene kraad Suurbritannia ülikoolist või ülemereasutusest, mida City on tunnustanud, on piisav tõend inglise keele oskuse kohta, näiteks Austraalias või USA institutsioonides.

Kõik taotlejad, kes vajavad 4. taseme viisa, peavad vastama minimaalsele kodumajapidamise inglise keele oskuse nõuetele, enne kui City saab väljastada 4. taseme viisa taotlemiseks vajalikku õppesissemääramistunnistust (CAS).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
City University of London

Vaata veel 5 kursust City University of Londonis »

Viimati uuendatud Oktoober 21, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,710 GBP
täistööajaga aastas, Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvaheline 15 300 krooni - õppemaksud sõltuvad iga-aastasest muutusest.
Deadline
Võta kooliga ühendust
There is no fixed application deadline. However, applications will close when the course is full, so we encourage you to apply early.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
There is no fixed application deadline. However, applications will close when the course is full, so we encourage you to apply early.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
There is no fixed application deadline. However, applications will close when the course is full, so we encourage you to apply early.
End Date