MSc majandusteaduses ja ettevõtluses - spetsialiseerumine turundusele

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc majanduses ja ettevõtluses - spetsialiseerumine turundusele

Tipptasemel eripärane programm, mis aitab teil tulevikus turunduslikke väljakutseid valmistada

Meie eriline turundusprogramm toob sulle kaasaegsed teadmised ja uusimad tehnikad majanduses ja turunduses. See on tõenduspõhine ja hõlmab kõike, alates sihtturu valikust, segmenteerimisest ja positsioneerimisest kuni turustamisjõu efektiivsuse kvantifitseerimiseni. Selles vanuses, kus aruandekohustus on oluline ja kus teie võime kasutada andmeid ja teie paindlikkust, et uut meediat kasutada tarbijate hankimiseks, on otsustava tähtsusega, omandades turunduse kraadi ESE-s, paneb teid teistest lõpetajate juurde.

Mitmel kursusel ja valikainena käsitlete turunduse teooria ja praktika teemasid interaktiivsete seminaride ettevalmistamisel. Teemad varieeruvad brändingust turundusanalüüsi, innovatsiooni, neuromarketingi ja globaalse turundusstrateegiani. Lõputöö lõpetab programmi: teie eeldus edukale karjäärile.

Olema turunduse revolutsiooni esirinnas

Erasmuse majanduskooli turundusosakond on vaieldamatult Euroopa suurim turundusteaduste rühm (kõigi meetmetega). Osakond on koolitanud rohkem praeguseid ja endisi tippjuhte kui ükskõik milline Madalmaade turunduskeskus, kuna teil on intellektuaalset rangust ja praktilisi kogemusi, mida saate programmi jooksul. See on koht, kus sa alustad.

Karjäär

Pärast kooli lõpetamist on teil karjääri alustamiseks lai valik võimalusi. Lõpetajad leiavad end töötavat erinevates tööstusharudes ja riikides. Meie õppekava eesmärk on arendada teadmisi kolmes võtmevaldkonnas: toode

Näited rahvusvahelistest ettevõtetest, kes tavaliselt palkavad meie lõpetajaid:

  • toote- / brändijuht mitmetes tööstusharudes (nt Philips, Unilever, Nestlé, Pfizer, IBM, Microsoft)
  • turundusanalüütika ekspert või turu-uurija konsultatsioonifirmades (nt McKinsey, BCG, VODW) ja rahvusvahelistes ettevõtetes (nt Google, KPN)
  • müük
  • alustav ettevõtja, kes töötab välja uusi tooteid, mis vastavad tarbijate vajadustele
"See on siin, järgmine turundajate põlvkond on haritud"

Õppekava

Magistriõpe turunduses koosneb tuumikkursustest, seminaridest, valikainetest ja magistritööst, mis jagunevad viieks kaheksanädalaseks plokiks.

Kolm 4-ainepunktilist põhikursust tutvustavad teile mitmesuguseid teemasid, mis on olulised selleks, et saada universaalseks turundajaks, ja mis pakuvad seminaride jaoks kindlat tausta.

Seminarid on magistriõppe kõige olulisem komponent. Nende intensiivkursuste eelduseks on aktiivne osalemine ja tugev pühendumine. Õpilastelt oodatakse väljavõtteid kirjandusest või juhtumitaotlustest, küsitakse küsimusi, väljendatakse kahtlusi ja jagatakse klassiaruteludes ideid. 2. plokis sisalduv seminar (12 ainepunkti) hõlmab turundusstrateegia simulatsioonimängu, et õpetada õpilastele turu-uuringuid ja selle seoseid turundusstrateegia otsuste tegemisega.

Plokis 3 saate valida endale meelepärase seminari, et spetsialiseeruda teile huvipakkuvale teemale (nt turundusanalüüs, globaalne turundus).

4. plokis valivad õpilased kaks valikainet (4 ainepunkti), mida õpetab turundusosakond, ning veel ühe majanduse ja ettevõtluse magistriõppe (4 ainepunkti).

Erasmuse uuring

Kuigi peate alustama detsembri alguses, on programmi kaks viimast plokki pühendatud eriti magistritööle. Lõputöö on kirjutatud individuaalselt ühe meie akadeemilise personali tiheda järelevalve all.

Iseloomustused

Paul Standaart

"See uuring andis mulle parima võimaliku ettevalmistuse turundusvaldkonnas töötamiseks"

Erasmuse majanduskooli turundus

Erasmuse Majanduskooli turunduse magistriprogramm andis mulle tugeva aluse teadmistele turunduse valdkonna erinevate aspektide kohta. Teooria ja mudelite kombinatsioon koos praktiliste juhtumitega andis mulle väga kasuliku ülevaate turunduse valdkonnast. See aitas mul tõesti teoreetilisi teadmisi praktikas rakendada. See praktiline kogemus valmistas mu praeguseks tööks väga hästi. Eriti kursus müük ja kontohaldus oli suuresti kogemuste saamise teel ja sellest oli otseselt abi noorema turundajana töötamises suures rahvusvahelises ettevõttes.

Õpingute laiendamine

Ametliku õppekavaõppe ühingu kõrval pakub MaEUR laia valikut tegevusi oma sotsiaalsete ja pehmete oskuste arendamiseks veelgi. Ma kuulusin komiteesse, mis korraldas rahvusvahelise uurimisprojekti, kus käisime koos tudengite rühmaga Dublinis, Londonis, Münchenis ja Berliinis, tehes samal ajal investeerimisettevõttele uuringuid.

Selle kogemuse ajal sain kindlasti kasu teadmistest, mida meister mulle õpetas. Kuid iga uurimistöö on erinev ja parimate tulemuste saamiseks peate alati kohanema. See sai väga selgeks, kui meil oli vaja hallata kõigi sidusrühmade ootusi ja huve. See kogemus oli väga asjakohane ja aitas mind ka karjääri jooksul. Kuna olin sellest projektist nii inspireeritud, veedan oma viimase aasta turundusmeistri juures MaEURi presidendina. See kogemus avardas kindlasti minu silmaringi ja õppisin veelgi!

Karjäär

Praegu olen Beiersdorfi riiklik kontohaldur. Tegemist on müügipositsiooniga, seega vastutan uute ärivõimaluste loomise ja Beiersdorfi edasise koostöö aluste loomise eest. Minu töö nõuab, et ma hoian tihedat kontakti mitmete suurte kontode ostjatega ja näen, kuidas saaksime ettevõtteid koos kasvatama vastastikku kasulike tehingute tegemisel. Enne praegust töökohta töötasin Mondelez Internationalis, kus täitsin mitmeid turundusülesandeid; oma viimases töökohas Mondelezis vastutasin Côte d'Or tablettide turustamise eest kogu Beneluxi riikides. See hõlmas uute turundusplaanide loomist, turu ja portfelli analüüsi ning strateegia tõlkimist 360 ° aktiveerimiseks.

Lidia Lüttin

"See kapten lubas mul mõelda praktiliselt ja näha, milliseid probleeme tõelised turundajad silmitsi seisavad."

Miks valida turundus

Minu kogemuse kohaselt peate tõesti õppima andmetega töötamist, kui soovite saada tehnikabrändi turundajaks. Lisaks loomingulisele osale põhineb nüüd suur osa turundusest ka andmetel, seega peate saama osata numbreid lugeda, neid analüüsida ja tõlgendada ning selle põhjal plaani koostama. Algselt näib, et turundus maksab raha, kuid andmete abil saate tõestada investeeringu positiivset tootlust. Nii et kui olete huvitatud andmetest, on turundus väga huvitav uuringu valik.

Erasmuse majanduskooli turundus

Erasmuse majanduskoolis turunduse õppimise juures meeldis mulle see, et meil oli päris palju juhtumeid seoses reaalse maailma ettevõtetega. See võimaldas mul praktiliselt mõelda ja näha, milliste probleemidega tõelised turundajad kokku puutuvad. Ma juba ütlesin, et andmetega tegelemine on oluline, nii et seda rõhutatakse ka uuringus koos turundusuuringutega. Mulle pole kunagi varem statistika meeldinud, kuid pärast programmi meeldib see mulle nüüd üsna. Ma arvan, et need kaks elementi on ESE turundusprogrammi peamised omadused ja tugevad küljed.

Lisaks on palju rahvusvahelisi tudengeid ja grupp pole liiga suur. Tegin oma bakalaureuseõppe Saksamaal, kus meil oli 800 inimese klassid, samal ajal kui ESE-s teadsin tegelikult oma aasta jooksul kõiki. Samuti oli alati võimalik professoritega vestelda ja nendega probleeme arutada, mis tegi kogemuse isiklikuks.

Kuidas on minu õpingud mind karjääris aidanud

Praegu olen Bynderi turundusjuht. Bynder pole tegelikult veel tudengite seas tuntud, kuid me töötame selle nimel! Bynder arendab tarkvara, mis võimaldab turundajatel oma turunduskonverentsi luua, leida ja kasutada. Kui ma pärast õpinguid Bynderiga liitusin, oli see alles tehniline idufirma, kus töötas ainult 5 töötajat ja ma olin esimene turundaja. Nüüd on Bynder laienemisetapis ja tal on juba üle 200 töötaja. Vastutan 22 inimesest koosneva turundusosakonna eest, kes tegelevad müügivihjete, tutvustuste ja kaubamärgi loomise jms loomisega. See on väga lahe töö! Meie kliendid on brändijuhid ja teiste ettevõtete turundajad, nii et ma tõesti pean teadma, kuidas turundaja mõtleb. Magister valmistas mind selleks kindlasti hästi ette!

Paul Schuilwerve

"See kapten andis mulle tugeva aluse, millest mul on kasu minu karjääri jooksul"

Miks valida turundus

Turundajana peaks teil olema sisemine väärtus kliendikeskuse seadmise vajadus. See on oluline igas turunduskarjääris, olgu see siis tarbe-, kapitalikaupade või teenindussektori valdkonnas. See nõuab oskusi sellistes valdkondades nagu turundusuuringud, juhtimine ja strateegia. Lisaks sellele peab turundaja olema edukas suhtleja, meeskonnamängija ja tõhus koostöös teiste organisatsiooni sidusrühmadega.

Erasmuse majanduskooli turundus

Ärimajanduse magistrikraad turundusega on spetsialiseerunud minu karjääri jooksul. See on andnud tugeva aluse, millest olen oma karjääri jooksul kasu saanud. Minu igapäevases töös kasutatakse endiselt programmi erinevaid elemente. See on olnud kasulik meie kliendiäri ülesehitamisel, riskide ja hüvede hindamisel ja otsuste tegemisel. Olen jätkuvalt seisukohal, et turundus on inspireeriv ja leian, et kliendid on rahul nende toodete ja teenustega, mida meil pakkuda on. Põhiprintsiibiks on kliendikeskuse olemasolu igas äriettevõttes.

Kuidas on minu õpingud mind karjääris aidanud

Tagantjärele vaadates oli CBV Michigani MBA suvekursus ilmselt kogemus, millel oli oluline mõju minu tehtud karjäärietappidele. Michigani osariigi ülikoolis toimunud vahetusprogrammi ajal külastati ettevõtte sponsoreid, näiteks Proktorit

Oma karjääri jooksul olen alati olnud kirg turunduse ja reklaami vastu ning see on aidanud luua tugeva frantsiisi, mis pangale kõrgekvaliteediliselt tunnustatakse turgu. Sel perioodil võidetud auhindade hulka kuulus mitu korda ka parima kaubapanga auhind. Minu turundustaustal on olnud oluline roll ka selliste ettevõtete juhtimisel nagu Singapore Flyer, Hollandi Rahvusvaheline Kaubanduskoda, Hollandi kaubanduse edendamise nõukogu (NCH) ja Fenedex.


Kulud

  • € 2,060 EMP / ELi üliõpilased *
  • 14 700 eurot mitte-EMP / ELi üliõpilased *

See on seadusjärgne õppemaks Hollandi üliõpilastele, teistele Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riikide, Euroopa Liidu (EL), Šveitsi ja Suriname üliõpilastele, kes vastavad seaduses sätestatud tingimustele.

** See on institutsiooniline õppemaks tasulistele üliõpilastele, kellele kohustuslikku õppemaksu ei kohaldata. Te peate maksma institutsiooni tasu, kui:

  • ei ole ELi, EEA, Šveitsi või Surinamese kodakondsust
  • on lõpetanud Hollandi programmi ja soovivad järgida sama tasemega ühte muud programmi
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... Loe edasi

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. Näita vähem