Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust matemaatika või sellega seotud erialadel
 • Saate oskused ja teadmised oma õpingute rakendamiseks ühiskondlike või teaduslike probleemide lahendamisel
 • Matemaatika distsipliin on tohutu, selles programmis tegelete matemaatika teooriaga ja kasutate neid teadmisi matemaatika alamväljade ja muude teadusharude ristumiskohas.
 • Valmistage end ette teadlase, koolitaja, mudelivalideatori, konsultandi, IKT-spetsialisti, poliitikakujundaja või analüütiku karjääriks

Miks õppida matemaatikat Radboud University ?

Matemaatika magistriprogramm võimaldab teil uurida matemaatika erinevaid alamvaldkondi ja ühendada oma teadmised erialade lõikes. Radboud julgustame seda interdistsiplinaarset lähenemist.

Õppetöö Radboud toimub väikestes, stimuleerivates keskkondades ja teil on palju üks-ühele aega professorite ja lõputööde juhendajatega.

Radboud tudengina teete tihedat koostööd matemaatika, astrofüüsika ja osakeste füüsika instituudi teadlastega, samuti arvutustehnika ja infoteaduste instituudi arvutiteadlastega. Võite saada kasu ka Mastermath programmist, mis võimaldab teil osaleda kursustel ja uurida teadusi koos matemaatikaõpilastega kogu Hollandis.

Meie lõpetajad on analüütikud ja probleemilahendajad, kes teevad panuseid paljudes valdkondades. Enamik leida tööd kohe pärast lõpetamist kas kaubanduses ja tööstuses, finantssektoris, IKTs või juhtimises.

Mida sa õpid?

Meie magistriõppe programm pakub põhjalikku teoreetilist haridust, säilitades samal ajal selge perspektiivi konkreetsete rakenduste jaoks, nagu tõhusa logistika, parema arvu infosüsteemide loomine ja loodusnähtuste süvendatud mõistmine.

Isikliku juhendaja juhendamisel pakub see magistriprogramm teile märkimisväärset vabadust jälgida oma teadusuuringute huve ning keskenduda ja kõige sobivamatele spetsialiseerumistele ja teemavalikutele. Teil on vabadus kujundada oma programm, mis võimaldab teil jätkata kirglikke teemasid.

Hollandi Mastermath

Igal aastal töötavad kõikides Madalmaade ülikoolides matemaatika osakonnad, et töötada välja eri koolitusprogrammidest valitud erikursuste kollektiivne programm. See võimaldab õpilastel kasu saada parimast, mida igal Hollandi matemaatikaõppes on võimalik pakkuda.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Teadlased akadeemilistes või teadusorganisatsioonides
 • Eratööstuse konsultandid
 • IKT- või tarkvaraarendajad
 • Poliitikakujundajad
 • Riskimudelite valideerijad
 • Era- või avalike organisatsioonide analüütikud

Spetsialistid

Meie magistriõpe on tihedalt seotud matemaatika, astrofüüsika ja osakestefüüsika instituudi (IMAPP) uurimusega. Võite valida järgmiste erialade vahel:

 • Teadus ühiskonnas
  See spetsialiseerumine annab teile teadmised, tööriistad ja oskused olla professionaalne vahendaja teaduse ja ühiskonna vahel, saades samal ajal laiema ühiskondliku vaate.
 • Teadus, juhtimine ja innovatsioon
  Ettevõtte ja avaliku halduse maailmas toimuva valdamine: kuidas juhitakse innovatsiooni ettevõtte strateegiates, kuidas valitsus kujundab poliitikat ja kuidas see mõjutab sotsiaalseid väljakutseid.

Vastuvõtutingimused

Matemaatika või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad
Matemaatika magistriõppesse astumiseks on vaja Matemaatika bakalaureusekraadi, mis on samaväärne Hollandi ülikoolidiplomiga (see ei hõlma rakenduskõrgkooli bakalaureusekraadi, hollandi hbo; saksa keeles Fachhochschule). Sisseastumisamet teeb kindlaks, kas rahvusvahelisel tudengil on nõutavad matemaatikateadmised. Sisseastumisamet osutab ka sellele, kas tudeng peab võimalike puuduste kõrvaldamiseks järgima bakalaureuseõppe konkreetseid kursusi.

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥575 (paberil põhinev) või ≥90 (internetipõhine)
 • IELTS skoor on ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Nii Keuzegids Magistriõpe kui ka bakalaureuseõppe programmi juhend Keuzegids Universiteiten on nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldülikooliks. Neljandat korda järjest hinnati seda programmi Hollandis Keuzegids Magistriõpe 2015 (magistriõppekavade juhend) number üks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja 12 645 eurot mitte-EMP üliõpilastele
Deadline
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Welcome to the Faculty of Science