MSc matemaatika erialal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust matemaatika või sellega seotud erialadel
 • Saate oskused ja teadmised oma õpingute rakendamiseks ühiskondlike või teaduslike probleemide lahendamisel
 • Matemaatika distsipliin on tohutu, selles programmis osalete matemaatilise teooriaga ja kasutate neid teadmisi matemaatika alamväljade ja muude teadusharude ristumiskohas.
 • Valmistage end ette teadlase, koolitaja, mudelivalideatori, konsultandi, IKT-spetsialisti, poliitikakujundaja või analüütiku karjääriks

Miks õppida matemaatikat Radboud University ?

Matemaatika magistriprogramm võimaldab teil uurida matemaatika erinevaid alamvaldkondi ja ühendada oma teadmised erialade lõikes. Radboud julgustame seda interdistsiplinaarset lähenemist.

Õppetöö Radboud toimub väikestes, stimuleerivates keskkondades ja teil on palju üks-ühele aega professorite ja lõputööde juhendajatega.

Radboud tudengina teete tihedat koostööd matemaatika, astrofüüsika ja osakeste füüsika instituudi teadlastega, samuti arvutustehnika ja infoteaduste instituudi arvutiteadlastega. Võite saada kasu ka Mastermath programmist, mis võimaldab teil osaleda kursustel ja uurida teadusi koos matemaatikaõpilastega kogu Hollandis.

Meie lõpetajad on analüütikud ja probleemilahendajad, kes teevad panuseid paljudes valdkondades. Enamik leida tööd kohe pärast lõpetamist kas kaubanduses ja tööstuses, finantssektoris, IKTs või juhtimises.

Mida sa õpid?

Meie magistriõppe programm pakub põhjalikku teoreetilist haridust, säilitades samal ajal selge perspektiivi konkreetsete rakenduste jaoks, nagu tõhusa logistika, parema arvu infosüsteemide loomine ja loodusnähtuste süvendatud mõistmine.

Isikliku juhendaja juhendamisel pakub see magistriprogramm teile märkimisväärset vabadust jälgida oma teadusuuringute huve ning keskenduda ja kõige sobivamatele spetsialiseerumistele ja teemavalikutele. Teil on vabadus kujundada oma programm, mis võimaldab teil jätkata kirglikke teemasid.

Hollandi Mastermath

Igal aastal töötavad kõikides Madalmaade ülikoolides matemaatika osakonnad, et töötada välja eri koolitusprogrammidest valitud erikursuste kollektiivne programm. See võimaldab õpilastel kasu saada parimast, mida igal Hollandi matemaatikaõppes on võimalik pakkuda.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Teadlased akadeemilistes või teadusorganisatsioonides
 • Eratööstuse konsultandid
 • IKT- või tarkvaraarendajad
 • Poliitikakujundajad
 • Riskimudelite valideerijad
 • Era- või avalike organisatsioonide analüütikud

Spetsialistid

Meie magistriõpe on tihedalt seotud matemaatika, astrofüüsika ja osakestefüüsika instituudi (IMAPP) uurimusega. Võite valida järgmiste erialade vahel:

 • Teadus ühiskonnas
  See spetsialiseerumine annab teile teadmised, tööriistad ja oskused olla professionaalne vahendaja teaduse ja ühiskonna vahel, saades samal ajal laiema ühiskondliku vaate.
 • Teadus, juhtimine ja innovatsioon
  Ettevõtte ja avaliku halduse maailmas toimuva valdamine: kuidas juhitakse innovatsiooni ettevõtte strateegiates, kuidas valitsus kujundab poliitikat ja kuidas see mõjutab sotsiaalseid väljakutseid.

Vastuvõtutingimused

Matemaatika või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad
Matemaatika magistriõppesse astumiseks on vaja Matemaatika bakalaureusekraadi, mis on samaväärne Hollandi ülikoolidiplomiga (see ei hõlma rakenduskõrgkooli bakalaureusekraadi, hollandi hbo; saksa keeles Fachhochschule). Sisseastumisamet teeb kindlaks, kas rahvusvahelisel tudengil on nõutavad matemaatikateadmised. Sisseastumisamet osutab ka sellele, kas tudeng peab võimalike puuduste kõrvaldamiseks järgima bakalaureuseõppe konkreetseid kursusi.

Kas soovite teada, kas teil on selle programmi vastuvõtmise tingimusi? Võtke meie e-tšekk ja saate kohe ülevaate oma sobivusest: echeck.ru.nl

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL-i skoor ≥575 (paberipõhine) või ≥90 (Interneti-põhine)
 • IELTS skoor on ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Nii Keuzegids Magistriõpe kui ka bakalaureuseõppe programmi juhend Keuzegids Universiteiten on nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldülikooliks. Neljandat korda järjest hinnati seda programmi Hollandis Keuzegids Magistriõpe 2015 (magistriõppekavade juhend) number üks.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem