MSc matemaatilises rahanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Matemaatika sügavus, mida õpetatakse meie matemaatika rahanduse magistrikursuste programmis, peaks varustama teid vajalike oskustega finantssektoris edu saavutamiseks. See võimaldab teil ka jätkata teadustöö karjääri stohhastiline analüüs, finantsmatemaatika ja muudes asjakohastes valdkondades.

Meie matemaatika-rahandus MSc programmi eesmärk on anda teile tugeva matemaatikaoskuste, arvutustehnika ja rahanduse taust, mis on vajalik töötamiseks finantssektoris. Samuti võiks see avada investeerimispanganduse, riskifondide, kindlustusseltside ja suurettevõtete finantsosakondade karjääre.

Oma matemaatikaosakonna osakonna teadmiste põhjal võtavad te põhi moodulid stohhastilises analüüsis ja teooria mõõtmiseks, valides ka valikulised moodulid, mis hõlmavad laiaulatuslikke huvitavaid teemasid, sealhulgas ettevõtte finantseerimine, funktsionaalne analüüs ja varahaldus.

Lisaks sellele on programmi lõpus 14 nädalat pühendatud individuaalsele projektile, mille te lõpetate oma osakonna juhendaja järelevalve all.

Tudengina saate kasu meie arvutuslaborist, millel on spetsiaalne IT-meeskond, mis aitab teil kõigis arvutusküsimustes. Sul on ka kasu 4 miljoni naelsterlingi renoveeritud matemaatikaosakonna hoonega, millel on avar õpilaste tegevusala ja spetsiaalsed kaasaegsed ressursid.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • Viimased uuringud ja parimad tavad
 • Asub 4 miljoni naela renoveeritud matemaatika hoones
 • 14-nädalane individuaalne projekt
 • Spetsiaalse IT meeskonna arvutuslabor

Kes peaks seda programmi uurima?

Matemaatika Finance MSc on suunatud neile õpilastele, kes soovivad arendada oma matemaatilisi oskusi, arvutuslikke tehnikaid ja teadmisi rahanduse kohta, mis viib tööhõiveni paljudes finantssektorites, nagu investeerimispangad, riskifondid, kindlustusseltsid ja suurettevõtete finantsosakonnad, kus matemaatika mängib võtmerolli.

Riiki sisenemise nõuded

Magistriõpe kraad (2: 1 või üle selle) või samaväärne välismaalane kvalifikatsioon kõrgema matemaatilise sisuga ainevaldkonnas.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Meie matemaatika rahanduse MSc eesmärk on pakkuda kraadiõppe õppekava, mis pakub tugeva aluse tööstusharudele olulistes matemaatika valdkondades ja inspireerib teid täitma oma püüdlusi, huvisid ja haridusvajadusi.

Moodulid

Matemaatika Finance MSc hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

Kohustuslikud moodulid

 • Sissejuhatus meetme teooria ja Martingales - 15 ainepunkti
 • Stochastic Models in Finance - 15 krediiti
 • Stokhastiline arvutus ja stokhastiliste hindade teooria - 15 ainepunkti
 • Uurimisprojekt (suvi)

Valikulised moodulid

 • Programmeerimine ja arvutusmeetodid - 15 ainepunkti
 • Regulaarne ja kaootiline dünaamika - 15 krediiti
 • Finantsmajandus - 15 krediiti
 • Funktsionaalne analüüs - 15 ainepunkti
 • PDE-de elemendid - 15 ainepunkti
 • Lie grupid ja Lie Algebras - 15 ainepunkti
 • Staatiline ja dünaamiline optimeerimine - 15 krediiti
 • Varahaldus ja tuletisinstrumendid - 15 krediiti.
 • Corporate Finance - 15 krediiti

Tulevased karjäärivõimalused

Matemaatika rahanduse magistrikraad võib viia tööstuse, finantssektori ja uurimisasutuste suurema hulga tööhõiveartikliteni. Samuti võib see anda ideaalse tausta magistriõppe uurimistöödeks stohhastilises analüüsis, tõenäosusteoorias, matemaatilises rahanduses ja muudes asjakohastes valdkondades.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Näita vähem