Materjaliteadus ja -tehnoloogia on magistriprogramm, mille keskmes on uute materjalide ja nende rakenduste väljatöötamine ja turustamine. Materjaliteaduse õpingud ja ettevõtluse alused on ühendatud toote ja selle tootmistehnoloogia loomisele suunatud tegevustega.

Programm pakub teadmisi materjaliteaduse teoreetilistest põhimõtetest, katse- ja uurimismeetoditest ning materjalide väljatöötamisest ja kujundamisest. Üliõpilaste arendusprojektid tehakse koostöös teaduslaboritega, kus nad teostavad ka oma magistritöö eksperimentaalset osa.

Lõpetajad saavad töötada materjalide arendamise spetsialistidena tootmisettevõtetes ja teadusasutustes, asutada ja juhtida uusi materjale käsitlevaid väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid või jätkata õpinguid doktoriõppes.

University of Tartu kuulub maailma parimatesse ülikoolidesse (QS World University Rankings, THE Rankings). Iga õpilane osaleb laboris ja osaleb labori teadustöös. Õpilased saavad valida Füüsika Instituudi, Keemiainstituudi ja Tehnoloogiainstituudi laborite vahel.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 23 kursust University of Tartuis »

Viimati uuendatud August 30, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
Olemasolevad õppemaksu loobumise stipendiumid
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

University of Tartu - Get to Know Us