Materjaliteadus ja -tehnoloogia on magistriprogramm, mis keskendub uute materjalide ja nende rakenduste arendamisele ja turustamisele. Materjaliteaduse ja ettevõtluse aluste uuringud on kombineeritud toote ja selle tootmistehnoloogia loomise eesmärkidega.

Programm annab teada materjaliteaduse teoreetilistest põhimõtetest, testimis- ja uurimismeetoditest ning materjalide arendamisest ja kujundamisest. Õpilaste arendusprojektid tehakse koostöös teaduslaboritega, kus nad teostavad ka oma magistritöö eksperimentaalset osa.

Lõpetajad võivad töötada materjalide arendamise spetsialistidena tootmisettevõtetes ja teadusasutustes, alustada ja juhtida uusi materjale töötlevaid väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid või jätkata õpinguid doktoriõppes.

University of Tartu kuulub maailma parimatesse ülikoolidesse (QS World University Rankings, THE Rankings). Iga õpilane osaleb laboris ja osaleb labori teadustöös. Õpilased saavad valida Füüsika Instituudi, Keemiainstituudi ja Tehnoloogiainstituudi laborite vahel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 23 kursust University of Tartuis »

Viimati uuendatud February 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
Olemasolevad õppemaksu loobumise stipendiumid
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

University of Tartu - Get to Know Us