MSc meedias ja kommunikatsiooniuuringutes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Selle rahvusvahelise magistriprogrammi eesmärk on pakkuda meedias ja kommunikatsioonis kriitilist lähenemist tänapäevastele sotsiaalsetele, poliitilistele ja kultuurilistele probleemidele . Pakume ajakohaseid suhteid võtmeküsimuste, teooriate ja probleemidega meedia kaasamisel, demokraatias ja kultuurilises kodanikkonnas, meediatööstuses ja loovuses, soos, tervises ja ühiskonnas, publikus, populaarkultuuris ja igapäevaelus. Kursused käsitlevad kaasaegseid arutelusid teadmiste, võimu ja sotsiaalsete suhete üle riiklikes ja riikidevahelistes meediakeskkondades.

Meie õppetöö põhineb rahvusvahelisel ekspertteadmisel kõrgel tasemel, teadusuuringutega juhitud osakonnas (100 parimat, QS World University Rankings õppeainete kaupa 2018). Rõhutame meedia, ühiskonna ja kultuuri teoreetilisi uurimist ja uurimist reaalainete juhtumiuuringute abil, mis on kohandatud meie õpilastele, kellele õpetatakse mitmesuguseid teoreetilisi, kontseptuaalseid ja empiirilisi teadusuuringute vahendeid kursuste ja sõltumatute teadusprojektide segu kaudu. Kursused toimuvad Lundis ja on seotud koostööprojektidega piirkonna valitsusväliste organisatsioonide ja kultuuriorganisatsioonidega.

Meie programmis osalevad õpilased on pärit mitmekesiselt taustalt ja erialastest kogemustest, sealhulgas meedia- ja kultuuritööstustest, vabaühendustest ja heategevussektoritest. Nad arendavad kahe aasta jooksul kultuuridevaheliste kohtumiste ja ideede vahetamise ajal kriitilist mõistmist meedia ja kommunikatsiooni kohta. Õpilased osalevad elavas teaduskeskkonnas, kus me korraldame regulaarselt rahvusvahelisi konverentse, seminare ja üritusi sellistel teemadel nagu meediavabadus. Meie kraadiõppurid korraldavad ja osalevad iga-aastasel sümpoosionil ja raamatusarjas MSc Excellent Dissertations.

Meie rahvusvaheliste üliõpilaste ja vilistlaste kogukond aitab teid ette valmistada teadusuuringuteks ja tööalaseks eluks ning meie lõpetajad jätkavad tööd meedia- ja kommunikatsioonivaldkonnas ning teevad karjääri teadusuuringutes avalikus ja ärivaldkonnas.

Programmide moodulid / kursused

Meie programm sisaldab erinevaid pühendatud teooria- ja meetodikursusi ning valikaineid. Kursuste portfell sisaldab: meediat ja poliitilist kaasatust (15 krediiti), meediapublikut (15 ainepunkti), meediat, tervist ja ühiskonda (15 ainepunkti), meediat ja mitmekesisust (15 ainepunkti), populaarset kultuuri (15 ainepunkti), meediat ja kommunikatsiooni Metoodika (15 ainepunkti), digitaalse meedia uuringud (7,5 ainepunkti), digitaalne etnograafia (7,5 ainepunkti) ja uurimismeetodid (7,5 ainepunkti), muud valikained, välismaal õppimine (30 ainepunkti), praktika (15 ja 30 ainepunkti), magistritöö (30 ainepunkti). Kuni 7,5 ainepunkti teist ametiaega ja 30 ainepunkti kolmandat ametiaega saab asendada valikainete kursustega.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud õpilased on ette valmistatud teadustööga tegelevate karjääride, hariduse, akadeemilise karjääri, meedia- ja kultuuritööstuse, riiklike ja rahvusvaheliste poliitika- ja tootmissektorite, äri- ja avalike teenuste organisatsioonide ning valitsusväliste organisatsioonide kutsealaste võimaluste jaoks. Eelkõige on lõpetajatel kriitilised oskused, mis on vajalikud, et hinnata ja mõista meediat paljudes professionaalsetes ja erasfääri valdkondades.

Lisateavet leiate programmi veebisaidilt: https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SAMKV

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti