Akrediteeritud: IMechE EC

Mehaanikainsenerid on nii üldjuhid kui ka spetsialistid, kellel on nii projektijuhtide, juhtide kui ka innovaatorite jaoks laia asjatundlikkuse ja erialane meisterlikkus. GCU magistriõppe magistriõppe üliõpilane jätkab seda traditsiooni. Programmi eesmärk on laiendada oma põhiteadmisi distsipliini, suurendades samal ajal oma oskusi nii disaini kui ka tootmise spetsialistiga.

Programm töötati välja vastavalt Ühendkuningriigi inseneriteenistuse nõukogu standarditele, mis on ette nähtud professionaalseks inseneriks, tagades, et sisestate tööjõule vastava võime, mida tööandjad väärtustavad. Samuti on akrediteeritud Mehhaanikainseneride Instituut (IMechE). Peale selle pakub meie tööstuslik nõuandekogu tööstusele tugevat sidet.

GCU masinaehitusosakond aitab kaasa olulistele teadusuuringutele erialal, uurides selliseid teemasid nagu materjalid ja tootmine, lõplike elementide analüüs, arvutipõhine projekteerimine ja tootmine ning masina seisundi jälgimine.

MSc Mechanical Engineering õppekava julgustab teid arenema nii professionaal kui ka insener.

  • Ehita oma isiklikud oskused, et edu saavutada meeskonna liige ja juht
  • Avastage selliseid teemasid nagu projekti planeerimine ja metoodika, strateegia ja innovatsioon ning arvutitehnoloogia
  • Ressursside juhtimise ja projekti eesmärkide täitmise praktika
  • Valige spetsialiseerumise kaks võimalust: disain või tootmine

Kui õpetaite inseneritööd GCU-s, siis liituge õppivate ja professionaalide sõbralikuga. Leiad klassikaaslasi ja kolleege, kes on loovad ja ettevõtlikud, pühendunud oma teadmiste kasutamisele, et avaldada positiivset mõju ja edendada ühist kasu.

Graduate väljavaated

Meie lõpetajad hindavad tööandjaid nende karjäärile orienteeritud hoiakuid ja sotsiaalseid perspektiive. Kvalifitseeritud inseneridega, kellel on suur nõudlus, võite oodata suurepäraseid töökoha väljavaateid selles valdkonnas.

Magistriõppe magistriõppe lõpetajad leiavad tööd nafta- ja gaasitööstuses, kaitses, arvutipõhises inseneris ja hoones. Nad töötavad ka mehaanilise projekteerimise, projekteerimise, tootmistehnoloogia ja insenerimüügi valdkonnas.

Mida sa õpid

Programm pakub kahte erialast õppimisvõimalust; Disain ja tootmine. Neil valikuvõimalustel on mitu ühist moodulit, mis kajastavad otseselt professionaalse mehaaniku inseneri tegevust. Õpilased täidavad kaheksa õpetatud mooduleid - neli trimester A ja neli trimester B; ja magistrikraadiga trimester C.

Projekti planeerimine ja metoodika

Valige, arendage ja planeerige MSc uurimisprojekti; uurima ja kriitiliselt analüüsima projektiga seotud kirjandust; tõhusalt tutvustada uurimistulemusi ja suutma rakendada pädeva mõttelaadi kõikidele projekti aspektidele. Lisaks sellele annab moodul hinnangu nende oskuste ja tööstusliku projektijuhtimisega seotud suhetele.

Strateegia ja innovatsioon

Hinnake ja uurige strateegia ja innovatsiooni kontseptsioone ja rakendusi organisatsioonilise dünaamika, globaalsete turgude, muutuste juhtimise ja häirivate tehnoloogiate suhtes.

Arenenud arvutipõhine tehnika

Ülevaade kogu toote kavandamisest ja tootmisprotsessist. See saavutatakse edaspidigi õpilaste teadmiste ja CAD / CAMi ja simulatsioonitehnikate rakendamise võimega insenerikomponentide projekteerimisel ja valmistamisel. See protsess integreeritakse projekteerimisetapist kuni tootmiseni ja sisaldab suurt juhtumianalüüsi.

Seisundi jälgimine

Kompleksne ülevaade edukat seisundi jälgimise vajadustest, mis põhinevad kaubanduslikult kättesaadaval süsteemil. Mõõdukalt on sisse viidud ka tehisintellektite ja neuralvõrkude rakendamine andmeanalüüsi abistamiseks. Juhtumiuuringutes uuritakse tekkinud kommertsprobleeme ja kasu, mida see tehnoloogia pakub kulude kokkuhoiu ja ohutuse osas.

Projekt

Projekt on vahend õpilase ja tehnilise ringkonna teadmiste ja teadmiste laiendamiseks mõnes spetsialiseerunud valdkonnas. See teenib oma pikkuse, keerukuse ja ranguse tõttu sobiva vahendina üliõpilasel personaalse, suhtlemisoskuse ja suhtlemisoskuse laiendamiseks. Lisaks aitab see arendada ja laiendada mitmesuguseid kõrgetasemelisi mõtlemisoskusi, sealhulgas analüüsida ja sünteesida oskusi ja annab õpilasele võimaluse näidata algatusvõimet ja loovust olulisel tehnoloogilises töös.

Spetsialistid (disain)

Rakendatud termodünaamika ja arvutuslik vedeliku dünaamika: see moodul ühendab vedeliku voolu ja soojusülekande täiustatud teooria arvutusmeetoditega, mida rakendatakse arvutusvee dünaamikas (CFD). CFD-de kasutamist ja piiramist uuritakse kontekstis ja kaubanduslikult saadaval olevat CFD paketti kasutatakse inseneri probleemide ja hinnatud lahenduste lahendamiseks.

Advanced Engineering Mechanics (struktuurid): See moodul annab teadmisi arenenud insener mehaanika, nagu näiteks kestade teooria, murru mehaanika, roide, plastilisus, lõtvumine, komposiit struktuurid ja maatriks struktuurimeetodid.

Advanced Engineering Mechanics (Dynamics): see moodul annab teadmisi arenenud insener mehaanika, nagu näiteks ühe ja mitme astme vabadus süsteemide analüüsimise üldist sundi tingimusi, vastus spektrid ja juhuslik vibratsioon.

Spetsialistid (tootmine)

Hoolduse juhtimine. See moodul pakub põhjalikku ülevaadet usaldusväärsusega keskendunud hooldus- ja üldiste hooldusstrateegiate teooriast ja praktikast. Hooldus peab reageerima kasvavale survele, et saavutada kõrge taime kättesaadavus ja kasvav teadlikkus selle mõjust toodete kvaliteedile, ohutusele ja keskkonnaküsimustele. See moodul uurib põhilisi mooduleid kaasaegse hooldusprogrammi väljatöötamiseks tootmis- ja töötlemiskeskkonnas.

Tootmisjuhtimine: selle mooduli aluseks olev filosoofia on kriitiline põhjalik ülevaade tootmis- ja operatsioonide juhtimise tehnikadest. Samuti uuritakse tänapäevaseid tootmistehnoloogiaid, nagu FMS, CADCAM ja CIM. Samuti uuritakse, kuidas neid tehnoloogiaid saaks rakendada.

Eetika, ohutuse ja ohutuse juhtimine: see moodul annab üliõpilasele: hea tervise ja ohutuse töö seaduse ja selle alusel kehtestatud eeskirjade alusel. Samuti hõlmab see võrdlust rahvusvaheliste ohutussüsteemidega, arusaamist põhimõtetest, mis kehtivad seadmete ja seadmete ohutuks projekteerimiseks ja tööks ning ohutuks töökeskkonnale, mõistmise vajadusest lühiajalise ja pikaajalise planeerimise järele, et minimeerida suurte seadmete või töökoha ohutuse tagajärjel tekkinud kahju. mõista eetilist tööd ja eetilise käitumise koode.

Märkus. Need täiustatud moodulid pakuvad üliõpilasel põnevat võimalust omandada edaspidiseid teadmisi moodsa tarkvara üle mehaanilise disaini ja tootmise, sealhulgas 3D-modelleerimise ja analüüsi ning tootmise simulatsiooni ja juhtimise valdkonnas.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia auhinnaklass 2: 2 (või samaväärne) sobivas mehaanika- või tootmistehnikavaldkonnas.

Muu akadeemiline ja kutsekvalifikatsioon

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

  • inglise keel
  • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Miks valida see programm?

Mehhatroonika magistrikraad on oma tööstusharu nõuandekogu kaudu väga tugevate tööstuslike sidemetega. Kool osaleb paljudes masinaehituse valdkonna teadustegevustes. See sisaldab; täiustatud materjalid ja tootmisprotsessid, lõplike elementide analüütikud, arvutipõhine projekteerimine ja tootmine ning masina seisundi jälgimine.

Kutsealane akrediteerimine

Nende magistrivõimaluste väljatöötamine on otseselt vastuseks Ühendkuningriigi inseneride nõukogu (UK-SPEC) professionaalse pädevuse võrdlusnõuete täpsustamisele. See programm on akrediteeritud Mehhaanikainseneride Instituudi (IMechE) poolt.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Hindamismeetodid

Õpetatavaid mooduleid hinnatakse kas ainult kursuste või kombineeritud kursuste ja eksamiga. Hilisemas ca ja viimases märgis määratakse kahe elemendi kaalutud keskmise järgi. MSc projekti hinnatakse projekti aruannete, praktiliste toimingute ja elektroonilise esitluse kaudu.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

Viimati uuendatud July 31, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev