MSc mehaanilises ja lennundustehnikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

 • Magistrikraad (MS)
 • Magistrikraad (MEng)

114876_1.jpg

Rutgers 'mehaanilised ja lennundusinseneri kraadiõppe programmid pakuvad dünaamilisi võimalusi täiustatud koolituseks ja teadustööks intellektuaalselt ja akadeemiliselt stimuleerivas keskkonnas. Osakonna lõpetajad on hästi ettevalmistatud edukaks karjääriks tööstuses, valitsuses ja akadeemilistes ringkondades.

Meie osakonnas on 28 rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõudu, kes koos teiste osakondade erakordsete professoritega õpetavad ja viivad läbi tipptasemel uurimistööd laia teemadel. Programmi üliõpilased võivad spetsialiseeruda:

 • Disain ja juhtimine
 • Tugev mehaanika
 • Materjalid ja struktuurid
 • Vedeliku mehaanika
 • Termoteadused

Kraadi valikud

Mehaanilistel ja kosmosetehnika inseneridel on mitu magistrikraadi valikut. Meie Master of Engineering kraadi on terminali kutsekraad, mis on mõeldud peamiselt tööstuses või valitsuses töötavatele spetsialistidele. Õpilased meie doktoritööpõhises magistrikraadi programmis lõpetavad oma kraadi teadustööga.

MS (doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõutud 30 krediiti on 24 krediiti kursuste, vähemalt viie 3-krediidi (15) MAE kraadiõppe kursused ja kuus teadustöö krediiti ning kirjaliku ja eduka avaliku kaitsega.

MEng (mitte-doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programm eeldab 30-kursuse krediidi ja projekti lõpuleviimist ning lõplikku suulist eksami ja projekti alusel koostatud aruannet. 30 nõutavast kursusest peab olema vähemalt seitse kolmekursust (21) MAE kraadiõppekursustel.

114878_2.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

 • Väga interdistsiplinaarne, integreeriv lähenemine haridusele ja kraadiõppele
 • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond
 • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni, DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal
 • Tihedad sidemed ja juhtivate tööstusharude lähedus
 • Taskukohane õppemaksu ja mitu stipendiumi ja stipendiumi
 • Rutgers Global pakub täielikku toetust viisade ja dokumentide tagamisel
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik