MSc mereimetajate teaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Marine Mammal Science valmistab ette õpilasi professionaalseks karjääriks mereimetajate uurimisel ja kaitsmisel. See on ainus teadusuuringutega seotud MSc kraad selles populaarses õppeaines kogu maailmas ning seda õpetavad Sea Mammal Research Unit ja Scottish Oceans Institute juhtivad eksperdid.

Magistriõpe Marine Mammal Science on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib Sea Mammal Research Unit (SMRU), ainus Ühendkuningriigi asutus, mis on pühendatud eranditult mereimetajate uurimistööle, ning kasutab ülikooli Šoti ookeanide instituudi kvantitatiivset ja mitmekülgset akadeemilist kogemust (SEEGA MA).

Tähtsündmused

 • Kuigi see programm keskendub mereimetajatele, hõlmab see kvantitatiivseid mereökoloogia ja loomade käitumise teemasid.
 • Moodulid hõlmavad intensiivset kvantitatiivsete tehnikate õpetamist (näiteks statistiline modelleerimine ja GIS) ning rakendusuuringute meetodeid, sealhulgas uuringute tehnikate praktiliseks praktikaks (ilma lisatasuta).
 • Õpilastel on põnev võimalus läbi viia välitööd ja koolitust Antarktikas vabatahtliku mooduli osana polaarses ökoloogias (mis nõuab olulise ekspeditsioonitasu täiendavat tasumist). Vaadake õpilaste Antarktika ekspeditsiooni blogi.
 • Õppekava täiendavad täiustatud valikumoodulid bioloogilise, bioakustika, käitumise ja tunnetuse aktuaalsetes uurimisvaldkondades ning rahvastiku bioloogias.
 • Stimuleerivad väikesed klassid, keskendudes õpilaste juhitavale, kogemuslikule õppimisele.

Õppetöö formaat

Kursus koosneb kahest õpetatud semestrist, millele järgneb sõltumatu uurimisprojekt, mis lõpeb 15.000-sõna väitekirja ja plakati esitlusega. Uurimisprojekt toimub kogu aasta jooksul, pöörates erilist tähelepanu viimase kolme kuu jooksul juunist augustini.

Modulaarne õppekava on välja töötatud sidusaks, pakkudes tulevase karjääri jaoks integreeritud koolitust teaduslikus uurimistöös, juhtimises või säilitamises. Õpetamine toimub loengute, seminaride, arutelude, õpikodade ja õpetuste vormis. Praktika hõlmab laboritööd, välitööd, modelleerimist ja arvutipõhist andmete analüüsi. Klasside suurused sõltuvad moodulist 5 kuni 30 õpilast. Keskendutakse väikesemahulistele õpetustele, et õpilased oleksid individuaalselt toetatud ja kui vajatakse abi.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Mereimetajate kaitse ja majandamine: uurige inimese ja mere imetajate koostoimet.
 • Mereimetajate bioloogia põhimõtted: tutvustatakse mereimetajate zoogeograafiat ning morfoloogilisi, füsioloogilisi ja käitumuslikke kohandusi, mis on võimaldanud sellel mitmekülgsel rühmal edukalt koloniseerida kõik maailma ookeanid ja mõned magevee süsteemid
 • Bioloogide matemaatiline ja statistiline modelleerimine: rakendab matemaatilisi ideid bioloogia küsimustele, tutvustab meetodeid mudelite paigaldamiseks bioloogilistele andmetele peamiselt R tarkvara abil.

Valikuline

Õpilased valivad 2. semestril kolm valikulist moodulit. Valikulised moodulid nõuavad minimaalselt viie õpilase pakkumist.

 • Täiustatud bioakustika mereimetajate teadusele: mereakustika uurimiseks kasutatavate meetodite teoreetiline ja praktiline rakendamine.
 • Bioloogilise õppe praegused küsimused: tutvustab füüsikaliste ja bioloogiliste andmete logimise ja edastamise teooriat ja praktikat looma külge kinnitatud siltidega.
 • Praegused probleemid mereimetajate käitumises: praegused vaated ja hiljutised edusammud mereimetajate sotsiaalse käitumise ja tunnetuse uurimisel.
 • Loomade arvukuse hindamine: tutvustatakse eluslooduse populatsioonide uuringumeetodite peamisi liike; õpetavad CREEMi ja Matemaatika ja Statistika Kooli eksperdid.
 • Mereimetajate populatsiooni bioloogia: populatsiooni dünaamika, populatsiooni geneetika, trofilised koostoimed ja ruumiline dünaamika.
 • Predator-ökoloogia Polari ökosüsteemides: Lõuna-Argentiinas ja Antarktikas asuv väljaõppekursus (nõuab tasu, mis katab kõik kulud, sealhulgas reisi- ja majutuskulud).

Väitekirja ja uurimisprojekt

Õppeaastal läbivad õpilased uurimisprojekti, mis kulmineerub 15 000-sõna väitekirjaga ja plakati esitlemisega magistrantide konverentsil. Projektid võivad hõlmata mõningaid välitöid, kuid keskenduvad peamiselt olemasolevate andmete analüüsile. Projektide üle teostab järelevalvet SMRU töötajad, kuid neid võib teostada teiste institutsioonide töötajate ühise järelevalve all. Õpilased saavad valida erinevate juhendajate pakutud projektide hulgast ja osaleda aktiivselt ka oma projektikava koostamisel.

Kui õpilased ei soovi MSc-i väitekirja täitmist lõpetada, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Valides väljapääsupreemia, lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MSC asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Kursuse lõpetanud on lõpetanud doktorikraadi või töötanud teadustöötajatena valitsusasutustes, tööstuses, keskkonnaalastes konsultatsioonifirmades või merekeskkonna kaitseorganisatsioonides ning akadeemilistes asutustes kogu maailmas.

Lõpetajad saavad samuti osa suurest ja kasvavast vilistlasvõrgustikust, kus paljud õpilased jätkavad teadustöötajaid kas St Andrewsis või rahvusvahelise koostöö raames. SMRU on pidanud professionaalsetel konverentsidel tähelepanuväärseid vilistlaste kokkutulekuid ning lõpetajad suhtlevad omavahel magistrikursuste spetsiifilise Facebooki grupi kaudu.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Esimene või ülemine 2.1 (Autasud) bakalaureuse kraad või samaväärne bioloogiateaduses. Teised teadus-, inseneri- või matemaatikakraadid võivad olla vastuvõetavad; palun võtke kooliga ühendust, kui te ei ole kindel oma kvalifikatsioonis. Kui õppisite oma esimest kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemisnõudeid.
 • Koolitus kõrgtasemel matemaatikas ja statistikas (vähemalt UK koolis AS / A, kõrgem, rahvusvaheline küpsustunnistus või samaväärne).
 • Väga head algtaseme IT-oskused, sealhulgas tekstitöötlus, arvutustabeli kasutamine, e-post ja internet.
 • Inglise keele oskus.

Lisaks ülaltoodud miinimumnõuetele on taotlejatel väga soovitav:

 • eelneva töökoha, projekti või vabatahtliku tööga seotud asjakohane valdkonna- või laborikogemus.
 • täiendavad IT-oskused, nt programmeerimine, andmebaasi tarkvara ja analüüsimiseks mõeldud statistilised paketid (näiteks MATLAB, SPSS, SAS või R).
 • sihtotstarbelised arvutus- või statistikamoodulid ülikooli tasandil.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • viidi lõpule Marine Mammal Science'i taotlusvorm 2019 (Word).
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem