MSc mereteaduses ja kliimamuutustes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Näost näkku tänavu septembris

University of Gibraltar on pühendunud suurepärase isikliku ja osaluspõhise õpikogemuse pakkumisele. Seda programmi tarnitakse näost näkku ja ülikoolilinnakus alates septembrist 2020. Selle ühe ülikoolilinnaku paigutus, range füüsilise distantseerumise poliitika ja väikesed klassisuurused tähendavad, et väldite suuremaid rahvahulki ja vähendate nakatumise ohtu. Meie ühe ülikoolilinnaku paigutus ja väikesed klassi suurused tähendavad, et väldite suuremaid rahvahulki ja vähendate nakatumise ohtu.

Liituge meiega, kui olete selleks valmis

Oleme valmis teid ülikoolilinnakus vastu võtma selle aasta septembris, kuid mõistame ka seda, et Covid-19 võib mõjutada reisiplaane ja mõne viisataotluse esitamist edasi lükata. Kui teil ei õnnestu programmi alguseks Gibraltarile pääseda, anname teile valiku registreeruda esialgu praktiliselt, st võite meiega liituda, kui olete selleks valmis.

Lugege University of Gibraltar isiklikku õppemaksu lubadust: href = "https://www.unigib.edu.gi/face-to-face-teaching-as-from-september/

Selle kursuse kohta

See täis- või osalise tööajaga interdistsiplinaarne programm on kujundatud ja tarnitud ekspertide ja teadlaste poolt ning see ühendab teoreetilise õppe praktilise, valdkonnapõhise tööga. Te katate spetsialistid ja omandate oskused, mis on vajalikud mereökosüsteemide säästva arengu keerukate probleemide lahendamiseks.

Gibraltari vägivaldne asukoht, ainulaadne asukoht mere bioloogiliste uuringute jaoks, lisaks juurdepääsu tipptasemele rajatistele ja õppevahenditele meie Europa Point Campus pakub loomulikku laborit oma õpingute jaoks. Straits ja nende ümbrus on juba ammu tunnustatud oma mere bioloogilise mitmekesisuse poolest.

Teil on võimalik valida täisajaga või osalise tööajaga õppimine ning teil on vabadus valida väljapääsupreemia (kraadiõppe tunnistus, kraadiõppe diplom või täielik magistrikraad).

Programm põhineb mitmetel moodulitel, mis suurendavad erialast taset.

 • Programmi esimene osa keskendub okeanograafiale ja merebioloogiale, uurimisoskustele ja -meetoditele, merekaitsele, jätkusuutlikkusele ja mereökosüsteemide haldamisele.
 • Teises osas keskendutakse kliimamuutuste mõjudele, eriti kliimamuutustega kohanemisele ja ökosüsteemipõhisele katastroofiohu vähendamisele.
 • Magistriprogrammi viimane osa hõlmab sõltumatut ja originaalset uurimisprojekti, mida hinnatakse väitekirja ja viva kaudu.

Te teostate oma uurimisprojekti, töötades otse University of Gibraltar teadlastega ja väliste spetsialistidega. Teadusuuringute projekti võib välismaal läbi viia.

Kursuse struktuur ja soovituslik ajakava

107424_rsz_120190109llppdaycbndfjztu_i5hlj_large.png

CATS = krediidi kogumise ülekande skeem, kus 1 CAT = 10 tinglik (kontaktisiku) õppetund

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, peate olema inglise keele oskuse tõendamiseks üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • IELTS: 6,5 minimaalselt 6,0 oskust
 • Cambridge inglise keele oskuse tunnistus (CPE): Hinne C
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): Hinne B
 • Inglise (akadeemiline) Pearsoni test: 60 koos iga komponendi 51-ga
 • IBT TOEFL: 90, mille alamtüüp pole alla 17

Sisenemisprofiil

 • Vähemalt teise klassi autasude kraad (eelistatud on 2,1) või samaväärne vastavas õppeaines. Taotlejad teistelt erialadelt, kellel on 2: 1 või 1 või kellel on 2,2 kraadi vastavas aines, kuid millel on oluline asjakohane / asjakohane töö- / elukogemus (vähemalt kaheaastane töö- / elukogemus, mida ülikool peab ülikoolis sobivaks sisenemise miinimumkriteeriumide täitmist) julgustatakse kohaldama.
 • Vähemalt hea keskkooli matemaatika ja inglise keel (GCSE, klass C või samaväärne). Tõestatud IKT oskused tekstitöötluses, andmebaasi haldamises, e-posti ja internetis on nõue. Õpilased peavad samuti suutma oma ideid tõhusalt kirjalikult, aruteludes ja meedia esitlustes edastada.

Pakkumised põhinevad kvalifikatsioonide või prognoositud klasside kombinatsioonil, taotleja isiklikul avaldusel ja viidetel.

Varasemate õpingute / kogemuste akrediteerimine (APLE)

Üliõpilastele, kes suudavad tõendada, et nad on osalenud sarnastes programmides, saanud samaväärseid auhindu ja / või ulatuslikke erialaseid kogemusi, võidakse anda APLE ja nad võivad programmis osaleda PGDip tasemel.

Mittestandardsed sisenemisnõuded

Alternatiivse sisenemise PGCerti tasemele võib saavutada programmiga (nt merekeskkonna uuringud, valitsuse kavandamine, keskkonnamõjuga seotud töö, valitsusväliste organisatsioonide või rahvusvaheliste agentuuride töö) piisavalt dokumenteeritud ulatusliku töökogemusega (nt> 1 aasta). Sellistelt taotlejatelt võidakse nõuda diskursiivset aruannet selle kohta, miks see kogemus on asjakohane.

Kui teil on ülemeremaade kvalifikatsioon, saate kontrollida nende võrreldavust Ühendkuningriigi samaväärsusega Ühendkuningriigi riikliku tunnustamise teabekeskuse (NARIC) kaudu, kes pakub nõustamisteenust.

Tasud

 • Kodu: £ 7,750
 • Rahvusvaheline: £ 15.000

Rakenda

Taotlused 2020/2021 õppeaastaks avatakse oktoobris 2019. Kandideerimise tähtaeg on juuni 2020 .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry- ... Loe edasi

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry-led courses ensure you’re getting the skills that employers are looking for, while our smaller class sizes give you the space to explore big ideas. Näita vähem