DNA ja valk on inimese keha salastatud koodid. Kodeeri dekrüpteerige ja saate ülevaate keha protsessidest. Kell Radboud University pakume multidistsiplinaarse magistriõppe programmi Molecular Life Sciences. Keemia-, bioloogia- ja meditsiinitehnoloogia liideses töötades uurite mitte ainult molekulide ja rakkude aluspõhimõtteid, vaid ka nende rolli tervises ja haigustes. See kombinatsioon teaduslikest teemadest, mida tõlgitakse meditsiinilisteks tagajärgedeks ja lahendusteks, on ainulaadne Hollandis.

Spetsialistid

Saate valida selle programmi erialade hulgast:

  • Elu keemia
  • Teadus ühiskonnas
  • Teadus, juhtimine ja innovatsioon

Programm

Programmi struktuur on järgmine:

  • Kaks praktikat, mis koosnevad praktilistest uuringutest ja kirjalikust aruandest (36 EÜ), teoreetilisest komponendist (3 EÜ) ja kirjandusteadetest (6 EÜ), mis koosnevad erinevatest osakondadest,
  • Kursused, mis vastavad teie valitud uurimisteemadele ja valitakse ulatuslikust magistritaseme kursuste loendist (30 EÜ)

787_RU-Restaurant-square.jpg

Tippteadlased

Programm on tihedalt seotud kahe instituudiga, millel on suurepärane rahvusvaheline maine: Molekulide ja Materjalide Instituut ning Nijmegeni Molekulaarbioloogia Keskus. Te sisenete dünaamilisele uurimiskeskkonnale, töötaksite tippteadlastega, saate teada oma distsipliini viimastest arengutest ja uurida kõige kaasaegsemates laborites. Tänu koostööle naaberülikooli meditsiinikeskusega toimub pidev labori ja kliinilise vahetuse vahetus.

Suur vabadus

Teile antakse märkimisväärne vabadus oma huvide jälgimiseks. Kaks praktikat on programmi keskmes. Te valite spetsialiseerumise ja liitute sellega seotud uurimisgrupiga, näiteks antropogeneetika, molekulaarbioloogia, farmakoloogia, neurobioloogia või bioinformaatika. Teil on oma isiklik juhendaja, kes aitab teil otsustada, milliseid teemasid ja teadusuuringuid järgida. Teie teine ​​internatuur on koos teise uurimisgrupiga. Samuti saate valida internatuuri välismaal või ettevõtte sees. Oma valiku tegemisel saate kasu meie teadlaste ulatuslikest rahvusvahelistest võrgustikest.

Karjääri väljavaated

Enamik lõpetajaid jätkab doktorikraadi läbimist Nijmegenis, mõnes teises Hollandi ülikoolis või välismaal. Igal aastal on meie uurimisinstituutidel mitmeid vabakutselisi doktorikraadi. Mõned leiavad tööd farmaatsiatööstuse, eratööstuse või teadusorganisatsioonide teadurina või juhina.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Bakalaureusekraad molekulaarbioloogia või sellega seotud valdkonnas.

Teie kraad peab olema samaväärne Madalmaade ülikooli diplomi, millel on piisavalt multidistsiplinaarset baasi eriti keemia ja bioloogia ning mõned füüsika-ja matemaatika. Eksamikomisjon määrab kindlaks, kas rahvusvahelisel üliõpilasel on nõutavad teadmised vastuvõtmiseks või kui ta peab bakalaureuseõppes osalema konkreetsetel kursustel, et kõrvaldada võimalikud puudused.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomi inglise keele emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor ≥90;
  • IELTS skoor on ≥6,5;
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Uurimismetoodika taust

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja 12 645 eurot mitte-EMP üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date