MSc mood ja luksusturundus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Asub Barcelona südames, ühes populaarseimas moepealinnas, pakub MSc Fashion & Luxury Marketing teile kompetentsi, mis on vajalik rangete juhtimisoskustega moe- ja luksusturundusstrateegiate kavandamiseks ja läbiviimiseks.

Praktiliselt keskendunud ja rahvusvaheliselt orienteeritud programm arvestab juhtivate praktikute ja rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõududega, et anda laiem ettevõtlusperspektiiv.

Kursuse ajal saate ka praktilist praktikat valikulise 4–6-kuulise praktika ajal riiklikes ja rahvusvahelistes parimates ettevõtetes. Veelgi enam, isikupärastatud juhendamisprogramm aitab teil leida oma ideaalse professionaalse tee.

Selle MSc programmi valimise põhjused

Kogenud teaduskond

Meie programmi õpetab väga kogenud õppejõud, mis koosneb maailmatasemel teadlastest ja tööstusespetsialistidest , kellega koos saate reaalse lähenemise moe- ja luksusettevõtetele.

Teooria rakendamine praktikas

Kui otsustate meie programmi uurida, tegelete kõrgelt rakendatavate tegevustega, näiteks juhtumianalüüsidel põhinevad arutelud, projektide konsulteerimine reaalsete ettevõtetega, praktilised töötoad ja valikuline 4–6-kuuline praktika .

Pehmete oskuste tunnistus

See tunnid, mis on manustatud programmi tundidesse, võimaldavad teil omandada peamised pehmed oskused, mida moemaailm praegu nõuab . Meie õppejõud pakuvad koostöös TBS karjäärialustajaga teile isikupärastatud juhendamise tööriistu, et arendada oma karjääri turunduse juhtimises.

Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet

Enam kui 91% meie magistrantidest leiab töö 4 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist ja see arv tõuseb 97 kuu ni 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist .

Barcelona, tippmoe keskus

Disaini ja innovatsiooni tipptasemel on linn kogu maailmas üha enam tuntud kui üks kümnest moe- ja luksuspealinnast ning mängib ülemaailmsel areenil mõnda suurimat kaubamärki.

Programmi sisu

MSc moe- ja luksusturundus toimub üle kolme semestri ja hõlmab järgmisi kursusi:

 • Turundusinfo ja uuringud
 • Strateegiline ärijuhtimine
 • Integreeritud turunduskommunikatsioon
 • Rahvusvaheline äriarendus
 • Luksuslike turgude ja tarbijate mõistmine
 • Turundusstrateegiate rakendamine
 • Jae- ja müügikanalid
 • Uurimismeetodid ja ettevõtluse põhioskused

Eksklusiivse funktsioonina sisaldab meie magistriprogramm järgmisi põhikursusi:

Pehmete oskuste tunnistus

Lihvige oma käitumis- ja suhteoskusi ning hankige juhtimise ja juhtimise tipptaseme tunnistus.

Ettevõtte nõustamismissioon

Tehke maineka TBS-i partnerfirma nimel nõustamisülesanne.

Magistritöö

Siit saate teada, kuidas valida ja rakendada rangeid teaduslikke meetodeid, tööriistu ja arutluskäiku oma äritegevuse valdkonna keerukate probleemide lahendamiseks.

Vabatahtlik praktika

Tehke vabatahtlik 4–6-kuuline praktika rahvusvahelises või rahvusvahelises ettevõttes.

Vastuvõtutingimused

 • Ole programmi alguskuupäeval ≤ 33 aastat vana .
 • Hoidke või tõenäoliselt omate bakalaureuse kraadi akrediteeritud ülikoolis.
 • Esitage ametlikult tunnustatud inglise keele tunnistus, mis on samaväärne C1-ga .
 • Kas vastuvõtuvestlus .

Lisateavet vastuvõtuprotsessi kohta leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achiev ... Loe edasi

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achieved by only 1% of business schools in the world. These accreditations are a global benchmark of quality awarded by independent international bodies based on several years of audits and quality assurance standards. Näita vähem