MSc moodsa ja elustiili turunduse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tulevikus keskenduv programm, mis uurib muutuvat moetööstust ning moe- ja elustiili integreerimist.

Moetööstus on dünaamiline, kus mõnes sektoris on müüki aeglustunud, kuna tarbijad suunavad oma kulutused elustiili kaupadele ja kogemustele.

Selle parandamiseks on turul tekkinud elustiili markeeringud, kus moeartikleid müüakse koos näiteks tehnikatooteid, kellasid ja kodutarbeid koos kaupluse kogemustega, nagu joogatundid. Need kaubamärgid kujutavad endast tooteid või teenuseid, mis hõlmavad üksikisiku huve ja hoiakuid ning püüavad innustada ja suunata tarbija eluviisi.

Harrastades need muudatused, MSc mood ja elustiili turunduse programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad erialaseid teadmisi brändi arendamise, ostmise, turunduse, digitaalse ja sotsiaalse meedia turunduskokkuvõtete, jaemüügikogemuse, disaini ja trendi otsuste tegemise ning ühendatud tarbija mõistmise kohta.

Tuginedes uusimatele uuringutele selles valdkonnas, saavad õpilased disainijuhtimise ja trendianalüüsi, brändingu, kogemusliku jaemüügi, tarbijate käitumise ja turundusteadmiste spetsialistidena kõik moodi ja elustiili kontekstis.

Õpilastel on siis võimalus uurida seda teooriat praktilises kontekstis töökogemuse, tööstuse külastuste, külalisesinejate ja elavate projektide kaudu.

Graduate väljavaated

Pärast selle programmi lõpetamist liidetakse üliõpilased British School of Fashion valimisakadeemia rühmas, kellest paljud tegelevad globaalse kohalolekuga, moetööstuse kõrgemal tasemel.


Mida sa õpid/>


Mood ja elustiili mark Lab/>

Uurib uute kaubamärkide väljaarendamist ja turule toomist. Sisaldab brändi identiteedi mõõtmeid, brändi positsioneerimist, tootemargi kuvandit, brändi väärtust, kaubamärgistrateegiaid, kultuuridevahelist kaubamärki; brändingute jätkusuutlikkus.

Mood ja elustiili turundus: teooriad ja kontseptsioonid

Turunduse peamised, strateegilised ja kommunikatsioonielemendid. Sisaldab digitaaltehnoloogiate rolli ja tagajärgi, arvestab digitaalses keskkonnas tegutsejate turustamisega kaasnevaid tagajärgi, võimalusi ja väljakutseid.

Consumer Insights

Uurib tarbija teadlikkust ja seda, kuidas ta teavitab turundustegevust ja selle rolli turunduse otsustusprotsessis. Tarbekunäitajate mudelid vaadeldakse strateegiliste otsuste tegemise ja tarbijate käitumise kontekstis.

Karjääri planeerimine ja professionaalne areng

Annab õpilastele võimaluse tuvastada oma oskused, väärtused ja huvid ning sobitada need moodi ja elustiili turundustöötajate nõutavate teadmiste, oskuste ja võimetega.

Mood ja elustiili jaemüügikogemused

Uurib nii virtuaalse kui ka füüsilise (nt kolmanda koha jaemüügi) kogemusliku jaemüügi põhikontseptsioone ja teoreetilisi aluseid.

Fair Fashion

Hõlmab ostu-, müügi- ja turustusfunktsioone ning vajadust jätkusuutlikkuse järele nende ülesannete ja erinevate sidusrühmade rolli järele jätkusuutlikul moel. Paistab tootmis- / tarbimispiirkonda ja kuidas seda saab säästvamalt hallata. Uuritakse ka elukindlustuse lõppu ja sellega seotud logistikaalaseid kaalutlusi ringlussevõtuga tegelemisel.

Trendi ja disainilahenduse otsused

Uurib disaini ettevõttele kohaldamise etappe. Sisaldab disainiteooriat

Uurimismeetodite tutvustus

Tutvab õpilasi teadusuuringute lähenemisviiside ja ajahaldamise oskusi, mis on nende uurimisprojekti jaoks olulised. Moodul annab olulisi teadmisi uurimusliku disaini kohta võtmevaldkondades ja võtab kriitilise perspektiivi alternatiivsete uurimustoodete võrdlemisel ja kontrastsemisel.

Uuringuprojekt

Programmi viimane osa annab õpilastele võimaluse viia läbi põhjalik uurimus õpilaste valitud alal.


Riiki sisenemise nõuded/>

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

Inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta akadeemilistele nõuetele, võivad saada Glasgowi ülikoolilinnakust INTO Glasgowi pre-Magistriõpe programmi. Selle INTO kursuse edukaks lõpetamiseks nõutavate tasemetega on tagatud GCU Londonis asuva õppekava kohase tingimuste pakkumine.

Kui te ei täida inglise keele nõudeid, võite saada meie eelseisva inglise programmi, mida õpetatakse meie Londoni ülikoolilinnakus.


Tasud ja rahastamine/>

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus.

Õppemaks 2018/19

Rahvus

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda.

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leadi ... Loe edasi

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leading-edge education, research and consultancy. Näita vähem