MSc multimeedium telekommunikatsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tehisintellekt (AI) mängib meie elus üha tähtsamat rolli, sest paljud traditsioonilised töökohad asendatakse eeldatavasti AI-tehnoloogiaga töötavate masinatega.

See programm annab teile võimaluse saada juhiks selles dünaamilises tehnoloogiapõhises ajastu, andes teile erialateadmisi AI-tehnoloogiate kohta, sealhulgas sügav õppimine, arvuti nägemine ning piltide ja videotöötlus.

Keskendudes multimeediumile ja traadita sidele, saate teada paljude erinevate tehnoloogiate ja süsteemide tehnilistest omadustest, sealhulgas 4G ja 5G mobiilsidevõrkude jaoks.

Tekkivas ja mitmekesises traadita võrgus on multimeediumrakenduste ja -teenuste tõhus tarnimine tehnoloogiliselt keeruline. See programm on loodud selleks, et aidata teil selle väljakutsega hakkama saada kui insener, kellel on sügavad teadmised traadita ja multimeediatehnoloogiast.

Miks õppida XJTLU multimeediumtelekommunikatsiooni?

 • Siit saate teada, kuidas arenevad võrgusüsteemid võimaldavad uusi rakendusi, sealhulgas kolmekordsed teenused mobiilsidevõrkudes, digitaaltelevisioon, video voogesitus, interaktiivsed mängud, navigatsiooniteenused ning hädaabi- ja tervishoiurakendused;
 • Uuring maailmatasemel ülikoolilinnakus, kus on suurepärased uurimisvõimalused ja arenenud katseseadmed;
 • Hankige praktilisi kogemusi võimaluste kaudu osaleda riiklikes või tööstuse rahastatavates projektides;
 • Teeni Liverpooli ülikooli kraad, mida tunnistab Hiina haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

MSc multimeediumkommunikatsiooni lõpetamise ajaks on teil:

 • kõrgtasemel teadmised tipptasemel tehnoloogiatest, mis annab teile konkurentsieelise tööturul;
 • võime töötada keerulises professionaalses keskkonnas ja leida uuenduslikke lahendusi tehnilistele probleemidele.

woman, face, thoughts

Moodulid

Kohustuslikud moodulid

Täiendavad õppetegevused

Magistriõpe omandamiseks on vajalik täiendavate õppetegevuste lõpuleviimine. Tavaliselt jaotatakse nõutavad ALA tunnid ühtlaselt igas semestris, moodustades 200 tundi semestris. Osalise tööajaga programmid vajavad tavaliselt semestris 100–150 tundi.

Karjäär

Lõpetajad selle programmi on hästi ette valmistatud karjääri valdkonnas pildi- ja videoside, tehisintellekti ja arvuti nägemine. Lõpetajad jätkavad töö leidmist sellistes rollides nagu multimeediasüsteemide insener, tehisintellekti arendaja, multimeediumisüsteemide ja infotehnoloogia konsultant, mobiiliprojektide juht, traadita ja mobiilside konsultant ning mitmel juhtpositsioonil multimeediumi- ja kommunikatsioonitööstuses.

Tasud

90 000 RMB kogu 18-kuulise täisajaga programmi jaoks.

Ülikooli õppetasud katavad meie juures õppimise kulud.

Alumni allahindlus

Kui olete lõpetanud XJTLU , Liverpooli ülikooli või Xi'an Jiaotongi ülikooli, saate automaatselt 20% allahindlust õppemaksust.

Maksevõimalused

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus tasuda õppemaksu osamaksetena igal semestril. Võite ka tasuda tasud registreerimise ajal ettemaksuna. Sel juhul pakutakse soodustust viis protsenti kogukuludest.

Kui kinnitate tingimusteta pakkumisega nõustumist, palutakse teil näidata, kuidas soovite tasusid maksta.

Stipendiumid

XJTLU pakub helde stipendiumi, mis moodustab kuni 50 protsenti kõigi täistööajaga magistriprogrammide akadeemiliste teenete põhjal, kuni 50 protsenti kogu õppemaksust. Kui soovite kandideerida XJTLU magistristipendiumile, esitage oma avalduses stipendiumi taotlemise kiri, märkides ära põhjused, miks teid tuleks arvestada.

Sisenemise nõuded

Minimaalsed sisenemise nõuded

UK

 • Ülemine teise klassi (2: 1) kiitusega

Hiina

 • 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parimat - 75 protsenti või rohkem
 • Non 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parima hulka mittekuuluvad ettevõtted - 80–85% või rohkem, sõltuvalt teie bakalaureuseõppeasutusest

Märkus. Hiina parimate Hiina ülikoolide edetabelit uuendatakse igal aastal href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Hiina taotlejad ei pea EMM-i magistriõppe eksami sooritama.

Põhja-Ameerika

 • 3,0 kumulatiivne GPA (4-st) või 3,2 - kumulatiivne GPA teie bakalaureuseõppe programmi kahel viimasel aastal.

Muud piirkonnad

 • Samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon.

Akadeemiline taust

 • Bakalaureuse kraad (Suurbritannia 2: 1 või samaväärne) sellises valdkonnas nagu telekommunikatsioonitehnika, elektroonikateadus ja -tehnoloogia, elektrotehnika ning arvutiteadus ja tehnoloogia.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel pole teie emakeel või kui te pole inglisekeelselt kraadita, peate esitama tõendeid inglise keele oskuse kohta. Teil peaks tavaliselt olema üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • IELTS: 6,0 (kõigis sektsioonides vähemalt 5,0)
 • TOEFL iBT: 80

Kui jätate ingliskeelseid nõudeid 0,5–1,0 kogu IELTS-i bändist, kuid vastate eelistungjärkude eelse inglise keele (PSE) kursuste keelenõuetele (sealhulgas minimaalsed komponendi hinded või ekvivalendid), võidakse teid vastu võtta PSE kursusele vastavalt Programmi direktori kinnitus. Pärast PSE kursusele edukat registreerumist saate muuta oma XJTLU magistri pakkumise kirja inglise keele taseme jaoks tingimusteta.

Kui olete tingimusliku pakkumise omanik, võite saata meilisõnumi ka aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn, et taotleda IELTS / XJTLU või selle ekvivalendi asemel XJTLU pakutavat kohapealset parooli inglise keele testi.

Pange tähele, et XJTLU saavad kasutada ainult need õpilased, kellele on antud tingimuslik pakkumine õppida XJTLU . Ülikool pakub igale tingimusliku pakkumise omanikule ühe paroolitesti võimaluse. Hinnangu põhjal võidakse õpilasi vastu võtta või võidakse nõuda, et nad võtaksid viis või kaheksanädalase intensiivse inglise keele presessioonikursuse ja läbiksid selle edukalt.

Lisaks peavad üliõpilased, kes lubatakse magistriõppesse eelseanssilise inglise keele (PSE) kursuse omandamise ajal, täitma õpingute ajal täiendava õppetegevuse kava osana programmi spetsifikaadis loetletud inglise keele mooduleid, mis on läbinud või mitte. kell XJTLU .

" Õpilased õpivad nii tipptasemel tehisintellekti kui ka telekommunikatsioonitehnoloogiaid, andes neile valdkonna jaoks valmis oskused, mis on tehnoloogia turul tegutsevatele ettevõtetele väga huvipakkuvad."

Jimin Xiao
Programmi direktor

Kuidas kandideerida

Taotlused tuleks esitada meie veebipõhise taotluste süsteemi kaudu:

 1. Klõpsake / koputage rakendatavat linki
 2. Looge konto või logige sisse oma olemasolevale kontole
 3. Täitke oma taotlus

Kui teie rakenduse konto on edukalt loodud, sisestage hoolikalt kogu taotlusvormis nõutav teave ja veenduge, et esitatud teave oleks õige, täielik ja ajakohane. Laadige vajalikud dokumendid vastavatele väljadele.

Oma taotlusvormi vaatamiseks võite igal ajal sisse logida. Kui peate pärast avalduse Internetis esitamist esitama täiendavaid täiendavaid dokumente, saatke need aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (koos teie rakenduse ID, nime ja rakendatud programmi nimega).

Täpsema info selle kohta, kuidas edukalt rakendada õppida XJTLU , külastage kuidas rakendada lehekülg .

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem