• Kestus (aastates): 2,5 aastat
 • Kvalifikatsiooni tunnustamine: magistriõpe nõustamispsühholoogia alal
 • Kvalifikatsiooni tase: magistrikraad (teine ​​tsükkel)
 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Õppetöö: täistööajaga või osalise tööajaga
 • Madalaim ECTS-krediit: 150

Programmi profiil

Eesmärgid

Programmi eesmärk on koolitada õpilasi erinevate teoreetiliste vaadete eri valdkondades psühholoogia ja õpetada neile oskusi tõhusalt praktiseerida erinevate rahvastikega. Selle programmi põhieesmärk on õpetada õpilastel kujundama ja läbi viima teadusuuringuid ning rakendama teadusuuringutest saadud teadmisi praktikas tõhusalt. Eriti tähtis on see, et õpilased töötaksid eetilise erialase identiteediga, mis suunaks nende tööd teadlaste ja praktikutega.

Eesmärgid

Nõustamispsühholoogia magistrikraadi programm põhineb teadlaste ja praktikute haridus- ja koolitusmudelil, kus teadust ja praktikat vaadeldakse täiendavate ja vastastikku sõltuvatena. Programmi eesmärk on integreerida nõustamispsühholoogia akadeemilised, teaduslikud ja professionaalsed komponendid programmiks, mis edendab teadmisi, kogemusi ja tundlikkust nõustamispsühholoogia traditsiooni suhtes, mis valmistab õpilasi karjääriks professionaalsete psühholoogide teenistusse Küprosel ja teistes Euroopa riikides. Selle programmi lõpuleviimisel on üliõpilastel Küprosel või välismaal doktoriõppe programmide vastuvõtmiseks vajalikud kvalifikatsioonid.

Karjääri väljavaated

Programmi edukaks lõpulejõudmiseks saavad lõpetajad töötada era- või avalikus sektoris erinevatesse erialasesse keskkonda, kuna nende kraad annab neile loa töötada Küprosel nõustamispsühholoogidena.

Potentsiaalsed töövõimalused hõlmavad positsioone erinevates nõustamiskeskustes, kliinikes, koolides, ärisektoris, erakontoris ja avalikus sektoris. Nõustamispsühholoogid saavad nüüd tööle võtta kliinikutes, haiglates või muudes organisatsioonides.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Lõpetamisel võivad üliõpilased otseselt omandada doktorikraadi (PhD või PsyD) õpingud peamiselt nõustamispsühholoogia või kliinilise psühholoogia (sõltuvalt ülikoolist).

Hindamine

Kursuse hindamine koosneb põhjalikust lõpueksamilt ja pidevast hinnangust. Jätkuv hindamine võib muu hulgas hõlmata keskmise tähtajaga projekte ja klasside osalemist.

Kirjade klassid arvutatakse lõpliku eksami ja pideva hindamise põhjal ning nende kahe hindamiskomponendi käigus saadud tegelike numbritega. Kursuste alusel arvutatakse õpilase semestri hindeks keskmine (GPA) ja kumulatiivne punkti keskmine (CPA).

Lõpetamisnõuded

Õpilane peab täitma 150 ECTS ja kõik programmi nõuded.

Minimaalne kumulatiivne hinne punkti keskmine (CPA) on 2,0. Seega, kuigi "D-" on klassi PASS, peab CPA 2,0 saavutamiseks olema nõutav keskmine hinne "C".

Õpitulemused

Pärast programmi edukat läbimist peavad õpilased olema võimelised:

 1. Kriitiliselt hinnata peamiste teooriate ja filosoofiaid valitud valdkondades nõustamispsühholoogia.
 2. Kriitiliselt hinnata oma isiklikku filosoofiat inimestelt ning nende tugevusi ja nõrkusi, kuna need mõjutavad nõustamisprotsessi.
 3. Näidake oskusi nõustamisprotsessi hindamisel ja hindamisel igapäevaste väljakutsete kontekstis ja oskuste arendamiseks erinevates suhtlusoskustes.
 4. Lisage täiustatud ülevaade erinevate kultuuride üksikisikute, soo, rahvuse, võistluste, usundite, vanuse, füüsilise / vaimse seisundi ja teiste rühmade esindatuse mitmekesisusest.
 5. Kutsuge paljude erinevate probleemidega inimesi kokku, osaledes järelevalvet teostatud kliinilise väljaõppe kogemustes nii riigis kui ka erasektoris.
 6. Näidake psühholoogide nõustamise psühholoogide paindlikkust vastavalt nende poolt töötavate elanike vajadustele (nt üksikisikud, rühmad, paarid) ja ülesanne, mida nad peavad täitma.
 7. Hinnake rühmaprotsesside dünaamikat inimese isikliku ja isikliku dünaamika ja interaktsioonide vahel.
 8. Näidake teadmisi erinevate ennetus- ja ravimeetodite kavandamise ja kasutamise kohta oma töös erinevate probleemidega inimestele.
 9. Omandada koolitus kliiniliste ja psühhomeetriliste hindamistehnikate ja -meetodite valimisel, rakendamisel ja tõlgendamisel ning kutsestandarditele vastavate tulemuste mõistmisel ja rakendamisel.
 10. Kriitiliselt hinnata uuringuid erinevates nõustamisvaldkondades, näidata võimet küsida konsultatsioonialast psühholoogiat puudutavaid teaduslikke küsimusi, kavandada ja läbi viia uuringuid, et neile küsimustele vastata.
 11. Tõenduspõhised teadmised erinevate uurimismeetodite kasutamisel nõustamises ja näitusoskused andmete analüüsimeetodite kasutamisel.
 12. Tehke professionaalsust, demonstreerides sügavaid teadmisi ja arusaamist kutsestandarditest ja tööetikast ning nende rakendamist reaalsetes olukordades.

Stipendiumid - rahaline abi

Ülikool pakub stipendiume ja rahalist abi täiskoormusega üliõpilastele akadeemiliste stipendiumide, rahalise abi, spordialaste stipendiumide ja ülikoolilinnakute õppekavade vormis.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

Viimati uuendatud November 22, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
5 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,650 EUR
Kohalike / ELi üliõpilaste aastased õpingud; 23 100 EUR Rahvusvahelised üliõpilaste aastased õppemaksed
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school