MSc nutikate, ühendatud ja autonoomsete sõidukite (SCAV) alal

Üldine

Programmi kirjeldus

See aste on mõeldud inseneriteaduste või STEM-i lõpetanutele. See sobib eriti neile, kellel on taust elektroonika, elektrotehnika, juhtimissüsteemide või kommunikatsiooni alal, kes soovivad mängida rolli ühendatud ja autonoomsete sõidukite ning intelligentsete transpordisüsteemide võrgu arendamisel.

Nutikate, ühendatud ja autonoomsete sõidukite tulekuga tehnilise arengu silmapiirile seisab autotööstus silmitsi arenguprobleemidega. Kuidas arendada välja tugev tehniline infrastruktuur, et toetada arukate sõidukifunktsioonide, sidesüsteemide ja juhita autode eeldatavat plahvatusohtlikku kasvu? See eeldab tehnoloogia põhjalikku mõistmist ja alt-üles lähenemisviisi, mis tagab elektroonika, kommunikatsiooni (nt V-2-V, V-2-I) ja juhtimissüsteemide vastupidavuse ja töökindluse. Selle MSc kaudu on meie eesmärk arukate, ühendatud ja autonoomsete sõidukite kontekstis käsitleda masinõppe, automatiseeritud juhtimisstrateegiate, ühenduvuse ja kommunikatsiooni infrastruktuuri, küberturvalisuse protokollide, tekkivate autovõrkude ja robustsete autode manustatud süsteemide valdkonna teadmiste lünki.

Kursuse ülesehitus

Kursus on modulaarne; iga õpilane võtab põhi- ja valikuliste moodulite kombinatsiooni. Uuritakse ja hinnatakse kokku 9 moodulit. Moodulid koosnevad nominaalselt 40-tunnisest suunatud õppest loengute, seminaride, rühmatööde, esitluste, juhtumianalüüside ja e-õppe vormis. See on kaetud täieliku keelekümbluse ja intensiivse nädalaga. Mooduleid hinnatakse postmooduli määramisega.

Õpetatud moodulid moodustavad 50% magistrikraadist. Ülejäänud 50% moodustab väitekirja vormis esitatud suur üksikprojekt. Kursuse õpetatav element sisaldab 5 x põhimoodulit ja 4 x valikaine moodulit, mis valitakse ulatusliku nimekirja hulgast.

Põhimoodulid

  • Anduri ja anduri sulandumine
  • Inimese ja tehnoloogia koostoime
  • Tugevad mootorsõidukite manustatud süsteemid
  • Ühendatud auto võrgud ja side
  • Masinluure ja andmeteadus

Valikmoodulite loendist saate valida neli valikainet.

Pange tähele: meie kursuse ja mooduli sisu ja ajakava on pidevalt läbi vaadatud ja ajakohastatud, et kajastada Warwicki uusimaid teadusuuringutealaseid teadmisi. Seetõttu on väga oluline, et enne veebisaidi avaldamist ja pakkumise vastuvõtmise ajaks kontrolliksite veebisaiti uusima teabe saamiseks.

Projekt

Projekt on väärt 50% lõpphindest ja toetab teid isiklike uurimisoskuste arendamisel. Võimendades tihedat partnerlust, mis WMG l on autotööstuse tarneahela võtmeorganisatsioonidega, nähakse ette, et teie projektil on tööstustoetaja ja see on tihedalt seotud reaalse maailma probleemide ületamisega sõidukite elektrifitseerimise ja jätkusuutlikkuse ehk nutikate, ühendatud ja autonoomsed sõidukid. Paljud projektid suunatakse otse suurematesse teadusprogrammidesse ja nõuavad otseühendust vanemate teadlaste, teadlaste ja tööstuspartneritega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in resear ... Loe edasi

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in research, teaching and learning experience with unrivalled links with industries. Näita vähem
Coventry , Coventry + 1 Rohkem Vähem