MSc ohutuse ja õnnetuste uurimisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kellele see on?

MSc ohutuse ja õnnetuste uurimisel võimaldab teil saada rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni õnnetuste uurimise alal. Enamik üliõpilasi liitub selle kursusega eesmärgiga saada kvalifikatsioon, mis võimaldab neil edasi liikuda karjääris õnnetuste uurimisel või muudes transporditööstuses ohutusega seotud valdkondades.

Miks see kursus?

Oleme lennundusõnnetuste uurimise tippkeskus olnud juba üle 40 aasta. 2011. aastal pälvisime kuninganna juubeli auhinna meie maailma juhtiva töö eest lennundusohutuses lennuõnnetuste uurimise teadusuuringute ja koolituse kaudu.

Selle kursuse oluline aspekt on praktiliste oskuste arendamiseks juhendajana praktiliste töökodade ja simulatsioonide kasutamine. Seda täiendavad istungid ja moodulid, mis võimaldavad teil läbi viia ranget uurimistööd ja teaduslikku analüüsi koos tehnilise kirjutamise, uurimise ja intervjueerimise tehnikaga.

Kursuse formaat sobib professionaalidele, kes tegutsevad üle kogu maailma, kuna õpe toimub moodulites ning uuringuid ja hinnanguid saab vajadusel teha ka kaugjuhtimisega. Cranfield University asub väga hea kohaga osalise tööajaga tudengitele kogu maailmast ning pakub erinevaid raamatukogu- ja tugiteenuseid oma õpingute toetamiseks. See võimaldab õpilastel kogu maailmast selle kvalifikatsiooni omandada, tasakaalustades samas töö- ja pereelu kohustusi.

Tööstuse poolt teavitatud

Selle kursuse tööstuse nõuandekogu koosneb mitmete organisatsioonide esindajatest, kes on huvitatud ohutus- ja õnnetusjuhtumite uurimisest. Juhatus kohtub igal aastal, et tagada kursuse sisu jätkuvalt asjakohane ja ajakohane.

Kursuse üksikasjad

Programm algab osavõtul õnnetuste uurimise moodulist, mille võib lõpule viia kolme kolmenädalase moodulina juurdluse aluste osas.

Pärast nende põhilisi mooduleid saate valida neli vabatahtlikku moodulit (mis hõlmab peamisi uurimisoskusi, juhtimise, inseneritegevust, inimtegureid ja spetsialiseeritud tehnikaid). Enamik vabatahtlikke mooduleid on üks nädal ja paljud pakutakse eraldi lühikeste kursustena.

Enne oma individuaalse uurimisprojekti alustamist peate osalema viimases põhimoodulis - uurimismeetodid ja statistika.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem