MSc operatsioonid ja tarneahela juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Alates eetilisest hankimisest kuni transpordistrateegiani annab see kursus teile vajalikud oskused globaalse äri elutähtsas valdkonnas tegutsemiseks.

Toimingud ja tarneahela juhtimine on midagi enamat kui lihtsalt esemete teisaldamine punktist A punkti B. See on mitmekesine, arenev distsipliin, mis on kogu kaubavoo jaoks põhiline - kohandumine muutuvate tarbijate ootustega, majandustingimuste muutumisega ja uute tehnoloogiatega hulk muid globaalseid teemasid. See kursus pakub põhjalikke teadmisi ja praktilisi oskusi selle kõige valdamiseks.

Õpid valdkonna juhtidelt - uurides tarneahela jätkusuutlikkuse ja rahvusvahelise regulatiivse keskkonnaga seotud uusimaid probleeme, õppides samal ajal ettevõttesüsteemidega nagu SAP ja tegeledes strateegiliste hangete haldamisega seotud väljakutsetega.

Pakume ka valikut valikuühikuid, mis annab teile võimaluse kujundada oma õpingud vastavalt teie huvidele ja ametialastele eesmärkidele - pakkudes oskusi ärianalüütikas, projektijuhtimises ja mujal. Sealt saate valmis oma väitekirja jaoks, valides endale huvipakkuva teema ja rakendades teooriat praktikas.

Tööstusühendused

Meie õpetamismeeskond on kogenud spetsialist, kes töötab oma valdkonna esirinnas. Oleme tööstusega hästi seotud, teeme tihedat koostööd instituutide, ühingute ja tööandjatega, tagamaks, et meie kursused pakuvad teie karjääris vajalikke oskusi.

Samuti on meil tihedad sidemed välistingimustes tegutsevate spetsialistidega - sageli meie vilistlastega -, mis tagavad, et kuulete tööstuse hääli ning teil on juurdepääs praktilistele nõuannetele ja ülevaatele.

Kursus on akrediteeritud nii Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) kui ka Chartered Institute of hankimise ja tarnimise (CIPS).

Omadused ja eelised

 • Topelt akrediteeritud kursus - see aste on akrediteeritud Chartered Institute of hankimise ja tarnimise ning Chartered Institute of Logistics and Transport.
 • Kolmekordne akrediteeritud kool - meil on ülemaailmselt tunnustatud akrediteerimise kolmik EQUISest, AACSB-st ja AMBA-st, paigutades meid maailma parimate ärikoolide hulka.
 • Reaalne õpe - rakendage uusi oskusi väljaspool kursust, valikulise lühiajalise praktikaga. Meie praktika- ja projektimeeskond aitab teil leida võimalusi linna tööandjate juures.
 • Väärtuslik ülevaade - külastage saite ja kuulake tänapäeval valdkonnas tegutsevate tööstusespetsialistide eksperte ja külalisloenguid, andes õpilastele ülevaate tööstuse praegustest probleemidest.
 • Ametialane areng - kuulake oma valdkonna ekspertide arvamust ja tehke koostööd meie tööalase konkurentsivõime meeskonnaga, et arendada oma erialast profiili meie majandusaasta lõpu MSc Launchpad üritusel.
 • SAP-koolitus ja Microsoft Office'i sertifikaat - lisage oma CV-le väärtust koos kriitiliste valdkonnapõhiste oskustega.
 • Regulaarsed üritused - osalege kogu kursuse meistrikursustel ja karjäärimessidel, et edendada oma professionaalset võrgustikku.
 • Õpetavad eksperdid - õppige operatsioonide, tehnoloogia, sündmuste ja hotellinduse juhtimise osakonna ekspertide õppejõududelt, kes annavad õppetöösse praktilisi kogemusi.
 • Võimaluste linn - Manchester on äri jaoks tõeliselt rahvusvaheline linn. See on koduks igasuguse kuju ja suurusega ettevõtetele, nii et näete logistikat töös.

„Lektoritel on kogemusi nii praktika kui ka teadustöö alal. Nad ühendavad selle kogemuse nii, et saaksime praktika ühendada õpitud teooriaga. ”
Carina Haselhorst
Hariduselt Logistika Ja Tarneahela Juhtimine (nüüd Hariduselt Juhtimise Ja Tarneahela Juhtimine)

Kursuse info

Alates taskus olevatest telefonidest kuni laua peal oleva toiduni sõltub meie igapäevaelu sellest, kuidas tootjad, logistikaettevõtted ja jaemüüjad säilitavad kaubavoo kogu riigis ja kogu maailmas.

Toimingud ja tarneahela juhtimine võivad ettevõtte luua või selle lahti teha, leides tõhususe marginaalide suurendamiseks ja kasumi teenimise võimalused. Kuid selle mõju ulatub ka väljaspool ettevõtte piire. See on distsipliin, mis kujundab toodete ja teenuste tarbimise viisi - puudutades elatist, mõjutades riikide majandust ja mõjutades meie sotsiaalset heaolu. Ennekõike on see valdkond, mis on täis väljakutseid ja võimalusi, kuna ettevõtted ja valitsused seisavad silmitsi kliimakriisiga.

Ambitsioonikatele õpilastele on see pidevalt arenev eriala, mis pakub värskeid väljakutseid ja uusi võimalusi. Meie ärikool pakub erakordse koha teie alustamiseks.

Nii nagu meie ärikool on kolmekordselt akrediteeritud - pannes meid maailma parimate ärikoolide hulka -, on selle kursuse akrediteerinud nii Chartered Logistika ja Transpordi Instituut (CILT) kui ka Chartered Institute of Hanked and Supply (CIPS).

Õpetamisrühm on kogenud juhendajad, kes töötavad oma ala esirinnas. Omades teadmisi kõigist valdkondadest alates tööstusest 4.0, tehnoloogiast ja innovatsioonist kuni operatiivsuse, logistika ja tarneahela juhtimiseni, on see meeskond, mis toob spetsialiseeritud teadmisi teema kõigis aspektides.

Oleme ehitanud ka muljetavaldava ühenduste võrgu kogu tööstuses - mitte ainult tihedat koostööd instituutide, ühenduste ja tööandjatega, vaid ka suhete hoidmist väliste spetsialistidega. Nagu näiteks, anname oma õpilastele juurdepääsu uusimatele tipptasemel teadusuuringutele, kasutades selleks praktikantide külalisloenguid, reaalainete juhtumianalüüse ja teadusprojekte koos oma äripartneritega.

Seega peaksite meie lahkumise ajaks olema varustatud toimimise, logistika ja tarneahela juhtimise põhimõistete, põhimõtete ja tavadega. Lühidalt, peaksite lõpetama tööstusele oluliste oskuste ja mõistmisega, millel on tänapäeva globaalses kaubanduskeskkonnas suur nõudlus.

Õpid mitmeid põhiteemasid, hõlmates valdkondi, sealhulgas operatsioonide juhtimist ja ettevõttesüsteeme, aga ka ühte valikuvõimalust, mis võimaldab teil kursust oma huvidele kohandada. Sealt on teil kõik magistritaseme õpioskused, mida peate oma väitekirjaprojekti lõpuleviimiseks.

Pange tähele: optsiooniühikud sõltuvad saadavusest.

Põhiühikud

 • Tarneahela strateegiline juhtimine
 • Tööstus 4.0
 • Ärisuhete juhtimine ja strateegilised hanked
 • Portfoolio ja projektijuhtimine organisatsioonides
 • Ettevõttesüsteemid
 • Dissertatsioon
 • Logistika ja tarneahela tava
 • Operatsioonide juhtimine

Paigutusvalikud

Kasuliku töökogemuse saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega.

Uuringute ja hindamiste jaotus

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • 20% täiskohaga loengud, seminarid jms; 0% paigutus; 80% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam

Riiki sisenemise nõuded

Teil on vaja head Suurbritannia autasu kraadi - vähemalt 2: 2 - või samaväärset rahvusvahelist. Samuti tervitame avaldust, kui teil pole kraadi, kuid teil on samaväärne kutsekvalifikatsioon või oluline asjakohane juhtimiskogemus.

Inglise keele nõuded

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid inglise keele oskuse kohta.

Nõuame IELTSi, mille üldskoor on 6,5, mitte vähem kui 5,5 üheski kategoorias, või samaväärne aktsepteeritud inglise keele kvalifikatsioon.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga lõiv: 15 500 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisakulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinnas trükkimise kulud algavad 5 pp lehe kohta. Eeldatavad kulud on 300 naela sülearvuti kohta kuni 100 naela aastas raamatute ja trükkimise jaoks.

Valikuline kogukulu: 600 naela

Karjääri väljavaated

Operatsioonide, logistika ja tarneahela juhtimise asjatundlikkus on praeguses globaalses kaubanduskeskkonnas kriitilise tähtsusega - igas valdkonnas, kus kaubad liikuvad ja kliendid teenindavad, on see oluline valdkond. Selle kursuse lõpetanuna jätate meile siirdatavad oskused ja teadmised, mis on nõudlusele väga erinevates tööstusharudes ja sektorites, alates tootmisest, jaemüügist ja FMCG-st kuni ehituse, investeeringute ja isegi heategevuseni.

Teil on võimalus täita erinevaid rolle, alates tarneahelast ja toimingutest kuni hangete ja varude haldamiseni, eriti kraadiõppekavade kaudu selliste globaalsete ettevõtetega nagu Proctor & Gamble, Unilever ja Johnson & Johnson. Saate isegi jälgida oma lõpetajate kaasabil, kes töötavad täna juhtimisrollides, näiteks Amazon, 3M, Sainsbury's ja Heineken.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited