Pange oma organisatsioonilised oskused katsetamiseks ja õppige, et aidata ettevõtetel hallata toodete ja teenuste tootmist ja tarnimist üha enam globaliseerunud turul. See kursus hõlmab tegevuste juhtimist, tarneahela juhtimist, projektijuhtimist ja protsesside täiustamist ühes keerukamas ja rahuldust pakkuvas astmes.

Operatsioonide juhtimine seisneb selles, kuidas korraldada toodete ja teenuste tootmist ja kättetoimetamist. Pankadest tehastesse on 90% inimestest operatsioonidest kaasatud. See kursus annab teile oskused, et tagada protsessi sujuv toimimine, eriti seoses väljakutsete ja võimalustega, mis tulenevad üha enam globaalsest ärivõimalusest.

Kursus hõlmab teenust, tootmist, avalikku ja erasektorit, näitab, kuidas toimib operatsioonide haldamine, olenemata sellest, kas klient on patsient haiglas, reisija transpordisüsteemis või tarbija, kes ostab uue iPodi.

Teil on võimalus keskenduda operatsioonide juhtimise, tarneahela juhtimise, projektijuhtimise ja protsesside täiustamise konkreetsetele aspektidele.

Kursus pakub teile teadmisi ja praktilisi oskusi professionaalse tegevuse, projekti või tarneahela juhataja jaoks üleilmastunud keskkonnas. Samuti annab see tugeva aluse mis tahes järgneva doktoriõppe või akadeemilise karjääri valdkonnas.

Eesmärgid

Kursuse kestel võtate 180 ainepunkti. Kaheksa õpetatavat moodulit semestri jooksul on üks ja kaks kokku 120 ainepunkti ja koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikest õpetatavatest üksustest, mida saab vaadata allolevas loendis.

Lepinguosakonna direktoriga sõlmitud kokkuleppel võib teise valikainete seast võtta teise magistriõppe kursuse - märkida, et kõik valitavad üksused sõltuvad kättesaadavusest, ajagraafikust ja varasest õppimisest.

Suveperioodil teete oma teadustööd, mille hind on 60 krediiti. CIPSi liikmeks saamiseks tuleb valida teatud üksused, väitekiri peab toimuma hangete ja pakkumisega seotud teemadel.

Eriomadused

CIPS akrediteerimine

Pärast lõpetamist MSc operatsioonide, projekti ja tarneahela juhtimise kursus, õpilased, kellel on kolmeaastane töökogemus asjaomases tarneahela juhtimise valdkonnas, võivad taotleda omandamist ja pakkumist omandanud Chartered Institute of Purchasing & Supply (CIPS) täisliikmeteks.

Kohustuslikud kursuse osakonnad on:

 • Globaalne operatsioonide juhtimine
 • Strateegiline tarneahela juhtimine
 • Uurimismeetodid
 • Strateegiline projekti organiseerimine

Valikkursuse kursused hõlmavad järgmist:

 • Tarneahela logistika juhtimine
 • Ettevõtluse arendamise tööriistad, tehnika ja süsteemid
 • Business-to-Business turundus
 • Andmete analüüs ettevõtetele otsuste tegemiseks
 • Global Supply Chain Management: teooriad ja praktika
 • Megaprojekti juhtimine ja strateegia
 • Modelleerimisprotsessid
 • Operational Excellence: Toyota tootmissüsteem
 • Simulatsioon ja riskianalüüs
 • Säästev tarneahela juhtimine

Kokkuleppel võite valida ühe valikainete teistelt magistrikursustelt. See on kokkuleppeliselt ja sõltuvalt ajakavast ja teie varasematest uuringutest.

Kursuste ja hindamine

Hindamine kogu kursuse osakondades varieerub ja sisaldab kombinatsiooni eksamid, kursuste ja grupi projekti hindamine ja esitlused, klassi testid ja ülesanded. Samuti toimub väitekiri ja see jääb tavaliselt vahemikku 12 000 kuni 25 000 sõna.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või välismaal asuvat ekvivalenti mis tahes erialal.

Teie akadeemilise rekordi hindamisel me arvestame; teie klassi keskmine, positsioon klassis, viited ja selle asutuse seisund, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
12,000 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased (aastas): 12 000 £ Rahvusvahelised üliõpilased (aastas): 21 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Alliance Manchester Business School: Where can we take you?