MSc operatsioonides ja tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Operatsioonide ja tarneahela juhtimine on olulised valdkonnad, mida ettevõtted saavad mõista, et oma tooteid ja teenuseid võimalikult tõhusalt ja tõhusalt pakkuda.

See programm varustab õpilasi vahendite ja teadmistega tarneahela protsesside ja nende ühendatud toimingute haldamiseks ülemaailmse ja üha digiteeritud turul. Riskide jälgimine, innovatsiooni võimendamine ja koostöö juhtimine on mõned selle programmi peamised teemad.

Programmi teave

MSc operatsioonide ja tarneahela juhtimise keskmes on rangelt ja põhjalikult tutvustada põhilisi tööriistu, tehnikaid ja raamistikke, mida saab kasutada ressursside ja voogude efektiivsuse suurendamiseks operatsioonide ja tarneahela protsessides nii tootmis- kui ka teeninduspõhises keskkonnas.

Tarneahelad on olemas iga toote ja teenuse jaoks, mida tarbime otseselt või kaudselt. Lisaks klassiruumis omandatud tugevale teoreetilistele teadmistele omandavad üliõpilased esmakordselt kogemusi, mis töötavad otseselt peamiste digitaalsete ja finantsettevõttega kohalikul tasandil.

Kes me otsime?

Trinity Business Schooli üliõpilased on pärit mitmekesistest bakalaureuse kraadidest ja saabuvad kohtadest üle kogu maailma. Meie ambitsioonikad üliõpilased on valmis alustama edukat ja täidetavat äriettevõtete karjääri, õppides uusi oskusi ja suurendades olemasolevaid. Nad võtavad ära kasumlikkuse teadlikkuse, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

Sisenemise nõuded

  • Esimese või teise klassi autasud või samaväärne. Kui te pole veel oma kraadi lõpetanud, esitage oma uusimad ärakirjad. Kui teie ärakiri ei ole inglise keeles, palun esitage ka kinnitatud tõlge.
  • Kaks akadeemilist kohtunikku
  • Töökogemus (valikuline)
  • IELTS või TOEFL skoor: mitte-emakeelsete kõnelejate vajab IELTS skoori 6,5 või üle selle; või TOEFL skoor IBT 90 või üle selle. Kui teie põhikursus oli inglise keeles, võite seda nõuet ignoreerida.
  • Teatud juhtudel võidakse taotleda GMAT-skoori.

MSc Operations ja Tarneahela Juhtimise Karjäärivõimalused

Tarneahela tööstus kasvab jätkuvalt ja nõudmisi nõudvate oskustega lõpetajatele on suur nõudlus. E-kaubanduse buum ja tehnoloogiline revolutsioon, mis näitas tööstusharusid kogu maailmas, on suurendanud ladude vajadust, et kiirendada logistikaoperatsioone ja tõhustada tarneahela juhtimise protsesse.

Hiljutises aruandes * prognoositakse, et globaalne logistika jõuab 2023. aastaks 15,5 triljoni dollarini. Kuna nõudlus ja logistika kulutused suurenevad, on tarneahela mõju ettevõtte kasumlikkusele muutunud veelgi olulisemaks. Et jätkata, on ettevõtetel vaja teha julgemaid ja targemaid strateegilisi plaane. Tarneahela spetsialistid on üha enam ettevõtte toimivuse parandamise ja käibekapitali vähendamise seisukohast lahutamatuks osaks.

* Väljaandjaks on läbipaistvuse turu-uuringud.

92% tööhõivet pärast kraadiõpet. *

* Õppurite küsitlejad, kes otsivad tööd või töötavad 6 kuud pärast programmi lõpetamist. Klass 2016/17.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global busines ... Loe edasi

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global business Näita vähem