MSc pakenditehnika alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Külastage Rutgers Globali, et saada teada, kuidas Rutgers toetab oma rahvusvahelisi tudengeid koronaviiruse kriisi ajal.

Rutgersi ülikooli tehnikakool on valmis pakkuma oma magistrantidele kaugõpet ja hübriidõpet 2020. aasta sügissemestriks. Rutgers Engineering pakub ka kraadiõppuritele erakordseid õpikogemusi. Meie õppejõud said möödunud kevadsemestril edukalt üle kaugõppele ja nad on võrgus õpetamise jätkamiseks hästi varustatud. Professorid on kasutada online-side süsteemid nagu Canvas , BigBlueButton ja Playposit tegeleda klasside praktiliselt.

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

  • Magistrikraad (MS)

114782_1.jpg

Rutgers Master of Science'i programm pakenditehnika alal vastab kasvavale nõudlusele spetsialistide järele maailma suuruselt kolmandas tööstuses. Üks väheseid kraadiõppe pakenditehnoloogia programme kolmese riigi ja rahva jaoks valmistame ette järgmise põlvkonna talente karjääri jaoks paljudes tööstusharudes.

Meie multidistsiplinaarne programm on mõeldud inseneride, kellel on taustaga, pakendamiseks kõike alates mehaanilisest ja materjaliteaduse insenerist kuni keemilise ja tööstusliku insenerini. Inseneritöötajad saavad pakendi disaini ja arendamise, tootmise, projektijuhtimise ning säästva ja uuendusliku pakendi jaoks karjääri edendamiseks vajalikke oskusi ja väljaõpet.

Lõpetanud pakenditehnoloogia programm tunnustab tööstuse ja tööandja vajadusi, andes õpilastele võimaluse keskenduda oma õpingutele kolmele spetsialiseerumisvaldkonnale:

  • Pakendirakendused
  • Pakendi kujundus
  • Pakkematerjalid

Kraadi valik

MS 30: Kursuse krediit

Õpilased peavad täitma 27-kursuse krediiti - sealhulgas vähemalt 5 3-krediidi PE kraadiõppekursust (15) ja 3-krediidi magistriprojekti. Lõplik suuline eksam koosneb kirjalikest aruannetest, mis põhinevad magistriprojektil ja suulisel ettekandel.

MS (väitekirja, mitte-doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõuded hõlmavad vähemalt 30 ainepunkti, sealhulgas 24 ainepunkti kursustööd ja 6-kraadist väitekirja ja suulist kaitset (väitekirja) või 6 täiendavat ainepunkti kursuse või projekti töö ja kirjutamisnõude kohta (mitte-doktoritöö).

114783_2.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

  • Väga interdistsiplinaarne, integreeritud lähenemisviis haridusele ja kraadiõppele.
  • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond.
  • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal.
  • Tihedad sidemed ja lähedus juhtivate tööstustega.
  • Saadaval on taskukohane õppemaks ning mitmed stipendiumid ja stipendiumid.
  • Rutgers Global pakub viisade ja dokumentide tagamisel täielikku tuge.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik