Ülevaade

Meie MSc Banking and Finance kursus sobib kõigile, kas teil on juba vastavat kvalifikatsiooni või kogemusi või soovite oma karjääri suunda muuta. See kursus aitab teil saavutada Chartered Bankeri Instituudi akrediteeritud tunnustatud kutsekvalifikatsiooni, mis muudab meie kursuse üheks väheseks Ühendkuningriigi programmiks selle tunnustuse taseme pakkumiseks.

Teil on arusaam pangandustegevuse kontseptsioonidest ja metoodikatest, teadusuuringute väärtuse ja piirangute hindamine ning kriitiline teadlikkus praegustest ja potentsiaalsetest probleemidest, millega tööstus silmitsi seisab. Samuti parandate oma võimet mõista ja koostada majandusaruandeid, ettevõtte kontosid ja finantsprognoose.

Me julgustame õpilasi mõtlema eetilisema lähenemisviisi eelistele panganduses ja rahanduses. Me tagame, et olete teadlik rahalise otsustusprotsessi jätkusuutlikkuse tähtsusest ja eelkõige sellest, kuidas sotsiaalsed ja keskkonnaalased riskifaktorid mõjutavad finantstulemusi.

Samuti oleme partneriks Santanderiga, mis annab teile võimaluse osaleda oma tööoskuste programmis.

Tudengite juhitav investeerimisfond

Meie üliõpilased on loonud õpilaspõhise juhtimise investeerimisfondi (SMIF), mille on toetanud meie õppejõud raamatupidamise ja rahanduse osakonnas. See võimaldab teil omandada praktilisi kogemusi investeeringute haldamisel reaalsete vahenditega. Üliõpilase juhitud projekt aitab teil oma tööalast konkurentsivõimet paremaks muuta, pakkudes teile erakordset praktilist arusaamist investeeringute hindamise teoreetilistest aspektidest.

Suurendada kauplemiste boot Camp

Loomulikult sisaldab ka meie partner Amplify Trading juhitav innovaatiline nädala pikkune ülemaailmne finantskaubandus ja koolituskäivituslaager. Laadimislaager võitis CFA Instituudi haridusalase uuendusliku hariduse andmise (IDEA) auhinna 2015. aastal. Te saate futuurlepinguid Chicago Mercantile Exchange'iga (CME). Kuna reaalajas on võimalik kaubelda, kuid virtuaalse raha abil, läheb boot laagri lõhe finantsturgude akadeemilise arusaama ja praktilise tegevuse vahel.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Chartered Banker Instituudi akrediteerimine pakub lõpetajatele krediiti oma kutsekvalifikatsioonide vastu

# 2 Saate tõelise töökogemuse võimalused Santanderi ülikoolide tööoskuste programmi kaudu

# 3 Sa saad praktilise kogemuse kaubeldavate turgude nädala pikkuses meistriklassis, mida juhib Amplify Trading

Kursuse eesmärgid

Selle kursuse üldeesmärk on aidata teil arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud edukaks karjääriks panganduses ja finantsides või sellega seotud valdkonnas. Meie kursuse eriline tugevus on keskendumine peamiste pangandus- ja finantskontseptsioonide, finantsaruandluse, riskijuhtimisvahendite ja pangandussektori kutse-eetika praktilisele rakendamisele.

Teil on hea arusaam eri tüüpi pangandus- ja finantssüsteemidest, mis on olemas ülemaailmselt, sealhulgas arenevatel ja üleminekuriikidel. Kursus hõlmab ka dissertatsiooni mooduli teooriat, metoodikat ja uurimismeetodeid.

Kogu selle magistrikursuse käigus saate välja töötada:

  • Süstemaatiline teadmiste tundmine panganduses ja rahanduses
  • Kriitiline teadlikkus praegustest probleemidest ja uutest teadmistest panganduses ja rahanduses
  • Praktiline arusaam panganduses ja rahanduses kasutatavast uurimis- ja uurimismeetoditest ning sellest, kuidas neid kasutatakse teadmiste loomiseks ja tõlgendamiseks
  • Kontseptuaalne arusaam praeguste teadustööde ja stipendiumide hindamiseks panganduses ja rahanduses

Tuleviku ärijuhtide ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikust kõnelemisest, töötades välja töövõimalusi rasketes olukordades, nagu konfliktide lahendamine.

Lisateavet Flying Starti kohta.

Reaalse maailma kogemuse arendamine

Osana meie keskendumisest oma tööalase konkurentsivõime tõstmisele pakume intensiivset kauplemislaadimist. Ülikoolilinnakule tarnitud koostöös Amplify Trading tööstusharu spetsialistide koolitusega aitab see kursus ületada lõhe finantsturgude akadeemiliste teooriate ja reaalse maailma vahel.

Vaadake lisateavet meie kauplemislaagri kohta.

Samuti oleme partneriks Santanderiga, pakkudes teile võimalust osaleda oma tööoskuste programmis. See programm annab teile reaalse ülevaate sellest, kuidas Santanderi karjäär võiks olla filiaali juhataja varjamisega ja väikese strateegilise projektiga töötamisega. See võimaldab teil oma oskusi kasvatada mitmesugustes pädevustes, sealhulgas:

  • riskijuhtimine
  • maailmatasemel teenuse eetika
  • müügijuhtimine
  • HR funktsioonid, sealhulgas inimeste juhtimine

See on suurepärane võimalus teil saada panganduskeskkonnas töötamise kogemust ja praktikas rakendada seda, mida olete akadeemilisel aastal õppinud.

Kursuse üksikasjad

Meie magistrandid pangandus-ja rahandusministeeriumis annavad teile teadmised ja analüütilised oskused, mida vajate edukaks karjääriks rahanduse maailmas. MSc on täistööajaga üheaastane kursus, mida õpetatakse kolme semestri jooksul.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute ja väikerühma õpetamise, seminaride, töötubade ja arvutiklasside kaudu.

Meie õppejõududel on ülemaailmne reputatsioon teadmiste edasiarendamiseks pangandus- ja finantsvaldkonnas. Kursus peegeldab pangandus- ja finantsvaldkonna arengut. Me kutsume õpilasi üles uurima akadeemilise personali kaasaegseid probleeme seminaridel ja töötubades.

Hindamine

Hindamine hõlmab kursuste ja eksameid. Te võtate väitekirja kolmanda semestri jooksul. Teie väitekiri põhineb teie ja teie juhendaja poolt kokku lepitud originaalteemadel. Väitekiri peaks peegeldama teie enda arusaamist ja teadmisi valitud teemadel, mida käsitletakse õpetatud moodulites.

Kursuse direktor

Dr Theo Diasakos

44 (0) 1786 467455

banking-finance@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EL £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi