MSc pangandus-ja rahandusministeeriumis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe panganduses ja rahanduses (MSc) annab üliõpilastele tugeva ettevalmistuse edasiseks akadeemiliseks teadustegevuseks panganduses ja rahanduses, samuti oskusi, mis on vajalikud laiale finantssektori karjäärile.

Magistriõpe panganduses ja rahanduses on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib juhtimiskool.

Tähtsündmused

 • Kursus annab kaasaegse panganduse ja rahanduse teooria ja praktika põhjaliku uurimise.
 • Vastutustundliku panganduse ja rahanduse keskus (CRBF) seab õpilased välja silmapaistvate teadlaste ja ärijuhtide uurimistööle ja tööle.
 • See programm avab laia valikut uusi ja põnevaid karjäärivõimalusi, sest paljud finantsettevõtted ja valitsusasutused vajavad põhjalikke teadmisi finantsturgude ja institutsioonide toimimisest.

Õppetöö formaat

Programmi õpetatud elemendid tarnitakse põhi- ja valikmoodulite seguga, kasutades erinevaid tarnemeetodeid, sealhulgas loenguid, väikese grupi õpetusi, seminare ja seminare. Loengute keskmine suurus on 30 üliõpilast, kuid mõnel juhul toimuvad 15–18 õpilase seminarid või suuremad loengud kuni 100 õpilasega, mida tavaliselt täiendavad väikesed grupiõpetused.

Hindamine hõlmab kursuste ja eksamite kombinatsiooni. Juunist augustini viivad üliõpilased läbi teadusprojekti, mille lõpptulemuseks on 15 000 sõna kirjalik väitekiri. Osalete iganädalase loengute ja töötubade seerias, mis keskenduvad uurimismeetoditele ja muudele teemadele, et aidata teil valmistuda väitekirjaks.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid. Tavaliselt koosneb iga moodul kolm kuni viis kontakt tundi nädalas, sealhulgas loengud, seminarid ja õpetused. Hindamine toimub kas kursuste kaudu või kursuste (50%) ja kahe tunni lõpueksamiga (50%).

Kohustuslik

 • Pangandus ja rahandus: annab üliõpilastele põhjalikud teadmised ja range tausta tänapäeva panganduse ja rahanduse põhivaldkondades.
 • Advanced Corporate Finance: keskendub empiirilistele ja teoreetilistele küsimustele, mis tekivad tänapäeva korporatiivsetes finantsides.
 • Täiustatud finantsökonometria: arendab edasi õpilaste ökonomeetrilisi oskusi, et rakendada statistilist analüüsi panganduse ja rahanduse valdkonnas.
 • Rakendatavad finants-ökonomeetria: annab üliõpilastele arusaama uurimistööde kavandamisest finants- ja juhtimisdistsipliinis.

Valikuline

Õpilased valivad kaks vabatahtlikku moodulit, võttes iga semestri kohta ühe.

 • Alternatiivne investeerimine: annab õpilastele ülevaate investeerimisvõimalustest alternatiivina peamistele aktsia- ja võlakirjaturgudele.
 • Finantssüsteemid: kirjeldab finantssüsteemide põhialuseid, keskendudes tehnoloogia ja innovatsiooni mõjule ning väljakutsetele, mida need tekitavad reguleerivatele asutustele.
 • Rahvusvaheline finantsjuhtimine: uuringud rahvusvahelistes rahandussüsteemides ja rahapoliitika läbiviimine suuremates arenenud riikides.
 • Vastutustundlik investeerimine: annab õpilastele põhjalikud teadmised vastutustundliku investeerimise kohta, mis integreerib keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisküsimused investeerimisotsuste tegemisse.
 • Riskijuhtimine: tutvustab riskipositsiooni juhtimist ja seda, kuidas rakendada asjakohaseid teooriaid realistlikele finantsotsuste probleemidele.

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Dissertatsioon

Õpilased osalevad 1. ja 2. semestri loengutes, et valmistada neid ette väitekirja uuritava osa läbiviimiseks. Väitekiri on tavaliselt konkreetses pangandus- ja finantsvaldkonnas, kuid juhtkoolis on teil vabadus arendada oma teemat, mis on teile huvipakkuv ja aitab kaasa karjääri kujundamisele või edasistele õpieesmärkidele .

Teile määratakse teisel poolaastal esitatud teadusettepaneku alusel juhendaja. Õpilased siis uurida ja kirjutada 15.000 sõna väitekirja üle suvel tuleb esitada kuupäeval määratud augustis.

Kui õpilased ei soovi oma magistrikraadi (MSc) väitekirja lõpetada, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Valides väljapääsupreemia, lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MSC asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Vilistlased pangandus- ja finantsprogrammist ning üldisemalt muudest magistrikursustest juhtkoolis on taganud tööhõive üldise juhtimise, turunduse ja brändi juhtimise, raamatupidamise, investeeringute analüüsi, fondihalduse ja muude finantsteenuste sektori aspektide valdkonnas.

Lõpetajad panganduse ja rahanduse magistriõppes on osalenud mitmesugustes avaliku ja erasektori organisatsioonides, sealhulgas:

 • Deloitte ja Touche
 • Deutsche Bank
 • IBM
 • HSBC
 • Nomura Bank
 • Blackrock Global Investment Management
 • Procter ja Gamble
 • Royal Bank of Scotland
 • Credit Suisse Group

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 bakalaureuseõpetuse diplom tihedalt seotud distsipliinis, nagu näiteks rahandus, raamatupidamine ja majandus Suurbritannias või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon. Ärikogemusega taotlejad on teretulnud ja ülikool rakenduste hindamisel arvestab töökogemusega.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV
 • isiklik avaldus, mis selgitab, miks olete programmi valinud, miks see teema on teile tähtis ja miks te olete taotlenud õppimist University of St Andrews (500 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Rahvusvaheline stipendiumikava

Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele, kes õpivad valitud magistrikursusi juhtkoolis.

Jane M Klausman Naised ettevõtluse stipendiumis

Naistele, kes tegelevad äritegevusega või ettevõtlusega.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete Uni ... Loe edasi

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete University Guide 2019, and 2nd overall in the UK (Guardian Good University Guide 2019). Näita vähem